Veldslag op de Bosuil eist slachtoffer bij KRC Genk

533 stemmen
Veldslag op de Bosuil eist slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk trekt donderdag naar Boedapest, waar het tegen Ferencvaros een belangrijke stap richting de volgende ronde van de Conference League kan zetten. Voor de afreis naar Hongarije houdt Wouter Vrancken zijn hart wel vast voor een van zijn sterkhouders.

Met een nederlaag tegen Antwerp beleefden de Limburgers zaterdag niet alleen geen geslaagde generale repetitie, tot overmaat van ramp kwamen ze niet zonder kleerscheuren uit de strijd. Zo staat er momenteel nog een vraagteken achter de naam van Joseph Paintsil.

LEES OOK: ‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Paintsil in de lappenmand?

De flankaanvaller kreeg in de slotfase nog een serieuze beuk van Soumaïla Coulibaly te verwerken en kloeg volgens Het Belang van Limburg na afloop over pijn aan de ribben. Verder onderzoek moet nu uitwijzen of hij tijdig klaargestoomd geraakt voor de Europese trip.

Eentje die Paintsil uiteraard voor geen geld ter wereld wil missen, want in het verleden was hij nog aan de slag bij Ferencvaros. Vrancken kruist eveneens zijn vingers: indien beschikbaar verscheen de Ghanese sneltrein tot hiertoe nagenoeg steevast aan de aftrap.

Voldoende vervangers

Mocht er toch sprake zijn van een ernstige blessure zijn er met onder andere Christopher Bonsu Baah, Alieu Fadera en Luca Oyen in principe wel voldoende alternatieven voorhanden. Toch zou de afwezigheid van Paintsil dus een flinke streep door de rekening betekenen.

Nog tegen Antwerp, waarin hij stevig op de korrel werd genomen, incasseerde Paintsil overigens een gemene trap van Vincent Janssen. In tegenstelling tot de strafschop die Genk verdiende kwam die fase niet aan bod bij de wekelijkse terugblik van het Referee Department.

🚀

Wie is volgens u de beste winger bij Genk?

Meest recent

België in de ban van Doku: laatste nieuws uit Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

10
10
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

238
238
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

120
120
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

315
315
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

77
77
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

26
26
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

85
85
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

113
113
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

481
481
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

404
404
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

186
186
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

56
56
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

32
32
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

39
39
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

160
160
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

562
562
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

209
209
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

97
97
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

172
172
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

42
42
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

745
745
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

128
128
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

142
142
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

105
105
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

539
539

Meer sportnieuws