Genk en Antwerp mogen dromen: "40 miljoen euro"

door
Genk en Antwerp mogen dromen:

Vanavond staat om 20u45 op de Bosuil het duel tussen Royal Antwerp FC en KRC Genk geprogrammeerd. Beide ploegen hebben met Arthur Vermeeren en Bilal El Khannouss twee enorme talenten in hun team staan. De kans is héél groot dat ze in 2024 de Belgische competitie gaan verlaten.

Vermeeren en El Khannouss presteren al twee jaar zeer goed. Beiden worden dan ook gelinkt aan een transfer. Volgens een makelaar van een groot Engels kantoor mogen Antwerp en Racing Genk toch dromen van een transfersom van 40 miljoen euro. Daarmee zouden de twee jonkies de twee duurste uitgaande transfers ooit worden. Voorlopig staat Jérémy Doku, met 35 miljoen euro, op één.

LEES OOK: Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

El Khannouss wil naar Spanje of Duitsland

In België zijn bepaalde makelaars kritischer en vinden ze dat Vermeeren te fel wordt opgehemeld. Topscout Urbain Haesaert is van mening dat vooral El Khannouss een topper is. Volgens hem zou er wel eens een grote strijd kunnen komen voor hem in de zomer. Dat verklaren ze allemaal in Het Laatste Nieuws.

El Khannouss liet onlangs al weten dat het plan is om Genk na dit seizoen te verlaten. Vermeeren lijkt ook andere oorden te gaan opzoeken.

Wie wint het onderlinge duel?

"Normaal gezien vertrek ik aan het einde van het seizoen. Dat is ook wat er is afgesproken met de club. De juiste stap moet ik nog zien. Het sportieve project moet goed zijn, want ik moet spelen. Ik ga niet ergens naartoe om op de bank te zitten. Ik denk dat Duitsland of Spanje een goede volgende stap is", vertelde El Khannouss onlangs nog aan Eleven Insiders.

Vanavond staan de twee tegenover elkaar. Dat belooft alvast een geweldig onderling duel te worden.

Lees ook:

Wie gaat het meeste opbrengen?

Meest recent

Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

0
0
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

76
76
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

50
50
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

72
72
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

65
65
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

89
89
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

93
93
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

40
40
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

35
35
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

59
59
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

417
417
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

105
105
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

92
92
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

103
103
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

163
163
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

35
35
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

241
241
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

59
59
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

57
57
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

240
240
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

96
96
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

52
52
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

67
67
Stijnen dolgelukkig: "Hij is JPL-materiaal, zonder discussie"

Patro Eisden won met 4-0 van Francs Borains en plaatste zich zo voor het derde jaar op rij voor de ...

102
102
El Hadj verrast iedereen met deze transferboodschap

Bij Union SG verloren ze de afgelopen jaren veel aanvallende kwaliteit. De Brusselaars rekenen voor ...

147
147

Meer sportnieuws