Hoefkens slikt tegenvaller voor clash met Anderlecht

door
Hoefkens slikt tegenvaller voor clash met Anderlecht

De Jupiler Pro League trekt zich vrijdagavond weer op gang. En er staan tijdens de elfde speeldag van de reguliere competitie enkele interessante affiches op het programma. Zo is het vooral uitkijken naar de clash van zondag tussen Standard en Anderlecht.

Hoewel beide clubs enkele uiterst moeizame jaren achter de rug hebben, blijft de zogenaamde 'Clasico' de gemoederen bedaren. En ook de confrontatie van zondag belooft weer erg boeiend te worden. Anderlecht is immers sterk aan het nieuwe seizoen begonnen en staat momenteel zelfs tweede in de stand.

Standard kende dan weer een erg tegenvallende competitiestart. Maar na een kwaliteitsinjectie in het slot van de zomermercato, konden de Luikenaars zich ondertussen herpakken. Met een knappe reeks van 10 op 12 hebben de Rouches inmiddels een inhaalbeweging ingezet.

LEES OOK: Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

Zorgen om Laifis

Zondag willen ze die opmars dan ook bevestigen tegen de Brusselse aartsrivaal. Al zal coach Carl Hoefkens dan wel één van zijn ervaren krachten moeten missen. Zo meldt SudPresse dat Kostas Laifis de training nog steeds niet hervat heeft na een blessure aan het dijbeen.

De clash van zondag komt dus nog te vroeg voor de Cyprioot. Zijn ervaring was nochtans welgekomen in zo'n geladen match. Langs de andere kant werd zijn afwezigheid tot dusver goed opgevangen. Het trio Vanheusden-Bokadi-Ngoy maakte vlak voor de interland-break nog een goede beurt tegen Club Brugge.

Internationals weer terug

Bovendien kreeg Hoefkens ook goed nieuws te horen. Mousa Djenepo liet de voorbije interlands met Mali aan zich voorbij gaan, maar zou inmiddels weer aan het trainen zijn met de rest van de groep. Ook de andere internationals zoals William Balikwisha en Hayao Kawabe zouden zonder kleerscheuren zijn teruggekeerd van hun internationale verplichtingen.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste defensie volgens u?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

64
64
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

59
59
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

177
177
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

222
222
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

81
81
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

178
178
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

104
104
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

13
13
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

39
39
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

262
262
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

195
195
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

198
198
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

36
36
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

61
61
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

37
37
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

66
66
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

85
85
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

32
32
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

99
99
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

80
80
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

125
125
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

177
177

Meer sportnieuws