De zestiende finales van de Croky Cup worden woensdagavond afgesloten tussen Beerschot en Club Brugge, die hopelijk voor een interessant slotakkoord zullen zorgen. Op papier zou de confrontatie tussen de nummer drie in de Challenger Pro League en de nummer zes in de Jupiler Pro League voor spektakel moeten kunnen zorgen.
Zoals bij vele eersteklassers wordt er echter ook bij Club stevig geroteerd voor de intrede in het bekertoernooi. Dat is ook nodig, want Blauw-Zwart heeft er al drukke maanden opzitten en krijgt in de komende week nog een topper op Union en een Europese thuismatch tegen Lugano voor de kiezen.
Club Brugge met sterk elftal
Ronny Deila kiest uiteindelijk wel voor een vrij sterk elftal. Daarin staan wel drie spelers die de voorbije weken en maanden weinig aan de bak kwamen. Centraal achterin krijgt Ordoñez zijn kans, hij krijgt de voorkeur op Boyata. Odoi mag nog eens opdraven als rechtsachter en op het middenveld krijgt Balanta zijn tweede basisplaats van het seizoen.
Naast de eerder vermelde Boyata hebben ook Skoras en Barbera pech, want zij moeten vrede nemen met een plaats op de bank en hopen dat ze als invaller alsnog de kans krijgen om zich te bewijzen. Deila durft duidelijk niet al te veel risico's nemen en laat in de as van de ploeg wel sterkhouders als Mignolet, Mechele en Vanaken staan.
#CrokyCup 𝐄𝐏. 𝟎𝟏 ⏳ COYB! 🔥 #BEECLU
— Club Brugge KV (@ClubBrugge) November 1, 2023