Heerlijk spektakelstuk op Lisp, youngsters Standard balen in CPL

103
Heerlijk spektakelstuk op Lisp, youngsters Standard balen in CPL

Na een spektakelstuk hebben Lierse en SK Beveren billijk de punten gedeeld op het Lisp. De bezoekers kwamen tot twee maal toe op voorsprong maar een veerkrachtig Lierse klom in de slotfase toch weer langszij.

Met SK Beveren en Lierse stonden twee traditieclubs tegenover mekaar in de Challenger Pro League. Beide ploegen kenden een wat zelfde verhaal: een zwakke start werd gevolgd door een zes op zes. Midweeks stuntten de Waaslanders ook in de beker tegen Westerlo, de Pallieters gingen onderuit tegen landskampioen Antwerp.

LEES OOK: David Hubert sneert streng ondanks winst Union

Lierse veert recht met prachtdoelpunt

De wedstrijd op het Lisp ging aan een rotvaart van start. Na een paar minuten spelen werd centraal Ismaheel gevonden en die poeierde de 0-1 in het dak van het doel. Lierse van zijn kant was nauwelijks aangeslagen en sloeg al op het kwartier staalhard terug. Een scherpe hoekschop werd opgepikt door Stan Van Dessel die de bal heerlijk in de winkelhaak schoot: 1-1.

Ook nadien bleven beide ploegen de neus regelmatig aan het venster steken. Na dom balverlies bij de thuisploeg schoof Koyalipou nipt naast. Aan de overzijde haalde Reus een lage schuiver van Schouterden uit de hoek.

Spektakelstuk kent finaal geen winnaar

Na de pauze moest thuisdoelman Teunckens meteen alles uit de kast halen om te vermijden dat een hoekschop van Geusens rechtstreeks in doel verdween. Aan de overzijde had Reus dan weer weinig moeite met een lage schuiver van Van Acker. De Pallieters bleven bij momenten goed combineren, na een vlotte aanval dwong Van Acker doelman Reus andermaal tot een uitstekende redding.

Het doelpunt zou op twintig minuten van het einde toch weer aan de andere kant vallen: een voorzet vanop rechts werd slecht verwerkt door Teunckens en Libert verwerkte de bal ongelukkig in eigen doel: 1-2. Het dubbeltje leek de kant van Beveren op te vallen maar dat was buiten een veerkrachtig Lierse gerekend. Tien minuten later kopte invaller Cools na een hoekschop de 2-2 tegen de touwen. De Waaslanders joegen nadien nog op de winning-goal maar kregen die niet. Zo bleef het na een heerlijk kijkstuk bij een billijk gelijkspel.

In het andere degradatieduel klopte Francs Borains de youngsters van Standard. Twee eigen doelpunten nekten de hekkensluiter, zo blijft het razend spannend onderin.

Scoreverloop:

0-1 (7') Ismaheel, 1-1 (15') Van Dessel, 1-2 (72') ed Libert, 2-2 (82') Cools

Francs Borains-SL16 FC: 2-1
1-0 (31') ed Lawrence, 2-0 (57') ed Hautekiet, 2-1 (90+3') Makembo-Netmo

Verdiende de wedstrijd op het Lisp een winnaar?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

35
35
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

18
18
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

17
17
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

42
42
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

156
156
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

41
41
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

97
97
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

55
55
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

189
189
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

62
62
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

178
178
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

28
28
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

932
932
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

165
165
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

921
921
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

49
49
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

133
133
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

302
302
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

107
107

Meer sportnieuws