Geen winnaar in Italiaanse clash, De Ketelaere herpakt zich

190 stemmen
Geen winnaar in Italiaanse clash, De Ketelaere herpakt zich

In de Italiaanse Serie A is de topper van zondagavond tussen Atalanta en Juventus op een scoreloos gelijkspel geëindigd. Bij de thuisploeg startte Charles De Ketelaere in de basis. De Rode Duivel beleefde een tegenvallende eerste helft, maar herpakte zich vervolgens met een veel betere tweede periode.

Na twee competitiezeges op rij, kon Atalanta zondagavond weer beslag leggen op de derde plaats in de Serie A. Maar dan moest er wel gewonnen worden op het veld van Juventus. Dat wou zelf absoluut punten rapen om in het spoor te blijven van de Milanese leiders.

Om het verschil te maken tegen de Oude Dame, rekende Atalanta-coach Gasperini in zijn basiself op De Ketelaere. De jonge Belg werd uitgespeeld als diepste man, met onder meer Lookman en Koopmeiners in zijn steun.

LEES OOK: 'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Betere tweede helft

CDK beleefde echter een moeizame eerste helft en had het lastig om zich te profileren. Na de pauze kon hij zich echter herpakken. Zo kwam De Ketelaere veel meer in het spel voor, hij was zelfs één van de meest aanwezige spelers op het veld.

Doelpunten leverde dat echter niet op, al had dat ook met de defensieve houding van de bezoekers te maken. In de slotfase kreeg Atalanta wel nog enkele kansen, maar ook Muriel en Koopmeiners slaagden er niet in om de netten te doen trillen.

Milanezen op kop

Met deze puntendeling schieten beide ploegen uiteraard weinig op. Atalanta staat vijfde, met één puntje minder dan Juventus en titelverdediger Napoli. De twee topclubs uit Milaan staan bovenaan het klassement met elk 18 punten.

De Ketelaere moet meer minuten krijgen bij de Rode Duivels ...

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

34
34
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

65
65
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

87
87
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

42
42
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

16
16
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

44
44
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

82
82
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

245
245
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

55
55
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

49
49
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

356
356
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

177
177
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

641
641
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

138
138
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

121
121
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

465
465
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

662
662
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

497
497
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

418
418
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

513
513

Meer sportnieuws