El Khannouss ziet opvallende reden voor uitsluiting Bonsu Baah

948
El Khannouss ziet opvallende reden voor uitsluiting Bonsu Baah

KRC Genk telde afgelopen zomer een behoorlijke smak geld neer voor Christopher Bonsu Baah. Het Ghanese goudhaantje liet tot dusver ook al mooie fitsen zien, maar kende eveneens flink wat tegenspoed. Zo werd hij zondag wederom vroegtijdig uitgesloten.

Flashback naar een maandje geleden. In de thuiswedstrijd tegen RSC Anderlecht krijgt Bonsu Baah de kans van coach Wouter Vrancken om zich vanaf de aftrap te bewijzen. Maar al snel pakt de jonge aanvaller een gele kaart na slaande beweging en een akkefietje met RSCA-aanvoerder Jan Vertonghen.

Enkele minuten later gaat hij echter te stevig door op zijn tegenstander, waarna hij na amper een kwartiertje spelen zijn tweede gele kaart incasseert. Bonsu Baah druipt in zak en as af naar de kleedkamers, zijn ploeg blijft uiteindelijk op een 1-1-gelijkspel steken.

LEES OOK: Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Déja vu tegen Westerlo

Een maand later krijgt de aanvaller tegen Westerlo opnieuw een kans in de basiself. Maar wederom loopt het fout. Tijdens een duel met Thomas Van den Keybus maakt hij te veel gebruik van zijn armen, waarna scheidsrechter Wesli De Cremer hem meteen van het veld stuurt.

Bonsu Baah is quasi ontroostbaar, resever-doelman Hendrik Van Crombrugge moet hem zelfs naar de kleedkamer begeleiden. En met een mannetje minder tussen de lijnen lukt het Genk wederom niet om voor eigen volk te winnen. Zo wordt het 3-3 tegen de hekkensluiter.

Nadeel van de jeugd

Achteraf was de onvrede dan ook groot over de uitsluiting van de jonge aanvaller. "Het was een heel zware sanctie voor hem", stelt ploegmakker Bilal El Khannouss bij Het Laatste Nieuws. "Zelf heb ik vorig seizoen ook zo een rode kaart gepakt. Ik denk dat die van vandaag ook zeer licht was."

Volgens de spelmaker is er ook een opvallende oorzaak voor de uitsluiting. "De reden is dezelfde als bij mij: jonge spelers krijgen nu eenmaal sneller rood. Twee maanden later kwam de ref zijn excuses aanbieden, omdat hij een fout had gemaakt. Dat snap ik echt niet", aldus El Khannouss.

Zonder de rode kaart had Genk gewonnen ...

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

15
15
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

30
30
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

30
30
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

97
97
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

75
75
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

41
41
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

50
50
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

214
214
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

325
325
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

303
303
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

237
237
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws