Doodsteek Ten Hag? United beleeft nieuwe rampavond

182
Doodsteek Ten Hag? United beleeft nieuwe rampavond

De sportieve crisis bij Manchester United neemt steeds grotere proporties aan. Woensdag beleefden de Mancunians een nieuwe rampavond door in de Champions League met 4-3 te verliezen na een knotsgekke match tegen FC Kopenhagen. Voor coach Erik ten Hag wordt het stilaan wel erg heet onder de voeten. 

Na een degelijke tweede helft van vorig seizoen, wou United in de huidige jaargang terug aanknopen met de Engelse en Europese top. Maar dat plan dreigt faliekant te mislukken. In de Premier League staat de gevallen grootmacht slechts 8ste met alweer 5 nederlagen in 11 speeldagen.

En ook de Champions League-campagne is tot dusver een grote deceptie. United wist enkel zijn thuismatch tegen Kopenhagen nipt te winnen, voorts ging het telkens onderuit. Woensdag wou men dan ook absoluut de volle buit pakken op het veld van de Deense kampioen.

LEES OOK: Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Rode kaart Rashford

Vlak voor de aftrap werden de Engelsen nog wat gejend door een opvallende tifo van het thuispubliek. Maar die actie bleek een averechts effect te hebben. Zomeraanwinst Hojlund zette United al snel op een dubbele voorsprong tegen zijn landgenoten en werkgever van zijn broers.

Vlak voor rust volgde echter een eerste kantelpunt. Rashford maakte onbedoeld een stevige overtreding en werd op aangeven van de VAR van het veld gestuurd. Kopenhagen profiteerde optimaal van dat numerieke overwicht. Elyounoussi en Conçalves maakten voor rust weer gelijk.

Spectaculair slot

Ook in de tweede helft geen gebrek aan spektakel. De bezoekers leken de match alsnog naar zich toe te trekken nadat aanvoerder Fernandes voor 2-3 zorgde na een strafschop. Toch was het de thuisploeg die met de zege aan de haal ging. Via Lerager (ex-Zulte Waregem) en het Zweedse talent Bardghji pakte Kopenhagen een sensationele 4-3-overwinning.

Door deze nederlaag zakt United naar de laatste plaats met 3 op 12. De Mancunians zullen dus nog vol aan de bak moeten om alsnog te overwinteren in Europa. De vraag is nu of dat zal gebeuren onder Ten Hag. In Engeland wordt alvast volop gespeculeerd over een ontslag van de Nederlander.

United moet een nieuwe trainer aanstellen ...

Meest recent

Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

3
3
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

86
86
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

83
83
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

49
49
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

43
43
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

18
18
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

76
76
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

177
177
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

155
155
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

338
338
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

302
302
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

126
126
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

129
129
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

229
229
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

194
194
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

259
259
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

322
322
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

222
222
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

231
231
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

102
102
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

261
261
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

54
54
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

143
143
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

252
252

Meer sportnieuws