Genk likt wonden: Vrancken vreest toch voor blessure

door
Genk likt wonden: Vrancken vreest toch voor blessure

Na een aangename topper tegen Club Brugge keerde KRC Genk zondag met een puntje terug naar de Cegeka Arena. Misschien ook wel met de nodige kopzorgen, want Wouter Vrancken zijn troepen kwamen niet zonder kleerscheuren uit de strijd.

Zo moest Bryan Heynen, goed voor een assist in Jan Breydel, na een uur naar de kant met een enkelblessure. Even werd gevreesd voor het ergste, maar na afloop liet Vrancken reeds weten dat de schade wellicht meevalt. Dat werd intussen ook bevestigd.

LEES OOK: 'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Zorgen om Zeqiri

De aanvoerder was bij de Limburgers evenwel niet de enige die vroegtijdig naar de kant moest. Een paar minuutjes eerder wisselde Vrancken tenslotte ook Andi Zeqiri voor Tolu Arokodare. Niet zomaar een tactische beslissing, vertelde de coach achteraf.

"Hij gaf tijdens de rusrt al aan dat zijn hamstrings opsteven. Uiteindelijk hebben we geen risico genomen en hem vroeg in de tweede helft vervangen", wordt hij geciteerd door Het Belang van Limburg. Afwachten of de spits tijdig fit zal geraken voor zondag.

Voorkeur op Tolu

Vrancken kruist alleszins de vingers, want met twee treffers in vier optredens heeft Zeqiri zijn start in Genk niet gemist. Ook donderdag in Brugge kwam de 24-jarige Zwitser, die over een zware linker beschikt, een aantal keer dicht bij een doelpunt.

Sinds hij vlak voor de deadline voor net geen drie miljoen werd weggeplukt bij Brighton dwong Zeqiri dan ook meteen een basisplaats af. Gelet op de zwakke invalbeurt van Tolu zal daar niet snel verandering in komen. Behoudens een blessure uiteraard.

Wie is volgens u een betere spits?

Meest recent

'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

2
2
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

12
12
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

19
19
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

45
45
'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

119
119
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

50
50
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

131
131
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

50
50
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

299
299
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

210
210
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

551
551
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

134
134
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

334
334
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

63
63
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

373
373
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

529
529
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

661
661
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

142
142
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

253
253
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

26
26
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

399
399
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

348
348
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

359
359

Meer sportnieuws