Groot lichtpunt in Antwerp-Gent: "Wat kan die jongen ballen"

319 stemmen
Groot lichtpunt in Antwerp-Gent:

De inhaaltopper tussen Antwerp FC en AA Gent heeft woensdagavond geen winnaar opgeleverd. Na een erg tegenvallende wedstrijd bleef het uiteindelijk bij 0-0 op de Bosuil. Al konden enkele jonge Belgen gelukkig wel voor een lichtpuntje zorgen.

Een duel tussen de titelverdediger en de huidige leider was natuurlijk iets om naar uit te kijken, maar beide ploegen slaagden er niet in om het spektakel te voorzien. Gent kwam immers opvallend defensief voor de dag. En Antwerp was op zijn beurt niet in staat om de bezoekende defensie te ontwrichten. Een brilscore was dan ook de logische eindstand.

LEES OOK: AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

Antwerpse diamanten

Gelukkig konden drie jonge Belgen het niveau wat naar omhoog tillen. Bij de thuisploeg toonde Arthur Vermeeren zich opnieuw de baas op het middenveld. Het blijft verwonderlijk dat het Antwerpse goudhaantje nog altijd maar 18 jaar is. Ook Mandela Keita maakte opnieuw een goede beurt. Dit keer begon hij op de bank, maar was na zijn invalbeurt één van de meest dreigende spelers op het veld.

Gents goudhaantje

Aan de overzijde speelde Malick Fofana dan weer een uitstekende wedstrijd. De eveneens 18-jarige aanvaller profiteerde van de schorsing van Gift Orban om een basisplaats te versieren en kwam erg sterk voor de dag. Vooral de combinaties met Archie Brown mochten gezien worden. Op de sociale media weerklonk de lofzang aan zijn adres dan ook behoorlijk luid.

 

🚀

Wie heeft volgens u het meeste potentieel?

Meest recent

Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

0
0
Courtois over nieuwe coach Mourinho: "We hadden aanvaringen"

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

12
12
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

30
30
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

132
132
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

67
67
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

38
38
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

365
365
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

166
166
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

94
94
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

100
100
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

152
152
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

447
447
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

129
129
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

138
138
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

184
184
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

229
229
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

235
235
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

71
71
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

188
188
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

297
297
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

434
434
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

87
87
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

550
550
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

90
90
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

482
482

Meer sportnieuws