Genk en Antwerp mogen dromen: "40 miljoen euro"

door
Genk en Antwerp mogen dromen:

Vanavond staat om 20u45 op de Bosuil het duel tussen Royal Antwerp FC en KRC Genk geprogrammeerd. Beide ploegen hebben met Arthur Vermeeren en Bilal El Khannouss twee enorme talenten in hun team staan. De kans is héél groot dat ze in 2024 de Belgische competitie gaan verlaten.

Vermeeren en El Khannouss presteren al twee jaar zeer goed. Beiden worden dan ook gelinkt aan een transfer. Volgens een makelaar van een groot Engels kantoor mogen Antwerp en Racing Genk toch dromen van een transfersom van 40 miljoen euro. Daarmee zouden de twee jonkies de twee duurste uitgaande transfers ooit worden. Voorlopig staat Jérémy Doku, met 35 miljoen euro, op één.

LEES OOK: Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

El Khannouss wil naar Spanje of Duitsland

In België zijn bepaalde makelaars kritischer en vinden ze dat Vermeeren te fel wordt opgehemeld. Topscout Urbain Haesaert is van mening dat vooral El Khannouss een topper is. Volgens hem zou er wel eens een grote strijd kunnen komen voor hem in de zomer. Dat verklaren ze allemaal in Het Laatste Nieuws.

El Khannouss liet onlangs al weten dat het plan is om Genk na dit seizoen te verlaten. Vermeeren lijkt ook andere oorden te gaan opzoeken.

Wie wint het onderlinge duel?

"Normaal gezien vertrek ik aan het einde van het seizoen. Dat is ook wat er is afgesproken met de club. De juiste stap moet ik nog zien. Het sportieve project moet goed zijn, want ik moet spelen. Ik ga niet ergens naartoe om op de bank te zitten. Ik denk dat Duitsland of Spanje een goede volgende stap is", vertelde El Khannouss onlangs nog aan Eleven Insiders.

Vanavond staan de twee tegenover elkaar. Dat belooft alvast een geweldig onderling duel te worden.

Lees ook:

Wie gaat het meeste opbrengen?

Meest recent

'Garcia ziet eerste Rode Duivel afhaken voor stage'

De Rode Duivels blazen maandag in Tubeke verzamelen voor hun komende interlands. Ze vertrekken deze ...

18
18
Na missen PO1: Hayen gaat slachtoffers maken bij Genk

De laatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League kende één ...

44
44
'Einde van tijdperk: Griezmann heeft knaltransfer beet'

Atletico Madrid ging zondagavond onderuit in de derby tegen Real Madrid en ziet de top twee zo nog ...

12
12
'Bizarre soap: Lavia dan tóch niet bij Jonge Duivels'

Het heeft de voorbije dagen toch wat gestormd rond de selectie van de Jonge Duivels. Zo raakte al ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Atletico lonkt naar Club, De Bruyne beslist'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

163
163
Vandenbempt snoeihard: “Dé teleurstelling van het seizoen”

De slotspeeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. De top 6 is bekend en ook de Degradatie ...

183
183
‘Mokio slaat op tafel bij Ajax: transferwending nakend'

Jorthy Mokio werd bij KAA Gent de jongste debutant aller tijden, maar de Buffalo’s zagen het ...

46
46
Intern probleem Anderlecht: "Hoe is dat mogelijk?"

RSC Anderlecht wist zich in de top 6 te nestelen, maar de reguliere competitie werd op een valse ...

328
328
"Ronaldo, Totti, Hazard, ..." - Garcia dropt straffe De Bruyne-uitspraak

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

65
65
'Labiel' zorgenkind bij KRC Genk: "Ik vind dat pijnlijk"

KRC Genk zal na de interland-break dan toch in de Europe Play-Offs aantreden. Even leek Racing ...

282
282
'Vertrek Kompany plots concreet: riante vergoeding Bayern'

Bayern München zette afgelopen weekend een nieuwe stap richting de titel met een vlotte ...

422
422
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

256
256
"Hoe triest is dat?" - Anderlecht bedroevend in hemd gezet

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

189
189
Ongezien! De waanzinnige balans van Union sinds promotie

Union SG maakte zondagavond een duidelijke statement. Met een 1-3-overwinning op het veld van STVV ...

152
152
Brede glimlach Garcia: enorme WK-meevaller voor België

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

123
123
Anderlecht-drama: analisten vellen vernietigend verdict

Na de goede resultaten van de voorbije weken, heerste opnieuw positivisme rond RSC Anderlecht. Maar ...

479
479
Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

Club Brugge kan met een gerust gemoed toewerken naar de start van de Champions' Play-Offs. Op de ...

448
448
Met domper naar Duivels: Godts hard aangepakt na Klassieker

Mika Godts mag zich deze week voor de eerste keer bij de Rode Duivels melden. Maar de flankaanvaller ...

100
100
Chelsea zorgt voor nieuwe wending in Duivels-soap Lavia

De Rode Duivels trekken deze week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp en twee ...

159
159
Hayen krijgt klappen: pijnlijke conclusie na ondergang Genk

Het is KRC Genk dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de Champions' Play-Offs. Even zag het ...

407
407
Bayern legt bom onder Kompany: beslissing met grote gevolgen

Vincent Kompany ziet Bayern winnen, maar achter de schermen groeit de spanning. De keeperskwestie, ...

239
239
Club Brugge in titelmodus: geste waarschuwing voor Union

Club Brugge heeft de reguliere competitie op fraaie wijze afgesloten. Zelfs zonder de geblesseerde ...

396
396
Enorme euforie bij Gent: actie De Mil maakt kleedkamer gek

Even werd het nog bibberen, maar AA Gent heeft zich zondag dan toch geplaatst voor de Champions' ...

229
229
Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

903
903
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

231
231

Meer sportnieuws