In de eigen competitie loopt het nog steeds wisselvallig, in de Croky Cup heeft OHL vertrouwen getankt met een duidelijke zege. Thuis werd Elene-Grotenberge door de gehaktmolen gedraaid, uiteraard geen oneer voor een team dat een paar niveau lager uitkomt.
OHL nam het in de vooravond op tegen Eendracht Elene-Grotenberge. Dat team kampeerde op een dertiende plek in onze derde amateurklasse. In de vorige ronde zette de ploeg nog Crossing Schaarbeek opzij, vandaag wachtte een beloning met een trip naar Den Dreef.
It's time! ⏰#OHLELE #CrokyCup pic.twitter.com/UBno6y3W23
— OH Leuven (@OHLeuven) November 1, 2023
LEES OOK: Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN
IJslander wijst OHL de wegDe thuisploeg begon alvast scherp aan de wedstrijd. Na een hoekschop van Thorsteinsson was het Shlomo die na tien minuten al de 1-0 tegen de touwen kopte. De goede voeten van de IJslander waren halfweg de eerste periode opnieuw de aanstoker voor een doelpunt: Maertens zette na zijn hoekschop terug voor en Miguel mikte de 2-0 in doel.
OHL had geen kind aan de amateurploeg, op het halfuur hield doelman Engelbinck een knappe poging van N'Dri uit zijn doelvlak. Op slag van rust kwam er toch nog een derde treffer. Opnieuw was Thorsteinsson de aangever en deze keer tankte Maertens vertrouwen met een knappe goal: 3-0 halfweg.
Doelpunt 2-0. Florian Miguel#OHLELE #CrokyCup pic.twitter.com/4czkN9r1DP
— OH Leuven (@OHLeuven) November 1, 2023
Amateurs missen kans op eerredder
Na de rust ging het tempo stevig naar beneden. Iets voorbij het uur kopte bezoeker De Haspe nipt naast, zo kreeg ook Elene-Grotenberge een grote kans op een eerredder. Even later liet Thorsteinsson zelf dan weer de 4-0 liggen. Een vierde treffer zou toch volgen op een kwartier van het einde toen Banzuzi knap oprukte en het ook zelf afmaakte.
Het ging nu plots weer snel voor de bezoekers. Een paar minuten later haalde Engelbinck thuisspeler N'Dri onderuit. Die zette de strafschop zelf om en zorgde voor forfaitcijfers: 5-0. Beide ploegen kregen nadien nog kansen maar uiteindelijk bleef het bij een eenvoudige zege voor OHL.
Scoreverloop:
1-0 (11') Shlomo, 2-0 (23') Miguel, 3-0 (41') Maertens, 4-0 (73') Banzuzi, 5-0 (77') N'Dri (p)
Doelpunt 5-0. Ignace N'Dri
— OH Leuven (@OHLeuven) November 1, 2023
N'Dri zet met een strafschop de 5-0 op het scorebord.#OHLELE #CrokyCup pic.twitter.com/0emNIOufS3
Maarten Coenen