El Khannouss: "Dat was het kantelpunt in de wedstrijd"

136 stemmen
El Khannouss:

Van zijn laatste vijf competitiematchen speelde KRC Genk er maar liefst vier gelijk. Die opmerkelijke trend werd verdergezet in de topper op het veld van Club Brugge, waar de Limburgers vrede moesten nemen met een 1-1. Dat liet toch een zure nasmaak achter.

Genk kwam immers uitstekend voor de dag in de eerste helft in het Jan Breydelstadion. Ze waren beter dan Club en kwamen ook op voorsprong toen El Khannouss vlak voor rust een knappe aanval wist af te ronden. Maar dat momentum kon Genk niet vasthouden en na de pauze kwam Club langszij.

LEES OOK: Alarmbellen gaan af: Genk slikt wéér pandoering

Beste helft van het seizoen

De tweede competitiegoal van El Khannouss had dus niet het verhoopte resultaat. De 19-jarige Marokkaan beseft dat het een gemiste kans is voor Genk. "We spelen hier misschien wel onze beste eerste helft van dit seizoen", stelt hij immers in Het Laatste Nieuws. "We hadden alleen efficiënter moeten zijn, één of twee goals meer had zeker gekund."

Het bleef echter bij één treffer en na rust had Genk het moeilijk met de hogere pressing van Club Brugge. Zeker toen ze rond het uur ook nog eens aanvoerder Bryan Heynen verloren met een enkelblessure kwam Genk amper nog onder de druk uit.

Uitvallen Heynen kantelpunt

"Bryans uitvallen was wel een kantelmoment", zegt El Khannouss daarover. "Hij is heel belangrijk voor het team, zowel in balbezit als balverlies. Na zijn wissel hadden we het moeilijker. Het zorgde ervoor dat je met een dubbel gevoel achterblijft."

Veel tijd om te treuren heeft Genk echter niet, want zondag moet het opnieuw aan de bak. Dan komt Westerlo op bezoek in de Cegeka Arena. Donderdag wacht hen ook al hun tweede opdracht in de Conference League, waarin ze naar Servië moeten om het op te nemen tegen Cukaricki.

Had Genk moeten winnen?

Meest recent

Cercle strikt Belgische aanwinst, ook Charleroi versterkt middenveld

Nog anderhalve week te gaan en het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat van start. De ...

0
0
Onverwachte climax DAZN-soap: groot nieuws voor voetbalkijker

De Pro League kwam woensdag met groot nieuws naar buiten. Niet alleen onthulde het zijn nieuwe ...

166
166
'Club pakt fors uit: enorm bedrag voor vierde zomeraanwinst'

Club Brugge staat op punt om zijn achterhoede van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Volgens ...

413
413
'Arsenal wil titel verlengen: monstersom voor PL-smaakmaker'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

123
123
‘Anderlecht slaat toe: geniale 10 met gouden linker’

Anderlecht zoekt deze zomer extra creativiteit en is daarbij op een opvallend spoor beland. Het ...

521
521
'Plots nieuwe opening voor transfer De Ketelaere naar PSG'

Hij genoot de voorbije dagen van een welverdiende vakantie in het gezelschap van onder meer Kevin De ...

29
29
Godts spreekt klare taal over mogelijke transfer

Het bleek uiteindelijk net niet genoeg voor een plaats in de WK-selectie van de Rode Duivels, maar ...

52
52
'Standard troeft Essevee af voor nieuwste aanwinst'

Iets meer dan een week voor de start van het seizoen in de Jupiler Pro League zijn de meeste ...

105
105
De Bruyne en De Ketelaere laten internet ontploffen

Kevin De Bruyne geniet momenteel van een vakantie op Ibiza, maar de Rode Duivel zorgt ook naast het ...

64
64
'Hasi blijft Belgisch gaan en klopt nu ook aan bij Union'

Besnik Hasi werd in februari op straat gezet bij Anderlecht omdat de resultaten tegenvielen, maar ...

81
81
Grote verrassing: Pro League en DAZN samen verder tot 2030

Het vorige seizoen was bijzonder tumultueus voor de Belgische voetbalclubs én ...

252
252
Anderlecht heeft aanwinst beet: coach bevestigt transfer

Anderlecht zit met de volle focus bij zijn terugwedstrijd van donderdagavond tegen Hammarby in de ...

422
422
Standard is toptalent definitief kwijt

Standard droomt volgend seizoen van een Europees ticket en heeft daarvoor deze zomer al de nodige ...

75
75
Leko haalt keihard uit naar concurrenten: "Dat is raar"

Binnen twee dagen gaat het Belgische voetbalseizoen officieel van start met de Supercup. Die wordt ...

351
351
Alarmbellen gaan af: Genk slikt wéér pandoering

Een dikke week voor de start van de competitie lijken ze bij KRC Genk met zorgen te zitten. De ...

356
356
Bruno doet oproep aan de fans van Anderlecht

Het is morgen al een cruciaal duel voor RSC Anderlecht. Er moét gewonnen worden van Hammarby, ...

318
318
Lokeren rondt zeer lucratieve transfer officieel af

Net zoals elke Belgische club leeft ook Sporting Lokeren van de transfergelden van uitgaande ...

104
104
Realistische Kana: "Zijn geen favoriet tegen Hammbarby"

RSC Anderlecht speelde degelijk, maar zeker niet overweldigend goed tegen Hammarby. Dat kan ook niet ...

233
233
Cercle Brugge pakt uit met enorme stunttransfer

Cercle Brugge heeft zopas een nieuwe speler voorgesteld. De Bruggelingen wisten voor een toch wel ...

174
174
Lommel SK heeft beet: tweede ingaande transfer een feit

Transfernieuws bij Lommel SK. De Limburgers hebben vandaag hun tweede ingaande transfer meegedeeld ...

36
36
Ajax maakt stunt bekend: Tolu Arokodare tekent

Ajax heeft een volgende toptransfer aangekondigd. De Amsterdammers maakten vandaag de komst van Tolu ...

169
169
Bruno zet RSCA met de voeten op de grond: "De titel?"

Er staat héél veel druk op de ketel bij RSC Anderlecht. De Brusselaars moéten ...

806
806
'Standard schrikt: Premier League lonkt naar sterkhouder'

Bij Standard konden ze deze zomer al eens de kassa laten rinkelen, want Wolverhampton Wanderers ...

165
165
'Hasi wil nu ook in Genk komen shoppen'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

225
225
'Vierde aanwinst voor Club: transfersom bekend'

Het duurde even voor de zomermercato van Club Brugge op gang kwam, maar sinds het einde van het WK ...

830
830

Meer sportnieuws