Hoefkens slikt tegenvaller voor clash met Anderlecht

door
Hoefkens slikt tegenvaller voor clash met Anderlecht

De Jupiler Pro League trekt zich vrijdagavond weer op gang. En er staan tijdens de elfde speeldag van de reguliere competitie enkele interessante affiches op het programma. Zo is het vooral uitkijken naar de clash van zondag tussen Standard en Anderlecht.

Hoewel beide clubs enkele uiterst moeizame jaren achter de rug hebben, blijft de zogenaamde 'Clasico' de gemoederen bedaren. En ook de confrontatie van zondag belooft weer erg boeiend te worden. Anderlecht is immers sterk aan het nieuwe seizoen begonnen en staat momenteel zelfs tweede in de stand.

Standard kende dan weer een erg tegenvallende competitiestart. Maar na een kwaliteitsinjectie in het slot van de zomermercato, konden de Luikenaars zich ondertussen herpakken. Met een knappe reeks van 10 op 12 hebben de Rouches inmiddels een inhaalbeweging ingezet.

LEES OOK: Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Zorgen om Laifis

Zondag willen ze die opmars dan ook bevestigen tegen de Brusselse aartsrivaal. Al zal coach Carl Hoefkens dan wel één van zijn ervaren krachten moeten missen. Zo meldt SudPresse dat Kostas Laifis de training nog steeds niet hervat heeft na een blessure aan het dijbeen.

De clash van zondag komt dus nog te vroeg voor de Cyprioot. Zijn ervaring was nochtans welgekomen in zo'n geladen match. Langs de andere kant werd zijn afwezigheid tot dusver goed opgevangen. Het trio Vanheusden-Bokadi-Ngoy maakte vlak voor de interland-break nog een goede beurt tegen Club Brugge.

Internationals weer terug

Bovendien kreeg Hoefkens ook goed nieuws te horen. Mousa Djenepo liet de voorbije interlands met Mali aan zich voorbij gaan, maar zou inmiddels weer aan het trainen zijn met de rest van de groep. Ook de andere internationals zoals William Balikwisha en Hayao Kawabe zouden zonder kleerscheuren zijn teruggekeerd van hun internationale verplichtingen.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste defensie volgens u?

Meest recent

Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

36
36
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

96
96
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

40
40
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

58
58
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

61
61
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

92
92
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

258
258
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

202
202
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

332
332
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

56
56
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

382
382
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

102
102
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

169
169
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

157
157
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

124
124
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

302
302
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

993
993
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

402
402
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

298
298
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

814
814
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

233
233
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

766
766
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

506
506
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156

Meer sportnieuws