Veldslag op de Bosuil eist slachtoffer bij KRC Genk

door
Veldslag op de Bosuil eist slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk trekt donderdag naar Boedapest, waar het tegen Ferencvaros een belangrijke stap richting de volgende ronde van de Conference League kan zetten. Voor de afreis naar Hongarije houdt Wouter Vrancken zijn hart wel vast voor een van zijn sterkhouders.

Met een nederlaag tegen Antwerp beleefden de Limburgers zaterdag niet alleen geen geslaagde generale repetitie, tot overmaat van ramp kwamen ze niet zonder kleerscheuren uit de strijd. Zo staat er momenteel nog een vraagteken achter de naam van Joseph Paintsil.

LEES OOK: 'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

Paintsil in de lappenmand?

De flankaanvaller kreeg in de slotfase nog een serieuze beuk van Soumaïla Coulibaly te verwerken en kloeg volgens Het Belang van Limburg na afloop over pijn aan de ribben. Verder onderzoek moet nu uitwijzen of hij tijdig klaargestoomd geraakt voor de Europese trip.

Eentje die Paintsil uiteraard voor geen geld ter wereld wil missen, want in het verleden was hij nog aan de slag bij Ferencvaros. Vrancken kruist eveneens zijn vingers: indien beschikbaar verscheen de Ghanese sneltrein tot hiertoe nagenoeg steevast aan de aftrap.

Voldoende vervangers

Mocht er toch sprake zijn van een ernstige blessure zijn er met onder andere Christopher Bonsu Baah, Alieu Fadera en Luca Oyen in principe wel voldoende alternatieven voorhanden. Toch zou de afwezigheid van Paintsil dus een flinke streep door de rekening betekenen.

Nog tegen Antwerp, waarin hij stevig op de korrel werd genomen, incasseerde Paintsil overigens een gemene trap van Vincent Janssen. In tegenstelling tot de strafschop die Genk verdiende kwam die fase niet aan bod bij de wekelijkse terugblik van het Referee Department.

Wie is volgens u de beste winger bij Genk?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

7
7
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

32
32
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

323
323
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

284
284
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

173
173
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

222
222
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

63
63
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

561
561
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

206
206
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

387
387
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

595
595
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

209
209
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

388
388
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

181
181
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

162
162
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

161
161
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

75
75
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

255
255
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

76
76
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

329
329
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

225
225
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

234
234
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

448
448
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

529
529
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

82
82

Meer sportnieuws