'Geplaagd Manchester United beslist over ontslag Ten Hag'

222
'Geplaagd Manchester United beslist over ontslag Ten Hag'

Manchester United is andermaal bezig aan een tegenvallend seizoen. De club staat momenteel slechts 10de in de Premier League en bleef in de Champions League achter met een pijnlijke 0 op 6. Desodanks zou coach Erik ten Hag voorlopig toch op post blijven.

Manchester United was jarenlang één van de meest succesvolle clubs in Europa, maar is nu toch al een tijdje aan het afzakken. In de tweede helft van vorig seizoen leek de opmars onder coach Erik ten Hag nochtans ingezet. Maar momenteel loopt het opnieuw voor geen meter.

In de Premier League werkte United inmiddels 8 wedstrijden af. Daarvan wist het er weliswaar 4 te winnen, maar de andere 4 resulteerden telkens in een nederlaag. Met 12 op 24 staat United momenteel slechts tiende in het klassement. De achterstand op leider Tottenham bedraagt alweer 8 punten.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Extra sportieve problemen

En in de CL liep het tot dusver eveneens helemaal fout. Na de nederlaag op de openingsspeeldag tegen Bayern München, werd vervolgens op eigen veld verloren van Dries Mertens en zijn maats van Galatasaray. Met 0 op 6 staat United alleen laatste in zijn poule.

Daarnaast kreeg United af te rekenen met enkele sportieve akkefietjes. Antony, die nadrukkelijk op vraag van Ten Hag werd aangetrokken, is bijvoorbeeld betrokken in een onderzoek naar huiselijk geweld. Jadon Sancho staat dan weer op non-actief na een clash met de Nederlandse trainer.

Job voorlopig gered

Logischerwijs werd de positie van Ten Hag dan ook in vraag getrokken. Maar volgens The Athletic hoeft de trainer voorlopig niet te vrezen en is een ontslag vooralsnog niet aan de orde. Al mogen de tegenvallende resultaten natuurlijk niet blijven duren, want anders zou de situatie wel eens snel in zijn nadeel kunnen omkeren.

United heeft nood aan een nieuwe trainer ...

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

72
72
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

73
73
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

48
48
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

38
38
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

18
18
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

72
72
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

170
170
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

150
150
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

324
324
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

293
293
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

124
124
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

129
129
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

228
228
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

191
191
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

258
258
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

319
319
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

220
220
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

229
229
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

260
260
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

54
54
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

142
142
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

249
249
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

1005
1005

Meer sportnieuws