Van Bommel sneert na nederlaag: "Moeten we niet over beginnen"

door
Van Bommel sneert na nederlaag:

Antwerp zit in een stevige dip. De landskampioen verloor vandaag op het veld van Club Brugge, staat pas zevende in het klassement en ook in de Champions League pakte het nog geen punten. Mark Van Bommel kwam na afloop alvast met een harde conclusie.

Het was niet best wat The Great Old vandaag liet zien op Jan Breydel. Vooral in de eerste helft toonden de bezoekers een schrijnend gebrek aan creativiteit, na de pauze liep het wat beter voor Antwerp met uiteindelijk nog een late gelijkmaker.

LEES OOK: Antwerp zet Stef Wils op straat

Vertrek van smaakmaker als oorzaak?

Finaal was het toch Club Brugge dat met de zege ging lopen, in het slot dompelde Hans Vanaken Rood-Wit in diepe rouw. Zo heeft Antwerp enorm veel moeite met te bevestigen dit seizoen, vooral het vertrek van Calvin Stengs laat zich voelen.

Van Bommel deelde een sneer uit na de wedstrijd tijdens de traditionele persconferentie. "Ik vind de nederlaag vandaag niet verdiend. Maar als je drie keer na elkaar verliest, moet je niet eens praten over onverdiend. Al blijf ik erbij dat we twee vermijdbare nederlagen slikken."

"Dat is erg mooi"

Her en der klinkt als eens een kritisch geluid bij de aanhang, al kan The Great Old ook nog op heel wat krediet rekenen dat het vorig jaar opbouwde. "Die wil om het goed te doen, appreciëren ook de fans. "Ze zetten ons absoluut niet onder druk", weet Van Bommel. "Als ze zien dat we alles geven, blijven zij zingen. Dat is erg mooi." Zo besloot de Nederlander met een positieve noot.

Krijgt Van Bommel dit rechtgetrokken?

Meest recent

STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

25
25
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

72
72
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

148
148
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

240
240
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

104
104
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

34
34
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

119
119
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

147
147
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

40
40
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

121
121
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

231
231
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

214
214
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

178
178
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

44
44
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

258
258
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

321
321
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

53
53
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

190
190
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

204
204
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

321
321
Renard bijt terug: "Als Bart Verhaeghe dat doet ..."

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

377
377
Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

408
408
"Het zijn leeuwen" - La Lou-coach noemt vijf RSCA'ers bij naam

RSC Anderlecht legde vlak voor de interland-break twee overtuigende prestaties neer tegen KV ...

200
200
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

143
143
'Hoogspanning bij Duivels: bondstop moet actie ondernemen'

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

292
292

Meer sportnieuws