Genk likt wonden: Vrancken vreest toch voor blessure

300 stemmen
Genk likt wonden: Vrancken vreest toch voor blessure

Na een aangename topper tegen Club Brugge keerde KRC Genk zondag met een puntje terug naar de Cegeka Arena. Misschien ook wel met de nodige kopzorgen, want Wouter Vrancken zijn troepen kwamen niet zonder kleerscheuren uit de strijd.

Zo moest Bryan Heynen, goed voor een assist in Jan Breydel, na een uur naar de kant met een enkelblessure. Even werd gevreesd voor het ergste, maar na afloop liet Vrancken reeds weten dat de schade wellicht meevalt. Dat werd intussen ook bevestigd.

LEES OOK: Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Zorgen om Zeqiri

De aanvoerder was bij de Limburgers evenwel niet de enige die vroegtijdig naar de kant moest. Een paar minuutjes eerder wisselde Vrancken tenslotte ook Andi Zeqiri voor Tolu Arokodare. Niet zomaar een tactische beslissing, vertelde de coach achteraf.

"Hij gaf tijdens de rusrt al aan dat zijn hamstrings opsteven. Uiteindelijk hebben we geen risico genomen en hem vroeg in de tweede helft vervangen", wordt hij geciteerd door Het Belang van Limburg. Afwachten of de spits tijdig fit zal geraken voor zondag.

Voorkeur op Tolu

Vrancken kruist alleszins de vingers, want met twee treffers in vier optredens heeft Zeqiri zijn start in Genk niet gemist. Ook donderdag in Brugge kwam de 24-jarige Zwitser, die over een zware linker beschikt, een aantal keer dicht bij een doelpunt.

Sinds hij vlak voor de deadline voor net geen drie miljoen werd weggeplukt bij Brighton dwong Zeqiri dan ook meteen een basisplaats af. Gelet op de zwakke invalbeurt van Tolu zal daar niet snel verandering in komen. Behoudens een blessure uiteraard.

Wie is volgens u een betere spits?

Meest recent

Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

37
37
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

31
31
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

56
56
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

202
202
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

41
41
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

278
278
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

160
160
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

156
156
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

344
344
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

243
243
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

606
606
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

435
435
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

455
455
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

337
337
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

144
144
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

132
132
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

59
59
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

176
176
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

405
405
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

578
578
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

101
101
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

351
351
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

479
479
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

468
468
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

383
383

Meer sportnieuws