Groot lichtpunt in Antwerp-Gent: "Wat kan die jongen ballen"

door
Groot lichtpunt in Antwerp-Gent:

De inhaaltopper tussen Antwerp FC en AA Gent heeft woensdagavond geen winnaar opgeleverd. Na een erg tegenvallende wedstrijd bleef het uiteindelijk bij 0-0 op de Bosuil. Al konden enkele jonge Belgen gelukkig wel voor een lichtpuntje zorgen.

Een duel tussen de titelverdediger en de huidige leider was natuurlijk iets om naar uit te kijken, maar beide ploegen slaagden er niet in om het spektakel te voorzien. Gent kwam immers opvallend defensief voor de dag. En Antwerp was op zijn beurt niet in staat om de bezoekende defensie te ontwrichten. Een brilscore was dan ook de logische eindstand.

LEES OOK: Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Antwerpse diamanten

Gelukkig konden drie jonge Belgen het niveau wat naar omhoog tillen. Bij de thuisploeg toonde Arthur Vermeeren zich opnieuw de baas op het middenveld. Het blijft verwonderlijk dat het Antwerpse goudhaantje nog altijd maar 18 jaar is. Ook Mandela Keita maakte opnieuw een goede beurt. Dit keer begon hij op de bank, maar was na zijn invalbeurt één van de meest dreigende spelers op het veld.

Gents goudhaantje

Aan de overzijde speelde Malick Fofana dan weer een uitstekende wedstrijd. De eveneens 18-jarige aanvaller profiteerde van de schorsing van Gift Orban om een basisplaats te versieren en kwam erg sterk voor de dag. Vooral de combinaties met Archie Brown mochten gezien worden. Op de sociale media weerklonk de lofzang aan zijn adres dan ook behoorlijk luid.

 

🚀

Wie heeft volgens u het meeste potentieel?

Meest recent

Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

3
3
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

41
41
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

167
167
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

27
27
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

81
81
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

76
76
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

55
55
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

199
199
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

200
200
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

354
354
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

52
52
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

166
166
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

84
84
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

78
78
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

266
266
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

132
132
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

478
478
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

187
187
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

92
92
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

437
437
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

182
182
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

730
730
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

71
71
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

96
96

Meer sportnieuws