Hoefkens slikt tegenvaller voor clash met Anderlecht

538
Hoefkens slikt tegenvaller voor clash met Anderlecht

De Jupiler Pro League trekt zich vrijdagavond weer op gang. En er staan tijdens de elfde speeldag van de reguliere competitie enkele interessante affiches op het programma. Zo is het vooral uitkijken naar de clash van zondag tussen Standard en Anderlecht.

Hoewel beide clubs enkele uiterst moeizame jaren achter de rug hebben, blijft de zogenaamde 'Clasico' de gemoederen bedaren. En ook de confrontatie van zondag belooft weer erg boeiend te worden. Anderlecht is immers sterk aan het nieuwe seizoen begonnen en staat momenteel zelfs tweede in de stand.

Standard kende dan weer een erg tegenvallende competitiestart. Maar na een kwaliteitsinjectie in het slot van de zomermercato, konden de Luikenaars zich ondertussen herpakken. Met een knappe reeks van 10 op 12 hebben de Rouches inmiddels een inhaalbeweging ingezet.

LEES OOK: Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Zorgen om Laifis

Zondag willen ze die opmars dan ook bevestigen tegen de Brusselse aartsrivaal. Al zal coach Carl Hoefkens dan wel één van zijn ervaren krachten moeten missen. Zo meldt SudPresse dat Kostas Laifis de training nog steeds niet hervat heeft na een blessure aan het dijbeen.

De clash van zondag komt dus nog te vroeg voor de Cyprioot. Zijn ervaring was nochtans welgekomen in zo'n geladen match. Langs de andere kant werd zijn afwezigheid tot dusver goed opgevangen. Het trio Vanheusden-Bokadi-Ngoy maakte vlak voor de interland-break nog een goede beurt tegen Club Brugge.

Internationals weer terug

Bovendien kreeg Hoefkens ook goed nieuws te horen. Mousa Djenepo liet de voorbije interlands met Mali aan zich voorbij gaan, maar zou inmiddels weer aan het trainen zijn met de rest van de groep. Ook de andere internationals zoals William Balikwisha en Hayao Kawabe zouden zonder kleerscheuren zijn teruggekeerd van hun internationale verplichtingen.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste defensie volgens u?

Meest recent

"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

93
93
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

36
36
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

13
13
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

19
19
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

12
12
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

20
20
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

73
73
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

65
65
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

45
45
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

20
20
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

21
21
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

28
28
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

113
113
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

39
39
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

229
229
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

105
105
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

207
207
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

75
75
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

67
67
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

237
237
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

59
59
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

53
53
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

272
272

Meer sportnieuws