Thorgan Hazard: "Dan had Eden wél nog verder gespeeld"

door
Thorgan Hazard:

Dat Eden Hazard zijn afscheid zou aankondigen lag in de lijn der verwachtingen. De 32-jarige ex-Rode Duivel had al enkele jaren geen plezier meer op het veld. Broer Thorgan is uiteraard niet verrast dat Eden zijn schoenen aan de haak hing.

Eden vertelde al eerder tegen Thorgan dat hij zou gaan stoppen. "Volgens mij vertelde hij ons al twee maanden geleden dat hij ging stoppen", aldus de huidige middenvelder van Anderlecht bij La Dernière Heure.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

Exit Real Madrid

De eerste geluiden vielen toen in Spanje al te horen. Hij verbrak zijn contract bij Real Madrid, wat een teken aan de wand was. "Het begon toen hij een akkoord bereikte met Real Madrid voor het laatste jaar van zijn contract. Daarna denk ik dat hij niet meer wilde voetballen. Ik kan de redenen waarom hij stopte niet geven, maar dat is wat hij mij vertelde."

Thorgan probeerde hem niet op andere gedachten te brengen. "Ik bemoeide me niet te veel met zijn zaken. Hij had een globale visie op zijn situatie. Als hij alleenstaand was geweest en geen kinderen had, had hij bijvoorbeeld een exotischer avontuur geprobeerd, maar hij wilde genieten van zijn gezinsleven."

Exotisch avontuur

Eden Hazard was een geweldige voetballer, maar de afgelopen jaren kwam hij nog heel weinig aan spelen toe bij Real Madrid. Door dat gebrek aan wedstrijdritme ebde het plezier weg en het zou ook zeer moeilijk geweest zijn om nog een goed niveau te halen.

Het was nog maar een vraagtekenen of Hazard na het blessureleed en door dat gebrek aan ritme nog steeds een niveau zou halen waardoor hij nog plezier zou hebben in het spelletje.

Lees ook: Dit is wat Eden Hazard speciaal maakte: in een wereld voor ego’s

Maakte Hazard uiteindelijk de juiste keuze?

Meest recent

Nieuw Italiaans drama zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

8
8
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

78
78
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

42
42
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

53
53
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

74
74
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

118
118
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

55
55
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

63
63
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

64
64
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

442
442
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

27
27
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

58
58
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

177
177
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

187
187
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

62
62
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

75
75
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

239
239
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

202
202
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

70
70
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

298
298
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

488
488
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

205
205
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

175
175
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

591
591
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

118
118

Meer sportnieuws