El Khannouss: "Dat was het kantelpunt in de wedstrijd"

136 stemmen
El Khannouss:

Van zijn laatste vijf competitiematchen speelde KRC Genk er maar liefst vier gelijk. Die opmerkelijke trend werd verdergezet in de topper op het veld van Club Brugge, waar de Limburgers vrede moesten nemen met een 1-1. Dat liet toch een zure nasmaak achter.

Genk kwam immers uitstekend voor de dag in de eerste helft in het Jan Breydelstadion. Ze waren beter dan Club en kwamen ook op voorsprong toen El Khannouss vlak voor rust een knappe aanval wist af te ronden. Maar dat momentum kon Genk niet vasthouden en na de pauze kwam Club langszij.

LEES OOK: Eindelijk de bevestiging: Karetsas heeft droomtransfer beet

Beste helft van het seizoen

De tweede competitiegoal van El Khannouss had dus niet het verhoopte resultaat. De 19-jarige Marokkaan beseft dat het een gemiste kans is voor Genk. "We spelen hier misschien wel onze beste eerste helft van dit seizoen", stelt hij immers in Het Laatste Nieuws. "We hadden alleen efficiënter moeten zijn, één of twee goals meer had zeker gekund."

Het bleef echter bij één treffer en na rust had Genk het moeilijk met de hogere pressing van Club Brugge. Zeker toen ze rond het uur ook nog eens aanvoerder Bryan Heynen verloren met een enkelblessure kwam Genk amper nog onder de druk uit.

Uitvallen Heynen kantelpunt

"Bryans uitvallen was wel een kantelmoment", zegt El Khannouss daarover. "Hij is heel belangrijk voor het team, zowel in balbezit als balverlies. Na zijn wissel hadden we het moeilijker. Het zorgde ervoor dat je met een dubbel gevoel achterblijft."

Veel tijd om te treuren heeft Genk echter niet, want zondag moet het opnieuw aan de bak. Dan komt Westerlo op bezoek in de Cegeka Arena. Donderdag wacht hen ook al hun tweede opdracht in de Conference League, waarin ze naar Servië moeten om het op te nemen tegen Cukaricki.

Had Genk moeten winnen?

Meest recent

'Kassa rinkelt bij Club Brugge: nieuw record op til'

Na de verloren Supercup schakelt Club Brugge stilaan een versnelling hoger op de transfermarkt, want ...

65
65
Nieuwe bondscoach Nederland: grote Van Gaal-wending

Het is ondertussen al ruim een maand geleden dat Ronald Koeman uitzwaaide als bondscoach en ...

19
19
'Club Brugge raast door: duurste aanwinst van zomermercato'

Club Brugge heeft maandag zijn nieuwste verdediger Han-beom Lee voorgesteld. En ook de vijfde grote ...

288
288
Bruno beukt deur open: extra toptransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht haalde inmiddels een viertal directe aanwinsten in huis. Maar daarmee zit het ...

338
338
"Hij heeft geen plafond" - Leko onthult volgende Club-cashbom

Club Brugge zag in het tussenseizoen weer verschillende spelers richting de Europese topcompetities ...

505
505
Beslissing valt: 'De Bruyne kiest club voor volgend seizoen'

Voor Kevin De Bruyne zit de vakantieperiode er alweer op. Deze week hervat de Rode Duivel de ...

101
101
‘Anderlecht schiet raak: bekerheld voor stuntprijs’

Anderlecht heeft een opvallende opportuniteit gevonden op de transfermarkt. De bekerheld in kwestie ...

856
856
'Club Brugge loopt blauwtje: streep door toptarget'

Plots gaat het snel bij Club Brugge, dat na verdediger Lee Hanbeom eerstdaags wellicht ook ...

338
338
Antwerp slaat toe: T1 voorgesteld, duo medisch gekeurd

Antwerp begint zondag aan de nieuwe campagne met een thuismatch tegen SK Beveren. Mét een ...

227
227
'Club Brugge laat titularis gaan: prijskaartje bekend'

Club Brugge trekt tegenwoordig alsmaar vaker de kaart van de jeugd, maar niet iedereen slaagt erin ...

383
383
Anderlecht maakt uitgaande transfer wereldkundig

Donderdag is het alweer van moeten voor RSC Anderlecht, dat in de derde voorronde van de Europa ...

562
562
'Club op toerental: vijfde zomeraanwinst gespot in Brugge'

Club Brugge maakte eerder op de dag officieel de komst van Lee Hanbeom bekend. Op inkomend vlak ...

653
653
Brandon Mechele raakt Club-supporters vol in het hart

Brandon Mechele beleeft de mooiste weken uit zijn carrière én zijn privéleven. ...

380
380
Lommel SK pakt uit met transfer ex-speler van KRC Genk

Lommel SK duwt stevig door op de transfermarkt. De promovendus in de Jupiler Pro League heeft een ...

62
62
Wilmots succesvol bij Standard: "Belde mij vorig jaar al"

Standard zat zeker niet stil deze transferperiode. Marc Wilmots wist jonge krachten te halen, maar ...

232
232
'Anderlecht staat open voor vertrek twee opvallende namen'

Bij RSC Anderlecht staat er nog het een ander te gebeuren de komende weken. Er moet nog versterking ...

1120
1120
Westerlo maakt volgende nieuwe speler officieel bekend

KVC Westerlo heeft zoals VoetbalNieuws jullie eerder meedeelde weten toe te slaan op de ...

55
55
Van Bronckhorst verrast met Club Brugge-verhaal

Dévy Rigaux zette Robin van Persie op straat bij Feyenoord en verving hem door Giovanni van ...

477
477
"Anderlecht? Hij laat alvast een goede indruk achter"

RSC Anderlecht wil dit seizoen eindelijk weer eens een goed en positief seizoen hebben. Kwalificatie ...

450
450
Antwerp teert op revanche: van Vandenhaute tot Frey

Royal Antwerp FC heeft met Wouter Vandenhaute een nieuwe eigenaar. Maar wat zal de Great Old waard ...

378
378
'Zulte Waregem biedt half miljoen euro op international'

Zulte Waregem kijkt vooral naar het buitenland om nieuwe spelers te halen. Volgens buitenlandse ...

314
314
'Westerlo legt miljoenenbod neer bij topclub'

Bij KVC Westerlo mogen de fans nog het een en ander verwachten de komende weken. Sportief directeur ...

76
76
'Geen Champions League, wel transfer voor Union-kracht'

Union begon vrijdag uitstekend aan zijn seizoen door ten koste van Club Brugge de Supercup te ...

97
97
Gent (en RSCA) ontdekken laatste horde in Conference League

Augustus wordt voor heel wat Belgische clubs een belangrijke maand, want ze zullen moeten zien ...

172
172
'Club ongenadig: duo definitief verbannen'

Bij het ingaan van de laatste maand van de zomermercato is Club Brugge nog zeer druk in de weer. Het ...

862
862

Meer sportnieuws