Genk en Antwerp mogen dromen: "40 miljoen euro"

door
Genk en Antwerp mogen dromen:

Vanavond staat om 20u45 op de Bosuil het duel tussen Royal Antwerp FC en KRC Genk geprogrammeerd. Beide ploegen hebben met Arthur Vermeeren en Bilal El Khannouss twee enorme talenten in hun team staan. De kans is héél groot dat ze in 2024 de Belgische competitie gaan verlaten.

Vermeeren en El Khannouss presteren al twee jaar zeer goed. Beiden worden dan ook gelinkt aan een transfer. Volgens een makelaar van een groot Engels kantoor mogen Antwerp en Racing Genk toch dromen van een transfersom van 40 miljoen euro. Daarmee zouden de twee jonkies de twee duurste uitgaande transfers ooit worden. Voorlopig staat Jérémy Doku, met 35 miljoen euro, op één.

LEES OOK: KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

El Khannouss wil naar Spanje of Duitsland

In België zijn bepaalde makelaars kritischer en vinden ze dat Vermeeren te fel wordt opgehemeld. Topscout Urbain Haesaert is van mening dat vooral El Khannouss een topper is. Volgens hem zou er wel eens een grote strijd kunnen komen voor hem in de zomer. Dat verklaren ze allemaal in Het Laatste Nieuws.

El Khannouss liet onlangs al weten dat het plan is om Genk na dit seizoen te verlaten. Vermeeren lijkt ook andere oorden te gaan opzoeken.

Wie wint het onderlinge duel?

"Normaal gezien vertrek ik aan het einde van het seizoen. Dat is ook wat er is afgesproken met de club. De juiste stap moet ik nog zien. Het sportieve project moet goed zijn, want ik moet spelen. Ik ga niet ergens naartoe om op de bank te zitten. Ik denk dat Duitsland of Spanje een goede volgende stap is", vertelde El Khannouss onlangs nog aan Eleven Insiders.

Vanavond staan de twee tegenover elkaar. Dat belooft alvast een geweldig onderling duel te worden.

Lees ook:

Wie gaat het meeste opbrengen?

Meest recent

Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

12
12
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

21
21
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

54
54
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

85
85
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

250
250
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

272
272
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

443
443
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

273
273
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

62
62
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

87
87
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

183
183
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

561
561
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

69
69
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

288
288
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

117
117
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

103
103
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

500
500
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

170
170
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

400
400
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

195
195
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

876
876
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

465
465
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

451
451
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

245
245

Meer sportnieuws