Genk likt wonden: Vrancken vreest toch voor blessure

door
Genk likt wonden: Vrancken vreest toch voor blessure

Na een aangename topper tegen Club Brugge keerde KRC Genk zondag met een puntje terug naar de Cegeka Arena. Misschien ook wel met de nodige kopzorgen, want Wouter Vrancken zijn troepen kwamen niet zonder kleerscheuren uit de strijd.

Zo moest Bryan Heynen, goed voor een assist in Jan Breydel, na een uur naar de kant met een enkelblessure. Even werd gevreesd voor het ergste, maar na afloop liet Vrancken reeds weten dat de schade wellicht meevalt. Dat werd intussen ook bevestigd.

LEES OOK: Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Zorgen om Zeqiri

De aanvoerder was bij de Limburgers evenwel niet de enige die vroegtijdig naar de kant moest. Een paar minuutjes eerder wisselde Vrancken tenslotte ook Andi Zeqiri voor Tolu Arokodare. Niet zomaar een tactische beslissing, vertelde de coach achteraf.

"Hij gaf tijdens de rusrt al aan dat zijn hamstrings opsteven. Uiteindelijk hebben we geen risico genomen en hem vroeg in de tweede helft vervangen", wordt hij geciteerd door Het Belang van Limburg. Afwachten of de spits tijdig fit zal geraken voor zondag.

Voorkeur op Tolu

Vrancken kruist alleszins de vingers, want met twee treffers in vier optredens heeft Zeqiri zijn start in Genk niet gemist. Ook donderdag in Brugge kwam de 24-jarige Zwitser, die over een zware linker beschikt, een aantal keer dicht bij een doelpunt.

Sinds hij vlak voor de deadline voor net geen drie miljoen werd weggeplukt bij Brighton dwong Zeqiri dan ook meteen een basisplaats af. Gelet op de zwakke invalbeurt van Tolu zal daar niet snel verandering in komen. Behoudens een blessure uiteraard.

Wie is volgens u een betere spits?

Meest recent

Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

31
31
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

164
164
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

136
136
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

76
76
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

216
216
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

37
37
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

113
113
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

102
102
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

68
68
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

234
234
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

226
226
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

384
384
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

55
55
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

177
177
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

87
87
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

86
86
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

294
294
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

137
137
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

499
499
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

195
195
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

98
98
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

452
452
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

187
187
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

771
771

Meer sportnieuws