Duidelijke conclusie na wederoptreden 'genie' Hazard

952
Duidelijke conclusie na wederoptreden 'genie' Hazard

Inmiddels is hij profvoetballer af, maar woensdagavond trok Eden Hazard zijn kicksen toch nog een keertje af. Zo nam de ex-Rode Duivel deel aan een benefietwedstrijd in Frankrijk. En de aanvaller bewees dat hij nog steeds over het nodige talent beschikt.

Begin deze maand maakte Hazard officieel bekend wat al een tijdje in de lucht hing: op 32-jarige leeftijd zette hij definitief een punt achter zijn profcarrière. Na zijn moeizame jaren bij Real Madrid, waar hij geplaagd werd door een pak blessureleed, was hij het spelplezier immers volledig verloren.

Bovendien was Hazard financieel gezien al een tijdje binnen en geen enkele andere club slaagde erin om hem te overtuigen nog even door te gaan. Didier Deschamps deed dat echter wel. De Franse bondscoach wist de Belg namelijk te strikken voor een benefietwedstrijd die hij organiseerde in Calais.

LEES OOK: Real krijgt zege cadeau van Inter, Haaland verlost City

Veel te vroeg gestopt

En tegen een weliswaar beperkte tegenstander, wist Hazard de show ook te stelen. Zo leidde hij zijn ploeg met zes assist en een doelpunt naar een 11-2-overwinning. Hoewel het tempo bijzonder laag lag, pakte hij af en toe ook uit met een flitsende actie. 

Achteraf was de conclusie dan ook duidelijk: Hazard is veel te vroeg gestopt. "Als je Hazard in Noord-Frankrijk bezig zag, kun je je haast niet voorstellen dat hij “het voetbal niet meer plezant vindt”, zoals hij het zelf omschreef. Waarom toch, Eden?", vraagt men zich af bij Het Nieuwsblad. "Bij 2-11 gingen de lampjes in de tribune omhoog. Voor een veel te vroeg afscheid, en voor de verdienste over zijn hele carrière", aldus Het Laatste Nieuws.

Voetbal nog veel bij te brengen

Ook de andere oud-voetballers die op het veld stonden, vinden het jammer dat de carrière van Hazard er nu al opzit. "Hij heeft het voetbal nog veel bij te brengen en ik hoop dat hij in het wereldje actief blijft. Eden hoort bij de drie beste spelers met wie ik ooit speelde", stelde Mathieu Debuchy bij LDH. "Eden is een genie. Zijn afscheid? Ik was verrast, maar heb er respect voor. Iedereen heeft zijn redenen", besloot Daniel Van Buyten.

Hazard plezierde ook Kylian Mbappé met een assist op diens vader: 

En zelf deed hij ook de netten trillen:

Belgisch onderonsje met Big Dan:

Eden Hazard was voor elke Belgische club een meerwaarde geweest ...

Meest recent

Henry verbaast en duidt favoriet voor Gouden Bal aan

Deze week maakte organisator France Football de 30 kanshebbers bekend voor de Gouden Bal. Op 26 ...

22
22
Zal Club spijt krijgen? "Hij had kunnen doorbreken"

Club Brugge zag de kassa in de zomer weer stevig rinkelen. Dat gebeurde niet alleen door de verkoop ...

70
70
'Club moet in januari vrezen: strijd om Tresoldi weer los'

Dinsdag tegen Aston Villa bleek dat Club Brugge nog niet op zijn sterkst staat na een bewogen ...

58
58
Onrust over Karetsas: "Dit is echt een domper"

Het debuut van Konstantinos Karetsas in de Champions League is er één in mineur ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Club greep naast twee kleppers, clubs vingen bot bij RSCA'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

240
240
Antwerp grijpt meteen in na vertrek Marc Overmars

Marc Overmars legt per direct zijn functies neer bij Royal Antwerp FC, dat liet de Nederlander weten ...

395
395
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Club Brugge verloor dinsdagavond in de Champions League van Aston Villa, maar een nieuwe speeldag in ...

70
70
Club Brugge nog niet op zijn best: "Aston Villa won verdiend"

Club Brugge verloor met 2-3 van Aston Villa. Blauw-Zwart speelde een zeer zwakke eerst en een betere ...

140
140
Bom bij Antwerp: Marc Overmars vertrekt per direct

Een bom is ontploft bij Royal Antwerp FC. Sportieve baas Marc Overmars is per direct weg. De ...

367
367
Afscheid van een icoon: KRC Genk eert clubheld

Bij KRC Genk nemen ze komend weekend officieel afscheid van één van de absolute ...

130
130
"Club Brugge het Bayern van België? Gaat niet gebeuren"

Club Brugge gaat vanaf 2029 wellicht in een nieuw stadion van ruim 40.000 plaatsen voetballen. ...

388
388
(Un)Happy Hour? Van Gucht verwerkt ferme VTM-shock

Ruben Van Gucht krijgt een stevige realitycheck met zijn nieuwe talkshow Happy Hour. Het programma ...

85
85
Anderlecht komt met verrassend nieuws voor de fans

RSC Anderlecht heeft belangrijk nieuws meegedeeld voor de fans. Nadat ze de afgelopen maanden de ...

372
372
'Club Brugge ving bot bij FC Barcelona en Arsenal'

Club Brugge haalde Yann Sommer gratis naar het Jan Breydelstadion. De Zwitser kreeg al veel lof, ...

335
335
Hatenboer: "Hij was de beste bij Anderlecht"

RSC Anderlecht haalde anderhalf jaar geleden Cedric Hatenboer voor de neus van PSV weg bij ...

604
604
Geurtje aan dure tegengoal Club: "Het was geen fairplay"

Het is Club Brugge niet gelukt om zijn Champions League-campagne op gang te trappen met een goed ...

477
477
Champions League-droom al in gevaar? Vanaken en co reageren

Club Brugge heeft ook dit jaar de ambitie om de League Phase van de Champions League te overleven. ...

126
126
Karl Vannieuwkerke deelt privénieuws dat iedereen raakt

Karl Vannieuwkerke lijkt een nieuwe, mooie fase in zijn leven te zijn ingegaan. De bekende ...

126
126
Pijnlijke avond Club Brugge: Alderweireld pakt zondebok aan

Club Brugge is in zijn eerste Champions League-wedstrijd meteen onderuit gegaan. Tegen Aston Villa ...

378
378
Mourinho en co lyrisch: "Courtois is beste ter wereld"

Real Madrid heeft zijn Champions League-campagne op gang getrapt met een cruciale zege. De ...

211
211
Engelse pers spaart 'zwak' Club Brugge niet na Villa-slipper

Club Brugge heeft in de Champions League niet de start genomen waar het op hoopte. In de eerste ...

551
551
Verhaeghe laat bom barsten bij Club Brugge: “Echt op”’

Bart Verhaeghe trekt hard aan de alarmbel over Jan Breydel. Club Brugge moet nog drie seizoenen ...

473
473
Leider Gent vloekt: transfervrije topdeal valt in water

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

331
331
Genadeloze 3 op 10: kranten messcherp voor 'puinhoop' bij Club

Club Brugge is met een valse noot aan zijn Champions League-campagne begonnen. Tegen Aston Villa ...

504
504
Courtois dropt bommetje: géén Nations League met Duivels

Thibaut Courtois speelde dinsdag opnieuw een puike wedstrijd in de Champions League met Real Madrid. ...

236
236

Meer sportnieuws