Hoefkens slikt tegenvaller voor clash met Anderlecht

door
Hoefkens slikt tegenvaller voor clash met Anderlecht

De Jupiler Pro League trekt zich vrijdagavond weer op gang. En er staan tijdens de elfde speeldag van de reguliere competitie enkele interessante affiches op het programma. Zo is het vooral uitkijken naar de clash van zondag tussen Standard en Anderlecht.

Hoewel beide clubs enkele uiterst moeizame jaren achter de rug hebben, blijft de zogenaamde 'Clasico' de gemoederen bedaren. En ook de confrontatie van zondag belooft weer erg boeiend te worden. Anderlecht is immers sterk aan het nieuwe seizoen begonnen en staat momenteel zelfs tweede in de stand.

Standard kende dan weer een erg tegenvallende competitiestart. Maar na een kwaliteitsinjectie in het slot van de zomermercato, konden de Luikenaars zich ondertussen herpakken. Met een knappe reeks van 10 op 12 hebben de Rouches inmiddels een inhaalbeweging ingezet.

LEES OOK: 'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Zorgen om Laifis

Zondag willen ze die opmars dan ook bevestigen tegen de Brusselse aartsrivaal. Al zal coach Carl Hoefkens dan wel één van zijn ervaren krachten moeten missen. Zo meldt SudPresse dat Kostas Laifis de training nog steeds niet hervat heeft na een blessure aan het dijbeen.

De clash van zondag komt dus nog te vroeg voor de Cyprioot. Zijn ervaring was nochtans welgekomen in zo'n geladen match. Langs de andere kant werd zijn afwezigheid tot dusver goed opgevangen. Het trio Vanheusden-Bokadi-Ngoy maakte vlak voor de interland-break nog een goede beurt tegen Club Brugge.

Internationals weer terug

Bovendien kreeg Hoefkens ook goed nieuws te horen. Mousa Djenepo liet de voorbije interlands met Mali aan zich voorbij gaan, maar zou inmiddels weer aan het trainen zijn met de rest van de groep. Ook de andere internationals zoals William Balikwisha en Hayao Kawabe zouden zonder kleerscheuren zijn teruggekeerd van hun internationale verplichtingen.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste defensie volgens u?

Meest recent

KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

2
2
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

6
6
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

16
16
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

37
37
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

49
49
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

216
216
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

45
45
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

13
13
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

78
78
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

97
97
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

58
58
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

650
650
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

193
193
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

101
101
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

369
369
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

172
172
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

359
359
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

203
203
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

317
317
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

96
96
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

250
250
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

473
473
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

455
455
'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Kylian Mbappé kan dit seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij Real Madrid. De Fransman ...

212
212
UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

237
237

Meer sportnieuws