Analist ziet nieuwe ster opstaan na Standard-Club Brugge

door
Analist ziet nieuwe ster opstaan na Standard-Club Brugge

Standard Luik trok in de topper tegen Club Brugge het laken naar zich toe in de allerlaatste minuut van de reguliere speeltijd. De Rouches wonnen de partij uiteindelijk met 2-1, waarna de wedstrijd uitgebreid werd besproken bij La Tribune. 

De analisten van het Franstalige panel vinden dat Standard deze overwinning te danken heeft aan hun enorme wislkracht. De Luikenaars zijn bezig aan een opmars en verloren geen enkele van hun laatste zes wedstrijden. Momenteel staan ze op de achtste plaats met dertien punten. 

Philippe Albert keek met grote ogen naar de partij tegen Blauw-Zwart en zag één speler het verschil maken: Nathan Ngoy. "Hij heeft veel kwaliteiten, hij is een toekomstige grootse speler. Hij was uitstekend, zowel verdedigend als aanvallend. Het zal moeilijk worden om hem uit te schakelen."

LEES OOK: 'Standard pakt uit met "belachelijk" transfervoorstel'

ROTS IN DE BRANDING

Nicolas Raskin, te gast in de show, is van mening dat Ngoy veel te weinig wordt gebruikt. "Hij heeft altijd indruk op me gemaakt met zijn volwassenheid, zijn snelheid en zijn spel. Hij is een van de moeilijkste verdedigers om voorbij te komen en daar zal het niet bij blijven."

Komende zondag zal Sclessin opnieuw in vuur en vlam staan, want Standard ontvangt RSC Anderlecht voor de Clasico. Paars-Wit is bijzonder sterk begonnen aan het seizoen en staat voorlopig op de tweede plaats in de Jupiler Pro League. Benieuwd wie er als winnaar uit de bus komt! 

Wat vind jij van Ngoy?

Meest recent

'Carrasco krijgt alsnog zijn knaltransfer'

Bij de Rode Duivels is er deze maand opnieuw geen spoor van Yannick Carrasco. De flankaanvaller is ...

22
22
'Club Brugge krijgt nieuws over vertrek Nilsson'

Een dik jaar geleden legde Club Brugge nog 6,5 miljoen euro op tafel om Gustaf Nilsson weg te kapen ...

108
108
Eerste stunt in Croky Cup een feit: 2 profclubs sneuvelen

Er wordt dit weekend niet gevoetbald in de Challenger Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

89
89
Garcia stuurt Duivels stevige waarschuwing voor Kazachstan

Zondag moeten de Rode Duivels alweer aan de bak. Dan staat al hun vierde kwalificatiewedstrijd voor ...

34
34
'Standard wil nog transfervrije slag slaan'

Standard beleefde een opmerkelijke zomer. Met Marc Wilmots kwam er een nieuwe sportief directeur die ...

65
65
'Karetsas en Simic naar zelfde club: slag van 30 miljoen'

De zomermercato is nog niet eens helemaal voorbij, want in België en enkele andere landen mogen ...

371
371
'Plots toch witte rook: Antwerp slaat alsnog toe'

Antwerp ziet in het slot van de mercato de kassa plots nog stevig rinkelen. Senne Lammens werd al ...

490
490
Anderlecht-vertrekker gaat viraal met zeer pijnlijk moment

Dit weekend staat in het teken van interlandvoetbal en dus wordt er op het hoogste niveau niet ...

85
85
'Club Brugge mag last-minute-aanwinst vergeten'

Club Brugge leek zijn transferhuiswerk af te hebben, maar er beweegt de laatste dagen plots nog ...

339
339
'Besiktas gaat na njet Trossard voor Belgische sensatie'

In Turkije is de transfermarkt nog een tijdje open en daar willen ook de lokale topclubs van ...

91
91
Pijnlijke blunder: Tavolieri moet Anderlecht-bom inslikken

Het zijn nog maar eens woelige tijden bij Anderlecht. Vrijdag kwam bijvoorbeeld de bevestiging dat ...

650
650
Club Brugge verrast met opvallende coaching-switch

Club Brugge kreeg dit weekend nog te maken met een onverwacht vertrek. Het moest immers afscheid ...

389
389
De Ketelaere vernederd door Garcia: bom barst bijna

Charles De Ketelaere blijft bij de Rode Duivels een luxe-optie, terwijl er duidelijk twijfels zijn ...

1085
1085
Ronaldo met historische mijlpaal, Engeland stelt weer teleur

Er stonden vandaag al een aantal WK-kwalificatiematchen op het programma. Zo kwamen onder meer ...

98
98
'OHL wil stunten met terugkeer ex-smaakmaker'

OH Leuven heeft duidelijk nog versterking nodig. De fans mogen zich daar ook nog aan verwachten de ...

117
117
Caluwé slaat toe met nieuwe toptransfer bij KV Mechelen

KV Mechelen zit niet stil op de transfermarkt. Sportief directeur Tom Caluwé heeft alweer een ...

190
190
'Standard pakt uit met "belachelijk" transfervoorstel'

Standard wil zich de komende twee dagen nog roeren op de transfermarkt. Marc Wilmots probeert nog ...

247
247
Union SG verrast compleet met komst ex-Buffalo

Zeer verrassend nieuws vanuit het Dudenpark. Union SG heeft vandaag een volgende aanwinst aan de ...

154
154
De Bruyne reageert scherp op groot Duivels-probleem

Kevin De Bruyne is klaar om met België Kazachstan te bekampen. De speler van Napoli weet dat ...

132
132
"Oei!” – Ruben Van Gucht laat dames verbijsterd achter

Wat begon als een doodgewone zaterdagmorgen op Radio 2, eindigde in pure verbazing en een virale ...

99
99
STVV vangt bot bij smaakmaker: "Ik blijf hier"

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

183
183
Garcia neemt Duivel in bescherming: "Alle vertrouwen!"

Morgen ontvangt België Kazachstan in het Lotto Park van RSC Anderlecht. De fans verwachten een ...

95
95
De Bruyne breekt de stilte over link met Anderlecht

Kevin De Bruyne sprak met de media naar aanleiding van het duel tegen Kazachstan. De Rode Duivel ...

612
612
Garcia verklapt grote wijziging voor duel met Kazachstan

Na de makkelijke 0-6-zege tegen Kazachstan nemen de Rode Duivels het zondag op tegen Kazachstan. Een ...

259
259
'KV Mechelen stoomt door met volgende knaltransfer'

Sportief directeur Tom Caluwé liet het vorige week nog weten: er waren nog een aantal spelers ...

310
310

Meer sportnieuws