Osimhen lanceert statement na veelbesproken TikTok-rel

door
Osimhen lanceert statement na veelbesproken TikTok-rel

SSC Napoli kroonde zich afgelopen seizoen op indrukwekkende wijze tot Italiaans kampioen. Die titel had het voor een aanzienlijk deel te danken aan de doelpunten van Victor Osimhen. Maar de spits lag in de voorbije dagen in de knoop met zijn werkgever.

Het was al van het Diego Maradona-tijdperk geleden dat Napoli nog eens beslag kon leggen op de Scudetto. Maar vorig seizoen lukte het dan toch. Onder het bewind van coach Luciano Spalletti brachten de Gli Azzurri ook nog eens aantrekkelijk en dominant voetbal.

Maar vlak na het behalen van de titel besloot Spalletti, inmiddels Italiaans bondscoach, om te vertrekken. En ook enkele sterkhouders, waaronder defensieve steunpilaar Kim Min-Jae, trokken andere oorden op. Dat bleef niet zonder sportieve gevolgen. 

LEES OOK: 'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

TikTok-relletje

Zo begon Napoli erg matig aan het seizoen. Maar coach Rudi Garcia lijkt zijn ploeg stilaan toch op de rails te krijgen. Zo won Napoli deze week met 4-1 van Udinese en 0-4 tegen Lecce. Die zeges werden echter overschaduwd door het relletje rond Osimhen.

De Nigeriaanse spits eiste in de competitiematch tegen Bologna een penalty op maar miste die elfmeter. Het bewuste moment werd vervolgens door het sociale media-team van de club gebruikt om een ludieke TikTok-video van te maken.

Maar daar waren Osimhen en zijn entourage niet over te spreken. "Dit is zeer ernstig en beschadigend voor Victor. Wij behouden ons het recht om juridische stappen te ondernemen om Victor te beschermen", reageert makelaar Roberto Calenda.

Liefde voor Napels

De hetze werd in het lang en breed uitgesmeerd in de Italiaanse media, maar inmiddels lijken de zaken weer bijgelegd. Zo kwam Osimhen met een statement via zijn sociale media-kanalen. "Naar Napels komen in 2020 was een geweldige beslissing. De mensen hebben me altijd zoveel liefde en vriendschap getoond, ik zal het niet laten gebeuren dat daar iemand tussenkomt", klonk het. "De passie van de mensen in Napels heeft mij altijd aangespoord om met vuur in mijn hart en ziel te spelen. Mijn liefde voor de club blijft, omdat ik het shirt met trots draag."

Wie is momenteel de beste spits volgens u?

Meest recent

Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

13
13
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

4
4
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

18
18
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

185
185
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

84
84
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

129
129
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

33
33
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

227
227
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

15
15
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

65
65
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

73
73
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

88
88
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

898
898
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

164
164
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

47
47
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

36
36
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

89
89
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

399
399
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

48
48
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

222
222
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

78
78
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

73
73
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

332
332
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

492
492
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

457
457

Meer sportnieuws