'Geplaagd Manchester United beslist over ontslag Ten Hag'

door
'Geplaagd Manchester United beslist over ontslag Ten Hag'

Manchester United is andermaal bezig aan een tegenvallend seizoen. De club staat momenteel slechts 10de in de Premier League en bleef in de Champions League achter met een pijnlijke 0 op 6. Desodanks zou coach Erik ten Hag voorlopig toch op post blijven.

Manchester United was jarenlang één van de meest succesvolle clubs in Europa, maar is nu toch al een tijdje aan het afzakken. In de tweede helft van vorig seizoen leek de opmars onder coach Erik ten Hag nochtans ingezet. Maar momenteel loopt het opnieuw voor geen meter.

In de Premier League werkte United inmiddels 8 wedstrijden af. Daarvan wist het er weliswaar 4 te winnen, maar de andere 4 resulteerden telkens in een nederlaag. Met 12 op 24 staat United momenteel slechts tiende in het klassement. De achterstand op leider Tottenham bedraagt alweer 8 punten.

LEES OOK: Man Utd kraait victorie en duwt Liverpool in een crisis

Extra sportieve problemen

En in de CL liep het tot dusver eveneens helemaal fout. Na de nederlaag op de openingsspeeldag tegen Bayern München, werd vervolgens op eigen veld verloren van Dries Mertens en zijn maats van Galatasaray. Met 0 op 6 staat United alleen laatste in zijn poule.

Daarnaast kreeg United af te rekenen met enkele sportieve akkefietjes. Antony, die nadrukkelijk op vraag van Ten Hag werd aangetrokken, is bijvoorbeeld betrokken in een onderzoek naar huiselijk geweld. Jadon Sancho staat dan weer op non-actief na een clash met de Nederlandse trainer.

Job voorlopig gered

Logischerwijs werd de positie van Ten Hag dan ook in vraag getrokken. Maar volgens The Athletic hoeft de trainer voorlopig niet te vrezen en is een ontslag vooralsnog niet aan de orde. Al mogen de tegenvallende resultaten natuurlijk niet blijven duren, want anders zou de situatie wel eens snel in zijn nadeel kunnen omkeren.

United heeft nood aan een nieuwe trainer ...

Meest recent

Vrancken: "Als er één ploeg verdiende te winnen..."

STVV blijft netjes meedraaien in de top zes en liet zondag nog eens zien dat het daar momenteel ...

41
41
Triest incident in 1B: "Deze feiten zijn onaanvaardbaar"

Zondag stonden er nog twee wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. De confrontatie ...

77
77
Milan grijpt macht in Serie A, Mbappé verlost Real

Zondagavond werden ook in het buitenland nog enkele wedstrijden afgewerkt. Real Madrid boekte in La ...

33
33
Leko haalt snoeihard uit: "Zoek een put en schaam je diep"

Met een twaalf op vijftien had AA Gent voor de interlandbreak een stevige opmars gemaakt. Velen ...

84
84
Tieners maken indruk bij Anderlecht: "'t Is koekenbak"

Anderlecht liet zondag nog maar eens punten liggen, want deze keer moest het vrede nemen met een ...

132
132
Manchester nu al wild van Lammens: "Winnen dankzij hem"

Senne Lammens heeft een geweldige start genomen bij Manchester United. Sinds de Rode Duivel in het ...

150
150
Groot onbegrip bij Anderlecht: "Héél rare beslissing"

Anderlecht heeft zondag nog maar eens punten laten liggen. Het moest op Stayen vrede nemen met een ...

278
278
Essevee stunt en geeft AA Gent een pak voor de broek

Zulte Waregem heeft in de slotmatch van de elfde speeldag voor een stunt van formaat gezorgd. De ...

110
110
De Cat doorbreekt de stilte: "Of ik meega naar het WK U17?"

STVV en RSC Anderlecht zorgden voor een aangename wedstrijd in Limburg. De partij eindigde op een ...

261
261
STVV bezorgt wisselvallig Anderlecht serieuze domper

Om 18u30 stond de altijd interessante partij tussen STVV en RSC Anderlecht op het programma. Het ...

112
112
Cercle Brugge likt zijn wonden: Cinel bant de paniek

Cercle Brugge speelde zeker geen onaardige partij tegen KRC Genk. Het werd 2-2 tegen de Limburgers, ...

97
97
Eén groot probleem bij KRC Genk: "Voor een topclub..."

Na twee overwinningen op rij leed KRC Genk puntenverlies tegen Cercle Brugge. Het werd 2-2 in het ...

226
226
Man Utd kraait victorie en duwt Liverpool in een crisis

Om 17u30 stond de Engelse klassieker tussen Liverpool en Manchester United op het programma. Het ...

136
136
Twee RSCA-spelers blinken uit: "50 miljoen euro!"

STVV en RSC Anderlecht hebben de eerste 45 minuten afgewerkt. Het werd een interessante eerste ...

289
289
'Club de waanzin voorbij: recordtransfer van 50 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen zowat alle grote transferrecords in het Belgische clubvoetbal ...

477
477
Fink scherp voor spelersgroep: "Dat kan niet!"

Met twee opeenvolgende competitiezeges op zak, ging KRC Genk zondagmiddag op bezoek bij Cercle ...

265
265
United-fans volledig wild na actie Lammens op Liverpool

In de Engelse Premier League was het zondagavond reikhalzend uitkijken naar de clash tussen ...

504
504
KVM voorlopig derde: eerste thuisgoal magere troost Dender

KV Mechelen heeft zondagnamiddag beslag gelegd op een voorlopige derde plaats in de Jupiler Pro ...

70
70
STVV-Anderlecht: Hasi dropt grote verrassing in basisploeg

RSC Anderlecht wil zondag zijn eerste zege op verplaatsing pakken sinds 17 augustus. Dat wordt ...

229
229
Nederlands voetbal in shock: Drenthe getroffen door herseninfarct

Het Nederlandse voetbal werd zondag opgeschrikt voor heftig nieuws omtrent Royston Drenthe. De ...

90
90
Extra opdoffer Antwerp: sanctie dreigt na fiasco in Luik

Antwerp FC moet maandagnamiddag naar Luik afzakken voor de resterende minuten van het duel tegen ...

344
344
Genk genekt bij penaltyfase? Boeckx velt helder verdict

KRC Genk is er zondagmiddag niet in geslaagd om de drie punten te pakken op het veld van Cercle ...

411
411
'Real haalt uit op transfermarkt: driekoppig lijstje gelekt'

Real Madrid staat volgende week voor een zwaar tweeluik tegen Juventus en FC Barcelona. Ondertussen ...

158
158
Genk overtuigt wéér niet: penalty bezorgt Cercle verdiend punt

KRC Genk is er ook vlak na de interland-break niet in geslaagd om een overtuigende indruk achter te ...

166
166
'Hasi sleutelt aan basiself: vaste titularis moet vrezen'

Nu de bestuursstructuur weer op punt staat, wil RSC Anderlecht zijn nieuwe bazen plezieren met een ...

228
228

Meer sportnieuws