Vrancken verbaast met debutant in Europese basiself

door
Vrancken verbaast met debutant in Europese basiself

KRC Genk is bezig aan een erg wisselvallige reeks. Zo bleven de Limburgers in hun vier voorbije duels telkens op een gelijkspel steken. Daar moet donderdagavond verandering in komen, in de Conference League staat dan een bezoek aan FC Cukaricki op het programma.

Sinds de zege op het veld van Union SG vlak na de voorbije interland-break, kon Genk geen wedstrijd meer winnen. In vier opeenvolgende duels bleef Racing telkens steken op een gelijkspel. Afgelopen weekend nog geraakte de vicekampioen op eigen veld niet voorbij hekkensluiter Westerlo (3-3).

En dus is het dringend tijd om een einde te maken aan dat reeksje draws. De wedstrijd van donderdag lijkt daar alvast ideaal voor. Zo gaat Genk in de Conference League op bezoek bij FK Cukaricki. De Servische subtopper is op papier het zwakkere broertje in de poule.

LEES OOK: Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

Debuut Van Crombrugge

Tijdens de openingsspeeldag verloor Cukaricki alvast met 3-1 op het veld van Ferencvaros, terwijl Genk erin slaagde om groepsfavoriet ACF Fiorentina in bedwang te houden (2-2). Bij een zege lijkt de ploeg van coach Vrancken dus meteen een concurrent uit te schakelen voor de eerste twee plekjes.

In aanloop naar de aftrap was het dan ook uitkijken naar de elf starters die Vrancken tussen de lijnen bracht. En de coach heeft toch enkele verrassingen voorzien. In doel bijvoorbeeld, maakt Van Crombrugge zijn officiële debuut namens de vicekampioen.

Heynen & McKenzie

Wat de veldspelers betreft, voert Vrancken eveneens enkele wissels door. Met McKenzie en Heynen keren wel twee sterkhouders na een blessure terug in de basiself. Voorin start Genk dan weer met dezelfde namen als afgelopen weekend. Arokodare behoudt dus de voorkeur op Zeqiri en Bonsu Baah krijgt een nieuwe kans na zijn veelbesproken rode kaart. 

Opstelling Genk:

Van Crombrugge; Munoz, Cuesta, McKenzie, Kayembe; Hrosovsky, Heynen; Bonsu Baah, El Khannouss, Paintsil; Arokodare

Wie wint?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

223
223
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

82
82
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

12
12
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

67
67
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

51
51
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

70
70
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

266
266
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

38
38
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

410
410
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

265
265
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

357
357
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

35
35
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

69
69
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

120
120
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

73
73
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

447
447
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

168
168
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

340
340
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

131
131
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

483
483
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

297
297
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

187
187

Meer sportnieuws