Genk en Antwerp mogen dromen: "40 miljoen euro"

door
Genk en Antwerp mogen dromen:

Vanavond staat om 20u45 op de Bosuil het duel tussen Royal Antwerp FC en KRC Genk geprogrammeerd. Beide ploegen hebben met Arthur Vermeeren en Bilal El Khannouss twee enorme talenten in hun team staan. De kans is héél groot dat ze in 2024 de Belgische competitie gaan verlaten.

Vermeeren en El Khannouss presteren al twee jaar zeer goed. Beiden worden dan ook gelinkt aan een transfer. Volgens een makelaar van een groot Engels kantoor mogen Antwerp en Racing Genk toch dromen van een transfersom van 40 miljoen euro. Daarmee zouden de twee jonkies de twee duurste uitgaande transfers ooit worden. Voorlopig staat Jérémy Doku, met 35 miljoen euro, op één.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

El Khannouss wil naar Spanje of Duitsland

In België zijn bepaalde makelaars kritischer en vinden ze dat Vermeeren te fel wordt opgehemeld. Topscout Urbain Haesaert is van mening dat vooral El Khannouss een topper is. Volgens hem zou er wel eens een grote strijd kunnen komen voor hem in de zomer. Dat verklaren ze allemaal in Het Laatste Nieuws.

El Khannouss liet onlangs al weten dat het plan is om Genk na dit seizoen te verlaten. Vermeeren lijkt ook andere oorden te gaan opzoeken.

Wie wint het onderlinge duel?

"Normaal gezien vertrek ik aan het einde van het seizoen. Dat is ook wat er is afgesproken met de club. De juiste stap moet ik nog zien. Het sportieve project moet goed zijn, want ik moet spelen. Ik ga niet ergens naartoe om op de bank te zitten. Ik denk dat Duitsland of Spanje een goede volgende stap is", vertelde El Khannouss onlangs nog aan Eleven Insiders.

Vanavond staan de twee tegenover elkaar. Dat belooft alvast een geweldig onderling duel te worden.

Lees ook:

Wie gaat het meeste opbrengen?

Meest recent

‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

1
1
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

36
36
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

11
11
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

17
17
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

48
48
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

182
182
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

4
4
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

238
238
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

141
141
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

110
110
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

36
36
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

177
177
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

61
61
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

211
211
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

44
44
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

72
72
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

109
109
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

85
85
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

70
70
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

585
585
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

57
57
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

71
71
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

269
269
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

169
169

Meer sportnieuws