Osimhen lanceert statement na veelbesproken TikTok-rel

door
Osimhen lanceert statement na veelbesproken TikTok-rel

SSC Napoli kroonde zich afgelopen seizoen op indrukwekkende wijze tot Italiaans kampioen. Die titel had het voor een aanzienlijk deel te danken aan de doelpunten van Victor Osimhen. Maar de spits lag in de voorbije dagen in de knoop met zijn werkgever.

Het was al van het Diego Maradona-tijdperk geleden dat Napoli nog eens beslag kon leggen op de Scudetto. Maar vorig seizoen lukte het dan toch. Onder het bewind van coach Luciano Spalletti brachten de Gli Azzurri ook nog eens aantrekkelijk en dominant voetbal.

Maar vlak na het behalen van de titel besloot Spalletti, inmiddels Italiaans bondscoach, om te vertrekken. En ook enkele sterkhouders, waaronder defensieve steunpilaar Kim Min-Jae, trokken andere oorden op. Dat bleef niet zonder sportieve gevolgen. 

LEES OOK: Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

TikTok-relletje

Zo begon Napoli erg matig aan het seizoen. Maar coach Rudi Garcia lijkt zijn ploeg stilaan toch op de rails te krijgen. Zo won Napoli deze week met 4-1 van Udinese en 0-4 tegen Lecce. Die zeges werden echter overschaduwd door het relletje rond Osimhen.

De Nigeriaanse spits eiste in de competitiematch tegen Bologna een penalty op maar miste die elfmeter. Het bewuste moment werd vervolgens door het sociale media-team van de club gebruikt om een ludieke TikTok-video van te maken.

Maar daar waren Osimhen en zijn entourage niet over te spreken. "Dit is zeer ernstig en beschadigend voor Victor. Wij behouden ons het recht om juridische stappen te ondernemen om Victor te beschermen", reageert makelaar Roberto Calenda.

Liefde voor Napels

De hetze werd in het lang en breed uitgesmeerd in de Italiaanse media, maar inmiddels lijken de zaken weer bijgelegd. Zo kwam Osimhen met een statement via zijn sociale media-kanalen. "Naar Napels komen in 2020 was een geweldige beslissing. De mensen hebben me altijd zoveel liefde en vriendschap getoond, ik zal het niet laten gebeuren dat daar iemand tussenkomt", klonk het. "De passie van de mensen in Napels heeft mij altijd aangespoord om met vuur in mijn hart en ziel te spelen. Mijn liefde voor de club blijft, omdat ik het shirt met trots draag."

Wie is momenteel de beste spits volgens u?

Meest recent

'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

33
33
Plottwist in bekerfinale-soap: onvoorziene kandidaat duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

45
45
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

79
79
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

28
28
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

40
40
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

35
35
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

117
117
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

80
80
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

20
20
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

183
183
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

220
220
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

54
54
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

118
118
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

384
384
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

61
61
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

294
294
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

227
227
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

88
88
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

87
87
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

214
214
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

109
109
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

88
88
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

142
142
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

421
421

Meer sportnieuws