'Genk krijgt belangrijke update uit ziekenboeg'

277 stemmen
'Genk krijgt belangrijke update uit ziekenboeg'

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen Antwerp, want donderdag wacht alweer een cruciale opdracht tegen Ferencvaros. Voor de afreis naar Hongarije kreeg Wouter Vrancken alvast uitstekend nieuws.

Nadat hij op de Bosuil zowel door de fans als de tegenstander nogal hardhandig werd aangepakt stond er namelijk nog een vraagteken achter Joseph Paintsil. De winger had na de match last aan de ribben en was daarom twijfelachtig.

LEES OOK: KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

Paintsil van de partij

Gelukkig blijkt de schade mee te vallen, aldus Het Belang van Limburg. Maandag nam Paintsil alvast gewoon deel aan de groepstraining. Behoudens een verrassing geraakt hij dus tijdig klaargestoomd voor het duel tegen zijn ex-club.

In dat geval kan Vrancken rekenen op zowat zijn voltallige selectie. Alleen de geschorste Tolu Arokodare, die net zoals een duizendtal fans wel meereist met het team, is niet inzetbaar. Voor het overige is iedereen klaar voor de strijd.

Genk gaat voor groepswinst

Dat zal nodig zijn ook, want Genk kan in Boedepast een uitstekende zaak doen met het oog op de knock-outfase van de Conference League. Momenteel is het samen met Ferencvaros en favoriet Fiorentina gedeeld leider in de poule.

Denkt u dat Genk zal winnen tegen Ferencvaros?

Meest recent

Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

3
3
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

16
16
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

91
91
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

360
360
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

119
119
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

58
58
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

395
395
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

66
66
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

168
168
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

457
457
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

420
420
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

458
458
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

323
323
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

165
165
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

537
537
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

249
249
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

930
930
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

317
317
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

619
619
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

442
442
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

148
148
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

713
713
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

290
290
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

235
235
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

33
33

Meer sportnieuws