Geen winnaar in Italiaanse clash, De Ketelaere herpakt zich

door
Geen winnaar in Italiaanse clash, De Ketelaere herpakt zich

In de Italiaanse Serie A is de topper van zondagavond tussen Atalanta en Juventus op een scoreloos gelijkspel geëindigd. Bij de thuisploeg startte Charles De Ketelaere in de basis. De Rode Duivel beleefde een tegenvallende eerste helft, maar herpakte zich vervolgens met een veel betere tweede periode.

Na twee competitiezeges op rij, kon Atalanta zondagavond weer beslag leggen op de derde plaats in de Serie A. Maar dan moest er wel gewonnen worden op het veld van Juventus. Dat wou zelf absoluut punten rapen om in het spoor te blijven van de Milanese leiders.

Om het verschil te maken tegen de Oude Dame, rekende Atalanta-coach Gasperini in zijn basiself op De Ketelaere. De jonge Belg werd uitgespeeld als diepste man, met onder meer Lookman en Koopmeiners in zijn steun.

LEES OOK: 'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Betere tweede helft

CDK beleefde echter een moeizame eerste helft en had het lastig om zich te profileren. Na de pauze kon hij zich echter herpakken. Zo kwam De Ketelaere veel meer in het spel voor, hij was zelfs één van de meest aanwezige spelers op het veld.

Doelpunten leverde dat echter niet op, al had dat ook met de defensieve houding van de bezoekers te maken. In de slotfase kreeg Atalanta wel nog enkele kansen, maar ook Muriel en Koopmeiners slaagden er niet in om de netten te doen trillen.

Milanezen op kop

Met deze puntendeling schieten beide ploegen uiteraard weinig op. Atalanta staat vijfde, met één puntje minder dan Juventus en titelverdediger Napoli. De twee topclubs uit Milaan staan bovenaan het klassement met elk 18 punten.

De Ketelaere moet meer minuten krijgen bij de Rode Duivels ...

Meest recent

FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

6
6
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

13
13
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

62
62
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

24
24
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

84
84
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

141
141
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

276
276
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

100
100
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

154
154
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

105
105
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

501
501
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

509
509
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

39
39
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

358
358
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

166
166
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

207
207
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

216
216
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

437
437
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

569
569
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

136
136
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

123
123
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

66
66
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

75
75
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

242
242
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

2001
2001

Meer sportnieuws