Heerlijk spektakelstuk op Lisp, youngsters Standard balen in CPL

103 stemmen
Heerlijk spektakelstuk op Lisp, youngsters Standard balen in CPL

Na een spektakelstuk hebben Lierse en SK Beveren billijk de punten gedeeld op het Lisp. De bezoekers kwamen tot twee maal toe op voorsprong maar een veerkrachtig Lierse klom in de slotfase toch weer langszij.

Met SK Beveren en Lierse stonden twee traditieclubs tegenover mekaar in de Challenger Pro League. Beide ploegen kenden een wat zelfde verhaal: een zwakke start werd gevolgd door een zes op zes. Midweeks stuntten de Waaslanders ook in de beker tegen Westerlo, de Pallieters gingen onderuit tegen landskampioen Antwerp.

LEES OOK: SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

Lierse veert recht met prachtdoelpunt

De wedstrijd op het Lisp ging aan een rotvaart van start. Na een paar minuten spelen werd centraal Ismaheel gevonden en die poeierde de 0-1 in het dak van het doel. Lierse van zijn kant was nauwelijks aangeslagen en sloeg al op het kwartier staalhard terug. Een scherpe hoekschop werd opgepikt door Stan Van Dessel die de bal heerlijk in de winkelhaak schoot: 1-1.

Ook nadien bleven beide ploegen de neus regelmatig aan het venster steken. Na dom balverlies bij de thuisploeg schoof Koyalipou nipt naast. Aan de overzijde haalde Reus een lage schuiver van Schouterden uit de hoek.

Spektakelstuk kent finaal geen winnaar

Na de pauze moest thuisdoelman Teunckens meteen alles uit de kast halen om te vermijden dat een hoekschop van Geusens rechtstreeks in doel verdween. Aan de overzijde had Reus dan weer weinig moeite met een lage schuiver van Van Acker. De Pallieters bleven bij momenten goed combineren, na een vlotte aanval dwong Van Acker doelman Reus andermaal tot een uitstekende redding.

Het doelpunt zou op twintig minuten van het einde toch weer aan de andere kant vallen: een voorzet vanop rechts werd slecht verwerkt door Teunckens en Libert verwerkte de bal ongelukkig in eigen doel: 1-2. Het dubbeltje leek de kant van Beveren op te vallen maar dat was buiten een veerkrachtig Lierse gerekend. Tien minuten later kopte invaller Cools na een hoekschop de 2-2 tegen de touwen. De Waaslanders joegen nadien nog op de winning-goal maar kregen die niet. Zo bleef het na een heerlijk kijkstuk bij een billijk gelijkspel.

In het andere degradatieduel klopte Francs Borains de youngsters van Standard. Twee eigen doelpunten nekten de hekkensluiter, zo blijft het razend spannend onderin.

Scoreverloop:

0-1 (7') Ismaheel, 1-1 (15') Van Dessel, 1-2 (72') ed Libert, 2-2 (82') Cools

Francs Borains-SL16 FC: 2-1
1-0 (31') ed Lawrence, 2-0 (57') ed Hautekiet, 2-1 (90+3') Makembo-Netmo

Verdiende de wedstrijd op het Lisp een winnaar?

Meest recent

Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

3
3
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

5
5
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

14
14
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

31
31
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

66
66
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

54
54
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

135
135
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

186
186
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

422
422
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

177
177
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

272
272
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

28
28
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

40
40
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

157
157
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

189
189
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

472
472
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

183
183
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

41
41
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

41
41
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

29
29
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

119
119
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

256
256
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

536
536

Meer sportnieuws