Vrancken verbaast met debutant in Europese basiself

door
Vrancken verbaast met debutant in Europese basiself

KRC Genk is bezig aan een erg wisselvallige reeks. Zo bleven de Limburgers in hun vier voorbije duels telkens op een gelijkspel steken. Daar moet donderdagavond verandering in komen, in de Conference League staat dan een bezoek aan FC Cukaricki op het programma.

Sinds de zege op het veld van Union SG vlak na de voorbije interland-break, kon Genk geen wedstrijd meer winnen. In vier opeenvolgende duels bleef Racing telkens steken op een gelijkspel. Afgelopen weekend nog geraakte de vicekampioen op eigen veld niet voorbij hekkensluiter Westerlo (3-3).

En dus is het dringend tijd om een einde te maken aan dat reeksje draws. De wedstrijd van donderdag lijkt daar alvast ideaal voor. Zo gaat Genk in de Conference League op bezoek bij FK Cukaricki. De Servische subtopper is op papier het zwakkere broertje in de poule.

LEES OOK: UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Debuut Van Crombrugge

Tijdens de openingsspeeldag verloor Cukaricki alvast met 3-1 op het veld van Ferencvaros, terwijl Genk erin slaagde om groepsfavoriet ACF Fiorentina in bedwang te houden (2-2). Bij een zege lijkt de ploeg van coach Vrancken dus meteen een concurrent uit te schakelen voor de eerste twee plekjes.

In aanloop naar de aftrap was het dan ook uitkijken naar de elf starters die Vrancken tussen de lijnen bracht. En de coach heeft toch enkele verrassingen voorzien. In doel bijvoorbeeld, maakt Van Crombrugge zijn officiële debuut namens de vicekampioen.

Heynen & McKenzie

Wat de veldspelers betreft, voert Vrancken eveneens enkele wissels door. Met McKenzie en Heynen keren wel twee sterkhouders na een blessure terug in de basiself. Voorin start Genk dan weer met dezelfde namen als afgelopen weekend. Arokodare behoudt dus de voorkeur op Zeqiri en Bonsu Baah krijgt een nieuwe kans na zijn veelbesproken rode kaart. 

Opstelling Genk:

Van Crombrugge; Munoz, Cuesta, McKenzie, Kayembe; Hrosovsky, Heynen; Bonsu Baah, El Khannouss, Paintsil; Arokodare

Wie wint?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

39
39
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

21
21
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

23
23
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

89
89
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

59
59
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

156
156
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

192
192
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

47
47
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

113
113
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

352
352
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

261
261
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

213
213
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

84
84
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

76
76
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

208
208
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

105
105
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

135
135
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

409
409
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws