'Standard dreigt alweer sterkhouder gratis te verliezen'

door
'Standard dreigt alweer sterkhouder gratis te verliezen'

Standard lijkt de voorbije weken weer herrezen te zijn met een reeks van zes wedstrijden zonder nederlaag en vorig weekend nog een knappe zege tegen Club Brugge. Daarmee krijgen de Rouches stilaan weer de top zes in het vizier. Het zal nu zaak worden om die goede lijn door te trekken.

Makkelijk zal dat niet worden, want er blijft voorlopig een groot verloop op Sclessin. Standard blijkt het vooral moeilijk te hebben om de contracten van zijn sterkhouder op tijd te verlengen. Dat zorgde vorig seizoen al voor enkele pijnlijke situaties.

LEES OOK: 'Standard heeft prijs en strikt oude JPL-bekende'

Weer gratis vertrek sterkhouder?

Zo moesten in januari Selim Amallah en Nicolas Raskin voor een habbekrats verkocht worden nadat ze al enkele maanden in de B-kern doorgebracht hadden, omdat ze einde contract waren en weigerden bij te tekenen. In de zomer liepen vervolgens ook nog eens Noë Dussenne en Gojko Cimirot de deur uit.

Daarnaast was er ook nog de soap rond Konstantinos Laifis, die in zijn laatste contractjaar zit en in de voorbereiding lange tijd zijn kat stuurde in de hoop om een transfer te forceren. En Standard moet vrezen dat het straks nog één van zijn sterkhouders verliest.

Wachten op akkoord met Bokadi

Ook Merveille Bokadi zit immers in zijn laatste contractjaar. La Dernière Heure weet dat de onderhandelingen over een verlenging van de Congolees bijzonder moeizaam verlopen. De gesprekken zijn intussen al maandenlang aan de gang, maar van een akkoord is op dit moment nog lang geen sprake.

In theorie kan Bokadi vanaf januari dus met andere clubs aan tafel zitten en dus begint de tijd te dringen. De speler gaf enkele maanden geleden wel nog aan dat hij in Luik wil blijven, dus Standard mag zeker nog hopen. Een scenario zoals met Amallah of Raskin is daarom ook uitgesloten, Standard zal Bokadi niet opzijschuiven.

Zal Standard zijn contract nog kunnen verlengen?

Meest recent

Na Kompany nog een Belg in eregalerij van Premier League?

In 2021 zetten ze in Engeland een Hall of Fame op, waarin de grootste namen uit de geschiedenis van ...

0
0
'Rashford na 3 matchen al uitgekotst bij Barcelona'

FC Barcelona pakte in de zomer alweer uit met een opmerkelijke transfer. Het zocht al langer naar ...

33
33
Keiharde eis Van Bommel onthuld: "Daar kan Twente niet aan voldoen"

Het is intussen al meer dan een jaar geleden dat Mark van Bommel afscheid nam van Antwerp. Sindsdien ...

54
54
Onheil boven Duivels: bezorgdheid om steeds zelfde speler

De Rode Duivels kunnen terugblikken op een uitstekend tweeluik. Zowel tegen Liechtenstein als ...

85
85
Paniek bij Coucke: geldnood plots levensgroot probleem

De Raad van Bestuur stemde unaniem om Wouter Vandenhaute te lozen als voorzitter, maar vooralsnog ...

429
429
Celine Van Ouytsel met collega-Antwerpsupporter: zo reageert DIW

De geruchten deden al een tijdje de ronde en werden vorige week omgezet in spetterend relatienieuws: ...

34
34
Last-minute transfer? Raskin spreekt duidelijke taal

De Rode Duivels blikten zondagavond Kazachstan in met 6-0. Voor Nicolas Raskin werd het een extra ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Plots megabod voor Club, Anderlecht wil grote naam'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

391
391
Oh slaat keihard terug na mislukte toptransfer

KRC Genk leek deze zomer ongelooflijk te cashen. Eerst werd Tolu Arokodare voor een recordbedrag ...

305
305
Thibaut Courtois pakt uit met grote plannen naast het veld

Thibaut Courtois kende net zoals alle Rode Duivels een heerlijk tweelijk uit in deze ...

113
113
Anderlecht-fans watertanden na boodschap Doku

Terwijl RSC Anderlecht op de sukkel is speelden de Rode Duivel de pannen van het dak in het Lotto ...

182
182
"Pray for Ruben"-Van Gucht in allerijl naar spoed gebracht

Ruben Van Gucht kreeg het de laatste jaren al meermaals hard te verduren. Eén van de ...

102
102
Garcia jubelt: nieuw wapen bij Rode Duivels ontdekt

De Rode Duivels hebben het tweeluik tegen Liechtenstein en Kazachstan tot een goed einde gebracht. ...

252
252
Vandenbempt: "Hij is de grote verliezer bij de Rode Duivels"

België scoorde twaalf keer in twee duels. Het WK 2026 mag deze ploeg niet ontglippen. Peter ...

176
176
'Standard heeft prijs en strikt oude JPL-bekende'

Standard is van plan zich vandaag nog te versterken. De Rouches zouden volgens transferinfluencer ...

194
194
Vandenbempt strooit met lof naar Duivel: "Is mijn favoriet"

België lijkt de fans weer te kunnen plezieren. Na de spektakelmatch tegen Wales, waren er nu ...

252
252
Anderlecht onder zware druk: transfergekte barst plots los

Olivier Renard gaat vandaag, samen met Tim Borguet, een drukke dag tegemoet. Paars-Wit moét ...

736
736
Solden bij Belgische topclubs: wie vertrekt vandaag nog?

Vandaag kunnen de Belgische clubs nog ingaande transfers afronden, maar ze willen uiteraard ook nog ...

583
583
'Anderlecht weigerde absolute stunttransfer bij Union SG'

RSC Anderlecht kende tot op heden geen geslaagde mercato. Een aantal cruciale posities werden niet ...

557
557
Club Brugge compleet vernederd in Skoras-dossier

AA Gent haalt Michal Skoras binnen voor een prikje en legt hem vast tot 2029. De Poolse ...

1011
1011
De Ketelaere verklapt: zo reageerde Garcia na Kazachstan

Charles De Ketelaere heeft zondagavond één van zijn betere wedstrijden in het shirt ...

333
333
Gekkenhuis: Anderlecht-supporters smeken om Batshuayi

Maandagavond verstrijkt de transferdeadline ook in België. Bij RSC Anderlecht hoopt men vlak ...

415
415
Albert snoeihard: "Hij is dé grote verliezer bij Duivels"

De eerste interland-periode van het seizoen zit er alweer op voor de Rode Duivels. De tegenstand was ...

610
610
RSCA-fans in extase: Coucke gespot in opvallend gezelschap

De Rode Duivels wonnen zondagavond met 6-0 van Kazachstan in een wedstrijd die voor de gelegenheid ...

981
981
Trossard doet Garcia ontploffen: alarmfase rood

Leandro Trossard stapte onzichtbaar van het veld en dat beeld vat alles samen: bij de Rode Duivels ...

379
379

Meer sportnieuws