'Genk krijgt belangrijke update over blessure Heynen'

door
'Genk krijgt belangrijke update over blessure Heynen'

KRC Genk ontvangt zondag KVC Westerlo in de Jupiler Pro League. Dat lijkt zonder Bryan Heynen in de ploeg te gaan gebeuren, want de middenvelder en aanvoerder van de Limburgers moest in de tweede helft naar de kant op het veld van Club Brugge.

Genk domineerde in de eerste helft en dat resulteerde ook in een verdiende voorsprong via El Khannouss, maar de bezoekers konden die niet vasthouden. Na rust ging Club hoger pressen en daardoor raakten de bezoekers alsmaar minder in hun spel. Dat werd alleen maar moeilijker toen ze op het uur ook nog eens aanvoerder Heynen zagen uitvallen.

Hij leek zich te verstappen na een duel met Nielsen en meteen bleek dat hij niet meer verder kon. Op weg naar de kleedkamer moest Heynen ondersteund worden en dat is nooit een goed voorteken. Ongeveer een uur na de wedstrijd was het wel nog wachten op een diagnose. Wouter Vrancken kon bij Het Belang van Limburg wel bevestigen dat het opnieuw de linkerenkel was die geraakt werd. Die hield Heynen in de zomer al een maand aan de kant.

LEES OOK: Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

Schade valt mee

Genk lijkt nu opgelucht adem te kunnen halen volgens Het Laatste Nieuws. De krant schrijft immers dat de blessure van Heynen minder erg dan gevreesd is. Volgens HLN hoopt Genk Heynen zaterdag opnieuw op het trainingsveld te zien. Afwachten of dat ook effectief het geval zal zijn.

Zal Heynen zaterdag al opnieuw meetrainen?

Meest recent

KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

10
10
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

7
7
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

45
45
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

50
50
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

79
79
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

81
81
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

373
373
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

136
136
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

98
98
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

269
269
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

268
268
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

348
348
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

59
59
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

253
253
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

79
79
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

108
108
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

122
122
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

128
128
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

57
57
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

638
638
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

92
92
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

238
238
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

148
148
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

589
589
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

215
215

Meer sportnieuws