Degryse looft smaakmaker RSCA: "Doet wat denken aan Nilis"

838
Degryse looft smaakmaker RSCA:

Bij RSC Anderlecht kregen ze een maand geleden nog de volle laag en werd Brian Riemer zelfs bij momenten onder vuur genomen. De laatste weken valt daarover nog maar weinig te horen. RSCA speelt steeds beter.

In het voetbal regeert al te vaak de waan van de dag. Door de enorme wijzigingen bij Anderlecht was het duidelijk dat de Brusselaars tijden nodig zouden hebben om op toerental te raken. We spraken dan ook over het ‘overleven’ van Anderlecht tot het einde van de mercato. Vooral punten pakken om de rust te bewaren.

LEES OOK: Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

Kritiek op Dreyer is gaan liggen

Dat lukte met brio. Na het einde van de mercato is Anderlecht grote stappen voorwaarts aan het zetten inzake de manier van voetballen. Zoals verwacht. Plots is de kritiek op Riemer wat gaan liggen na enkele goede helften en tegen OHL ook eens een zeer goede match over 90 minuten.

Anders Dreyer is een speler die al veel kritiek kreeg. Hij begon inderdaad niet geweldig aan het seizoen. Toch is hij een speler die altijd in de basis hoort. Enkele weken geleden bestempelden we hem nog als een ‘onderschatte speler’. Hij is o zo bepalend voor dit Anderlecht. Op offensief én defensief vlak. Hij was al goed voor 6 goals en 1 assist in 10 matchen en eigenlijk waren het 7 goals. Op Standard werd zijn treffer onterecht afgekeurd.

Goede transfer van Anderlecht

Sinds Dreyer in januari naar het Lotto Park kwam, staat de teller op 11 goals en 5 assists en 30 wedstrijden. Dat zijn simpelweg goede cijfers voor een flankaanvaller. Marc Degryse was in de podcast vier-nul nu lovend.

"Hij heeft een geweldige trap. Op dat vlak doet hij mij wat denken aan Luc Nilis, die dat wel met beide voeten kon. Zij moeten niet in de match zitten om bepalend te zijn”, aldus Degryse.

Gaat Dreyer op 10-15 goals eindigen?

Meest recent

Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

14
14
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

112
112
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

173
173
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

39
39
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

65
65
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

73
73
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

162
162
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

67
67
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

220
220
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

303
303
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

43
43
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

411
411
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

318
318
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

111
111
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

186
186
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

26
26
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

74
74
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

48
48
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

115
115
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

111
111
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

40
40
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

17
17
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

33
33
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

527
527

Meer sportnieuws