Genk likt wonden: Vrancken vreest toch voor blessure

300 stemmen
Genk likt wonden: Vrancken vreest toch voor blessure

Na een aangename topper tegen Club Brugge keerde KRC Genk zondag met een puntje terug naar de Cegeka Arena. Misschien ook wel met de nodige kopzorgen, want Wouter Vrancken zijn troepen kwamen niet zonder kleerscheuren uit de strijd.

Zo moest Bryan Heynen, goed voor een assist in Jan Breydel, na een uur naar de kant met een enkelblessure. Even werd gevreesd voor het ergste, maar na afloop liet Vrancken reeds weten dat de schade wellicht meevalt. Dat werd intussen ook bevestigd.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Zorgen om Zeqiri

De aanvoerder was bij de Limburgers evenwel niet de enige die vroegtijdig naar de kant moest. Een paar minuutjes eerder wisselde Vrancken tenslotte ook Andi Zeqiri voor Tolu Arokodare. Niet zomaar een tactische beslissing, vertelde de coach achteraf.

"Hij gaf tijdens de rusrt al aan dat zijn hamstrings opsteven. Uiteindelijk hebben we geen risico genomen en hem vroeg in de tweede helft vervangen", wordt hij geciteerd door Het Belang van Limburg. Afwachten of de spits tijdig fit zal geraken voor zondag.

Voorkeur op Tolu

Vrancken kruist alleszins de vingers, want met twee treffers in vier optredens heeft Zeqiri zijn start in Genk niet gemist. Ook donderdag in Brugge kwam de 24-jarige Zwitser, die over een zware linker beschikt, een aantal keer dicht bij een doelpunt.

Sinds hij vlak voor de deadline voor net geen drie miljoen werd weggeplukt bij Brighton dwong Zeqiri dan ook meteen een basisplaats af. Gelet op de zwakke invalbeurt van Tolu zal daar niet snel verandering in komen. Behoudens een blessure uiteraard.

Wie is volgens u een betere spits?

Meest recent

Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

18
18
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

3
3
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

20
20
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

15
15
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

109
109
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

87
87
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

19
19
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

107
107
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

22
22
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

263
263
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

351
351
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

157
157
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

104
104
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

159
159
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

785
785
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

459
459
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

362
362
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

264
264
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

47
47
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

813
813
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

599
599
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128

Meer sportnieuws