Genk houdt de adem in voor nieuwe blessure Heynen

door
Genk houdt de adem in voor nieuwe blessure Heynen

KRC Genk heeft de laatste weken iets met gelijke spelen. In hun laatste vier matchen in de Jupiler Pro League moesten de Limburgers telkens vrede nemen met een punt, nadat ze donderdagavond ook niet voorbij Club Brugge raakten. Nochtans domineerde Genk wel in de eerste helft in het Jan Breydelstadion.

Dat resulteerde ook in een verdiende voorsprong via El Khannouss, maar Genk kon die niet vasthouden. Na rust ging Club hoger pressen en daardoor raakten de bezoekers alsmaar minder in hun spel. Dat werd alleen maar moeilijker toen ze op het uur ook nog eens aanvoerder Bryan Heynen zagen uitvallen.

LEES OOK: 'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

Heynen weer geraakt aan de enkel

Hij leek zich te verstappen na een duel met Nielsen en meteen bleek dat hij niet meer verder kon. Op weg naar de kleedkamer moest Heynen ondersteunt worden en dat is nooit een goed voorteken. Ongeveer een uur na de wedstrijd was het wel nog wachten op een diagnose.

Wouter Vrancken kon bij Het Belang van Limburg wel bevestigen dat het opnieuw de linkerenkel was die geraakt werd. Die hield Heynen in de zomer al een maand aan de kant nadat hij al vroeg in de terugmatch tegen Servette Genève een doodschop geïncasseerd had.

Minder erg dan tegen Servette

Wel kon Vrancken melden dat het eerste gevoel van Heynen alvast minder erg was dan na de match tegen Servette en dus hoopt Genk dat het zijn aanvoerder niet zo lang zal moeten missen. De precieze ernst van de blessure zal wellicht de komende dagen duidelijk worden.

De kans lijkt wel zeer klein dat Heynen er zondag bij zal zijn wanneer Genk het opneemt tegen Westerlo. Daarna wachten voor de interlandbreak nog twee belangrijke wedstrijden, want volgende donderdag moeten naar Servië voor een confrontatie met Cukaricki in de Conference League. Het weekend daarop wacht een trip naar Gent.

Zien we Heynen nog in actie voor de interlandbreak?

Meest recent

'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

0
0
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

43
43
Blessuregolf in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

209
209
'KRC Genk zoekt coach: De Condé broedt op verrassing'

Door het ontslag van Thorsten Fink moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe coach, en dus wordt er druk ...

376
376
De Cat zéér streng bij Anderlecht: “Dat moet echt beter"

Nathan De Cat is stilaan één van de grote publiekslievelingen van het Lotto Park aan ...

66
66
HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

125
125
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

25
25
Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

145
145
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

188
188
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

60
60
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

441
441
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

207
207
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

60
60
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

189
189
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

41
41
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

334
334
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

293
293
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

33
33
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

368
368
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

247
247
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

302
302
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

256
256
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

249
249
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

1153
1153
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

206
206

Meer sportnieuws