Genk houdt de adem in voor nieuwe blessure Heynen

door
Genk houdt de adem in voor nieuwe blessure Heynen

KRC Genk heeft de laatste weken iets met gelijke spelen. In hun laatste vier matchen in de Jupiler Pro League moesten de Limburgers telkens vrede nemen met een punt, nadat ze donderdagavond ook niet voorbij Club Brugge raakten. Nochtans domineerde Genk wel in de eerste helft in het Jan Breydelstadion.

Dat resulteerde ook in een verdiende voorsprong via El Khannouss, maar Genk kon die niet vasthouden. Na rust ging Club hoger pressen en daardoor raakten de bezoekers alsmaar minder in hun spel. Dat werd alleen maar moeilijker toen ze op het uur ook nog eens aanvoerder Bryan Heynen zagen uitvallen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

Heynen weer geraakt aan de enkel

Hij leek zich te verstappen na een duel met Nielsen en meteen bleek dat hij niet meer verder kon. Op weg naar de kleedkamer moest Heynen ondersteunt worden en dat is nooit een goed voorteken. Ongeveer een uur na de wedstrijd was het wel nog wachten op een diagnose.

Wouter Vrancken kon bij Het Belang van Limburg wel bevestigen dat het opnieuw de linkerenkel was die geraakt werd. Die hield Heynen in de zomer al een maand aan de kant nadat hij al vroeg in de terugmatch tegen Servette Genève een doodschop geïncasseerd had.

Minder erg dan tegen Servette

Wel kon Vrancken melden dat het eerste gevoel van Heynen alvast minder erg was dan na de match tegen Servette en dus hoopt Genk dat het zijn aanvoerder niet zo lang zal moeten missen. De precieze ernst van de blessure zal wellicht de komende dagen duidelijk worden.

De kans lijkt wel zeer klein dat Heynen er zondag bij zal zijn wanneer Genk het opneemt tegen Westerlo. Daarna wachten voor de interlandbreak nog twee belangrijke wedstrijden, want volgende donderdag moeten naar Servië voor een confrontatie met Cukaricki in de Conference League. Het weekend daarop wacht een trip naar Gent.

Zien we Heynen nog in actie voor de interlandbreak?

Meest recent

Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

24
24
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

36
36
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

165
165
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

145
145
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

42
42
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

114
114
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

32
32
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

271
271
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

133
133
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

114
114
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

63
63
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

124
124
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

41
41
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

390
390
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

61
61
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

176
176
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

83
83
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

349
349
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

714
714
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

140
140
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

700
700
Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

44
44
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

25
25

Meer sportnieuws