De Boeck doet verrassende uitspraak over KVK-eigenaars

door
De Boeck doet verrassende uitspraak over KVK-eigenaars

De eerste trainerswissel in de Jupiler Pro League is inmiddels een feit. Zo werd Glen De Boeck maandag officieel voorgesteld als nieuwe T1 bij KV Kortrijk. En de voormalige Rode Duivel heeft voldoende blijkbaar vertrouwen in het Kortrijkse project. 

KVK heeft een bijzonder woelige zomer achter de rug met onder meer een aanslepende overnamesoap. Uiteindelijk bleef KV Kortrijk in handen van de omstreden zakenman Vincent Tan Door deze ontwikkelingen had de sportieve werking wel een heuse achterstand opgelopen.

Inkomende transfers lieten bijvoorbeeld op zich wachten en de voorbereiding werd zelfs aangevat zonder echte hoofdtrainer. Eind juni werd uiteindelijk toch een T1 gevonden, zo kreeg Edward Still zijn kans in het Guldensporenstadion. Lang bleef hij evenwel niet op post.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Nieuwe investeringen

Na een dramatische start met 2 op 24, besloot de club namelijk om de samenwerking met Still alweer stop te zetten. Enkele dagen later maakte KVK dan weer de terugkeer van De Boeck bekend. En die voelt blijkbaar voldoende steun bij de eigenaars.

Tan leek nochtans weinig interesse over te hebben in KVK, De Boeck ziet dat echter anders. "Ik voel heel veel honger", maakte de nieuwe trainer zich sterk bij Sporza. "Ook bij de eigenaars, die de club momenteel niet wensen te verkopen. Ze willen eerder investeren. Ze zijn ambitieus en daarom heb ik voor 2,5 jaar getekend."

Ervaring met degradatiestrijd

De Boeck heeft er dan ook vertrouwen in dat hij de scheve situatie dit seizoen nog kan rechttrekken. "Ik heb ervaring met zulke opdrachten. We gaan proberen om alles recht te trekken. Wedstrijd per wedstrijd en dan zien waar we stranden. Vrijdag hebben de spelers de 3 punten thuis kunnen houden en dat pleit voor hen. Nu moeten we wekelijks brengen wat we tegen Cercle brachten."

Gelooft u dat Tan nog in de club zal investeren?

Meest recent

Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

12
12
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

28
28
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

27
27
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

10
10
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

16
16
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

42
42
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

529
529
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

27
27
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

47
47
Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany ...

112
112
Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

63
63
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

60
60
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

142
142
Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH ...

32
32
West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

In de Premier League stonden er drie matchen op de menukaart. De topclubs kwamen niet aan de bak, ...

39
39
Kompany en Bayern pakken punt in minuut 100

In de Bundesliga stonden er om 15u30 een aantal duels op het programma. Onder meer Bayern ...

27
27
'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

110
110
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

21
21
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

137
137
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

197
197
Cercle Brugge aan zet: weldra akkoord met AA Gent?

Cercle Brugge kan al volop het komende seizoen voorbereiden. De Bruggelingen gaan een aantal knopen ...

256
256
KRC Genk wacht af: topper bij Fink, schaduwpion bij Hayen

Bij een trainerswissel kan het soms héél snel gaan voor een speler. Zowel positief als ...

260
260
Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

RSC Anderlecht en Club Brugge hopen het seizoen nog af te sluiten met een prijs. De een de beker, de ...

154
154
Ajax - PSV: hoe Eindhoven al héél lang de nummer 1 is

Ajax ontvangt dit weekend PSV. Het is al jaren de absolute topper in Nederland, maar deze match ...

36
36
Hatenboer schenkt klare wijn over terugkeer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht maken een aantal spelers indruk op huurbasis bij een andere club. Eén van ...

301
301

Meer sportnieuws