Groot lichtpunt in Antwerp-Gent: "Wat kan die jongen ballen"

319 stemmen
Groot lichtpunt in Antwerp-Gent:

De inhaaltopper tussen Antwerp FC en AA Gent heeft woensdagavond geen winnaar opgeleverd. Na een erg tegenvallende wedstrijd bleef het uiteindelijk bij 0-0 op de Bosuil. Al konden enkele jonge Belgen gelukkig wel voor een lichtpuntje zorgen.

Een duel tussen de titelverdediger en de huidige leider was natuurlijk iets om naar uit te kijken, maar beide ploegen slaagden er niet in om het spektakel te voorzien. Gent kwam immers opvallend defensief voor de dag. En Antwerp was op zijn beurt niet in staat om de bezoekende defensie te ontwrichten. Een brilscore was dan ook de logische eindstand.

LEES OOK: WK-selectie Duivels: Garcia laat ideale 'doublure Doku' vallen

Antwerpse diamanten

Gelukkig konden drie jonge Belgen het niveau wat naar omhoog tillen. Bij de thuisploeg toonde Arthur Vermeeren zich opnieuw de baas op het middenveld. Het blijft verwonderlijk dat het Antwerpse goudhaantje nog altijd maar 18 jaar is. Ook Mandela Keita maakte opnieuw een goede beurt. Dit keer begon hij op de bank, maar was na zijn invalbeurt één van de meest dreigende spelers op het veld.

Gents goudhaantje

Aan de overzijde speelde Malick Fofana dan weer een uitstekende wedstrijd. De eveneens 18-jarige aanvaller profiteerde van de schorsing van Gift Orban om een basisplaats te versieren en kwam erg sterk voor de dag. Vooral de combinaties met Archie Brown mochten gezien worden. Op de sociale media weerklonk de lofzang aan zijn adres dan ook behoorlijk luid.

 

Wie heeft volgens u het meeste potentieel?

Meest recent

Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

5
5
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

29
29
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

66
66
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

96
96
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

33
33
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

30
30
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

268
268
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

151
151
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

234
234
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

130
130
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

205
205
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

103
103
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

360
360
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

160
160
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

297
297
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

206
206
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

129
129
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

144
144
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

109
109
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

824
824
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

11
11
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

243
243
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

228
228
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

840
840

Meer sportnieuws