Genk houdt de adem in voor nieuwe blessure Heynen

211 stemmen
Genk houdt de adem in voor nieuwe blessure Heynen

KRC Genk heeft de laatste weken iets met gelijke spelen. In hun laatste vier matchen in de Jupiler Pro League moesten de Limburgers telkens vrede nemen met een punt, nadat ze donderdagavond ook niet voorbij Club Brugge raakten. Nochtans domineerde Genk wel in de eerste helft in het Jan Breydelstadion.

Dat resulteerde ook in een verdiende voorsprong via El Khannouss, maar Genk kon die niet vasthouden. Na rust ging Club hoger pressen en daardoor raakten de bezoekers alsmaar minder in hun spel. Dat werd alleen maar moeilijker toen ze op het uur ook nog eens aanvoerder Bryan Heynen zagen uitvallen.

LEES OOK: ‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Heynen weer geraakt aan de enkel

Hij leek zich te verstappen na een duel met Nielsen en meteen bleek dat hij niet meer verder kon. Op weg naar de kleedkamer moest Heynen ondersteunt worden en dat is nooit een goed voorteken. Ongeveer een uur na de wedstrijd was het wel nog wachten op een diagnose.

Wouter Vrancken kon bij Het Belang van Limburg wel bevestigen dat het opnieuw de linkerenkel was die geraakt werd. Die hield Heynen in de zomer al een maand aan de kant nadat hij al vroeg in de terugmatch tegen Servette Genève een doodschop geïncasseerd had.

Minder erg dan tegen Servette

Wel kon Vrancken melden dat het eerste gevoel van Heynen alvast minder erg was dan na de match tegen Servette en dus hoopt Genk dat het zijn aanvoerder niet zo lang zal moeten missen. De precieze ernst van de blessure zal wellicht de komende dagen duidelijk worden.

De kans lijkt wel zeer klein dat Heynen er zondag bij zal zijn wanneer Genk het opneemt tegen Westerlo. Daarna wachten voor de interlandbreak nog twee belangrijke wedstrijden, want volgende donderdag moeten naar Servië voor een confrontatie met Cukaricki in de Conference League. Het weekend daarop wacht een trip naar Gent.

Zien we Heynen nog in actie voor de interlandbreak?

Meest recent

'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

106
106
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

150
150
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

332
332
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

45
45
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

152
152
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

47
47
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

91
91
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

413
413
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

609
609
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

200
200
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

139
139
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

178
178
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

153
153
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

432
432
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

94
94
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

118
118
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

173
173
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

583
583
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

79
79
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

538
538
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

338
338
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

128
128
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

219
219
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

705
705
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

203
203

Meer sportnieuws