Geraerts onthult waarheid achter Club Brugge-flirt

door
Geraerts onthult waarheid achter Club Brugge-flirt

Club Brugge is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Er worden dan ook steeds meer vraagtekens geplaatst achter de keuze voor Ronny Deila als hoofdcoach. Nochtans hadden de Bruggelingen eind vorig seizoen nog meer ijzers in het vuur.

Blauw-Zwart was jarenlang erg stabiel wat betreft zijn hoofdcoaches. Maar toen Philippe Clement begin 2022 naar AS Monaco vertrok, kwam daar verandering in. Zijn opvolger Alfred Schreuder zwichtte na een half seizoen immers al voor de lokroep van Ajax. En in de voorbije jaargang liep het helemaal mis.

Carl Hoefkens begon nochtans met een sterke Champions League-campagne, toch moest hij na enkele maanden al zijn biezen pakken. Diens vervanger Scott Parker bleek dan weer een miscast van jewelste. En uiteindelijk was het huidig assistent-trainer Rik De Mil die het seizoen als interim-T1 moest vol maken. 

LEES OOK: Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Geen Geraerts

Ondertussen ging het bestuur op zoek naar een nieuwe trainer, die opnieuw voor de nodige stabiliteit moest zorgen. Uiteindelijk viel de keuze op Deila. Die had in de voorbije jaargang immers een behoorlijk goede indruk gemaakt bij Standard en kon de Brugse clubleiding zo overtuigen.

Voorlopig blijkt zijn aanstelling nog geen groot succes. En dus is de vraag of het Club-bestuur zich niet opnieuw vergist heeft. Want er werden wel degelijk nog meer pistes gevolgd. Zo viel ook de naam van Karel Geraerts meermaals. Die leverde uitstekend werk bij Union SG en kende Club uiteraard als ex-speler van Blauw-Zwart.

Vluchtige gesprekken

In een uitgebreid gesprek met de krant La Dernière Heure heeft de huidige trainer van Schalke 04 zich nu uitgelaten over die vermeende interesse. Zo bevestigt Geraerts dat er wel degelijk contact was, al werd dat niet concreet. "Club Brugge en Standard wilden mij. Maar ze hebben uiteindelijk andere keuzes gemaakt of we kwamen er niet uit. Ze waren geïnteresseerd en ik heb naar hen geluisterd", klinkt het. 

Welke coach schat u het hoogste in?

Meest recent

Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

36
36
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

71
71
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

229
229
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

29
29
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

74
74
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

739
739
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

407
407
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

587
587
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

17
17
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

207
207
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

335
335
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

305
305
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

274
274
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

219
219
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

258
258
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

106
106
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

585
585
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

22
22
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

537
537
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

121
121
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

517
517
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

616
616
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

282
282
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

318
318
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

541
541

Meer sportnieuws