Geen winnaar in Italiaanse clash, De Ketelaere herpakt zich

door
Geen winnaar in Italiaanse clash, De Ketelaere herpakt zich

In de Italiaanse Serie A is de topper van zondagavond tussen Atalanta en Juventus op een scoreloos gelijkspel geëindigd. Bij de thuisploeg startte Charles De Ketelaere in de basis. De Rode Duivel beleefde een tegenvallende eerste helft, maar herpakte zich vervolgens met een veel betere tweede periode.

Na twee competitiezeges op rij, kon Atalanta zondagavond weer beslag leggen op de derde plaats in de Serie A. Maar dan moest er wel gewonnen worden op het veld van Juventus. Dat wou zelf absoluut punten rapen om in het spoor te blijven van de Milanese leiders.

Om het verschil te maken tegen de Oude Dame, rekende Atalanta-coach Gasperini in zijn basiself op De Ketelaere. De jonge Belg werd uitgespeeld als diepste man, met onder meer Lookman en Koopmeiners in zijn steun.

LEES OOK: 'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Betere tweede helft

CDK beleefde echter een moeizame eerste helft en had het lastig om zich te profileren. Na de pauze kon hij zich echter herpakken. Zo kwam De Ketelaere veel meer in het spel voor, hij was zelfs één van de meest aanwezige spelers op het veld.

Doelpunten leverde dat echter niet op, al had dat ook met de defensieve houding van de bezoekers te maken. In de slotfase kreeg Atalanta wel nog enkele kansen, maar ook Muriel en Koopmeiners slaagden er niet in om de netten te doen trillen.

Milanezen op kop

Met deze puntendeling schieten beide ploegen uiteraard weinig op. Atalanta staat vijfde, met één puntje minder dan Juventus en titelverdediger Napoli. De twee topclubs uit Milaan staan bovenaan het klassement met elk 18 punten.

De Ketelaere moet meer minuten krijgen bij de Rode Duivels ...

Meest recent

'Genk moet echt vrezen: deze club drukt door voor El Ouahdi'

Voor KRC Genk belooft het nog een hete transferwinter te worden. De Limburgers dreigen immers ...

26
26
Soap escaleert: Nainggolan maakt duidelijk transferstatement

Het lijkt erop dat we in de Challenger Pro League een heuse transfersoap gaan krijgen. Het ...

45
45
Arteta komt met straffe uitspraken over Trossard

Een halfjaar geleden leek het er nog op dat Leandro Trossard vrede zou moeten nemen met een rol in ...

24
24
'Antwerp haakt af: kampioenenspeler niét terug'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

188
188
Anderlecht begint 2026 meteen met enorme domper

RSC Anderlecht speelde om 14u30 op oefenstage zijn enige oefenduel. De Brusselaars namen het op ...

397
397
Stijnen ontkent 'lek' bij Patro: "Nainggolan wil graag"

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

101
101
Vermant dropt straf nieuws: "Daar wil ik spelen"

Romeo Vermant is de laatste weken goed bezig bij Club Brugge. De Belgische aanvaller vond regelmatig ...

101
101
KRC Genk verliest opvallende pion aan Roda JC

KRC Genk heeft een van zijn pionnen binnen de jeugdafdeling moeten laten gaan. Kevin Van Dessel, die ...

115
115
Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Ivan Leko is sinds enkele weken trainer van Club Brugge en voordien was hij aan de slag bij AA Gent. ...

100
100
Thorgan Hazard gooit toekomstplannen op tafel

Bij Anderlecht ligt er deze winter heel veel werk op de plank voor sportief directeur Olivier ...

199
199
'De Bruyne schokt met bliksemvertrek bij Napoli'

Kevin De Bruyne maakte vorige zomer toch een opvallende carrièremove nadat duidelijk werd dat ...

1304
1304
'Nieuwe domper Hayen: Genk verliest nog sterkhouder'

KRC Genk reisde dinsdag af naar Spanje, waar Nicky Hayen zijn troepen helemaal moet zien klaar te ...

417
417
'Renard wil toeslaan: winger van 6 miljoen voor Anderlecht'

Voor Olivier Renard zou het weleens een cruciale wintermercato kunnen worden. De sportief directeur ...

289
289
'Ngonge wordt ploegmaat van verrassende Rode Duivel'

Iets meer dan een jaar geleden maakte Cyril Ngonge nog verrassend zijn debuut als Rode Duivel, maar ...

81
81
Anderlecht mag toptalent definitief van wenslijst schrappen

Het is bij Anderlecht voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst van de winter. Het is wel de ...

74
74
Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Bij AA Gent moesten ze vorige maand plotsklaps op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Club Brugge ...

122
122
'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

348
348
Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

175
175
Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

339
339
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

697
697
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

613
613
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

265
265
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

387
387
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

259
259

Meer sportnieuws