Doodsteek Ten Hag? United beleeft nieuwe rampavond

182 stemmen
Doodsteek Ten Hag? United beleeft nieuwe rampavond

De sportieve crisis bij Manchester United neemt steeds grotere proporties aan. Woensdag beleefden de Mancunians een nieuwe rampavond door in de Champions League met 4-3 te verliezen na een knotsgekke match tegen FC Kopenhagen. Voor coach Erik ten Hag wordt het stilaan wel erg heet onder de voeten. 

Na een degelijke tweede helft van vorig seizoen, wou United in de huidige jaargang terug aanknopen met de Engelse en Europese top. Maar dat plan dreigt faliekant te mislukken. In de Premier League staat de gevallen grootmacht slechts 8ste met alweer 5 nederlagen in 11 speeldagen.

En ook de Champions League-campagne is tot dusver een grote deceptie. United wist enkel zijn thuismatch tegen Kopenhagen nipt te winnen, voorts ging het telkens onderuit. Woensdag wou men dan ook absoluut de volle buit pakken op het veld van de Deense kampioen.

LEES OOK: ‘Club Brugge gaat vol voor stunt: stevig miljoenenbod’

Rode kaart Rashford

Vlak voor de aftrap werden de Engelsen nog wat gejend door een opvallende tifo van het thuispubliek. Maar die actie bleek een averechts effect te hebben. Zomeraanwinst Hojlund zette United al snel op een dubbele voorsprong tegen zijn landgenoten en werkgever van zijn broers.

Vlak voor rust volgde echter een eerste kantelpunt. Rashford maakte onbedoeld een stevige overtreding en werd op aangeven van de VAR van het veld gestuurd. Kopenhagen profiteerde optimaal van dat numerieke overwicht. Elyounoussi en Conçalves maakten voor rust weer gelijk.

Spectaculair slot

Ook in de tweede helft geen gebrek aan spektakel. De bezoekers leken de match alsnog naar zich toe te trekken nadat aanvoerder Fernandes voor 2-3 zorgde na een strafschop. Toch was het de thuisploeg die met de zege aan de haal ging. Via Lerager (ex-Zulte Waregem) en het Zweedse talent Bardghji pakte Kopenhagen een sensationele 4-3-overwinning.

Door deze nederlaag zakt United naar de laatste plaats met 3 op 12. De Mancunians zullen dus nog vol aan de bak moeten om alsnog te overwinteren in Europa. De vraag is nu of dat zal gebeuren onder Ten Hag. In Engeland wordt alvast volop gespeculeerd over een ontslag van de Nederlander.

United moet een nieuwe trainer aanstellen ...

Meest recent

'Standard heeft beet: zevende aanwinst strijkt neer'

Standard greep vorig seizoen op de valreep naast een mogelijk Europees ticket, nadat het op de ...

3
3
Vanaken staat perplex: Verrassing treft recht in het hart

Hans Vanaken kende andermaal een prachtig seizoen. Als één van de sterkhouders van ...

98
98
STVV hield interesse af: "Er waren aanbiedingen"

STVV staat dit seizoen voor een zeer stevige uitdaging. Het speelt immers al minstens tot Nieuwjaar ...

19
19
'Lens wil wéér uitpakken met JPL-smaakmaker'

RC Lens beleefde een sensationeel seizoen, waarin het pas op de voorlaatste speeldag de duimen moest ...

25
25
'KV Mechelen heeft transferplannetje met Lenaerts'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren zwaar in op jonge Belgen. Daarvoor gaan ze regelmatig ...

52
52
'Club Brugge grijpt naast Australische WK-sensatie'

Bij Club Brugge lijken ze met verdediger Han-beom Lee snel hun vierde zomeraanwinst te kunnen ...

152
152
'Standard loost eindelijk flop, lachwekkend bod geweigerd'

Bij Standard is het al een drukke zomer geweest, maar er valt nog steeds het nodige nieuws te rapen ...

124
124
'Zorgwekkende trend: Club rekent op deze talenten'

Club Brugge kreeg de voorbije jaren al heel wat lof voor zijn jeugdopleiding en zette die afgelopen ...

258
258
'Union verrast compleet met WK-ganger als nieuwe doelman'

Bij Union kregen ze deze week te maken met hetzelfde scenario als een jaar geleden, want opnieuw ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat voot dubbelslag, vierde aanwinst Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

265
265
‘Anderlecht laat toptarget plots uit de vingers glippen’

RSC Anderlecht is druk in de weer om de selectie voor volgend seizoen te versterken. Paars-Wit wil ...

413
413
Code rood: Infantino compleet afgemaakt na FIFA-bom

Gianni Infantino wil aandelen van het WK voetbal te verkopen. Dat nieuws kwam als een bom binnen in ...

209
209
‘KV Mechelen gaat vol voor stunt en praat met Chelsea’

KV Mechelen wil ferm uitpakken op de zomermercato. Malinwa hoopt komend seizoen weer hoge ogen te ...

193
193
'Geen kans bij Anderlecht, nu op weg naar Chelsea of City'

Anderlecht probeert het deze zomer nog maar eens over een nieuwe boeg te gooien met sportief ...

470
470
Antwerp heeft oude bekende helemaal beet

Bij Antwerp moesten ze deze zomer veel geduld tonen door de onzekere situatie op bestuursniveau. Met ...

266
266
'Club Brugge heeft volgende Braziliaanse parel op het oog'

Bij Club Brugge staat de teller tot dusver op drie nieuwe spelers deze zomer, al lijkt er met ...

311
311
'PSG heeft eerste topaanwinst van de zomer beet'

Afgelopen seizoen wist Paris Saint-Germain voor de tweede keer op rij de Champions League in de ...

56
56
Ronald Koeman brengt boodschap die iedereen diep raakt

Ronald Koeman heeft op Instagram een opvallend en emotioneel bericht gedeeld dat veel verder gaat ...

123
123
'Cercle krijgt toptalent ter beschikking van Monaco'

Een dikke week voor de start van de competitie is Cercle Brugge nog zeer druk in de weer op de ...

220
220
'Leegloop bij Union SG: vier sterkhouders vertrekken'

Union SG nam al afscheid van Christian Burgess en Kjell Scherpen, maar daar zal het niet stoppen. ...

274
274
'Sibierski rondt zeer bizarre transfer af'

Antoine Sibierski lijkt eindelijk een tandje bij te zetten op de transfermarkt. Oliver Antman werd ...

351
351
'Club Brugge haalt slag thuis: topclub haakt af na geweigerd bod'

Bij Club Brugge vertrekt er een halve basisploeg, waardoor de andere jongens wellicht geen transfer ...

461
461
KRC Genk in spoor van Club Brugge: héél straffe cijfers

KRC Genk is een club die al vele jaren enorme stappen voorwaarts zet. De transfer van Konstantinos ...

662
662
De Cat krijgt mokerslag: recordtransfer wordt gevangenis

Nathan De Cat is nog maar pas bij Hoffenheim, maar hij wordt meteen stevig aan banden gelegd. Zelfs ...

543
543
'Union SG verrast met komst ex-smaakmaker uit de JPL'

Union SG verkocht Kjell Scherpen aan Ipswich Town, dus er moet een nieuwe keeper naar het Dudenpark ...

204
204

Meer sportnieuws