De crisis bij Ajax heeft mogelijk ook gevolgen op de Bosuil, waar Antwerp vreest dat Marc Overmars wel eens verleid kan worden door zijn ex-club. Gazet van Antwerpen kwam in dat opzicht met belangrijk nieuws op de proppen.
Na het ontslag van Sven Mislintat zijn de Amsterdammers op zoek naar een nieuwe directeur voetbalzaken. Daarbij wordt hier en daar geopperd dat Overmars, die anderhalf jaar geleden plots moest opstappen omwille van grensoverschrijdend gedrag, wel eens de beste optie kan vormen.
Gepasseerd station
Tijdens de gestaakte klassieker tegen Feyenoord scandeerde de Johan Cruijff ArenA alvast luidop zijn naam. Zoals verwacht lijkt een terugkeer vanwege de gevoeligheid van het dossier evenwel zo goed als uitgesloten. Dat bevestigt een rondvraag bij bronnen dicht bij de club, aldus GvA.
"Ajax en Overmars? Dat is een gepasseerd station", luidt het bij de krant. Onder meer omdat de vrouwen die hij destijds ongepaste berichten stuurde tot op heden nog steeds bij de club werkzaam zijn zou de Raad van Bestuur het niet aandurven om opnieuw bij Overmars aan te kloppen.
Gekke sprongen
"Al weet je maar nooit welke gekke sprongen de Ajacieden nog maken indien de crisis nog veel langer aanhoudt", merkt GvA verder wel nog op. Al voegt de krant er in één klap nog aan toe dat Overmars zelf zich heel eerg thuisvoelt in Deurne-Noord, waar hij nog tot medio 2026 vastligt.
Nadat hij eind vorig jaar een hartaanval kreeg komt stabiliteit bovendien goed van pas bij zijn herstel. De kans lijkt momenteel dan ook gering dat Paul Gheysens een vroegtijdige exit van de architect achter het Antwerpse succes, die weliswaar duidelijk goed in de markt ligt, moet vrezen.