'Antwerp vreest: Overmars toch terug naar Ajax?'

door stemmen
'Antwerp vreest: Overmars toch terug naar Ajax?'

Het kot staat op stelten bij Ajax, waar technisch directeur Sven Mislintat reeds op straat werd gezet. En dus moeten de Amsterdammers dringend op zoek naar een opvolger voor de Duitser. Daarbij kan ook Marc Overmars een optie vormen.

Tijdens de gestaakte Klassieker tegen Feyenoord scandeerde de Johan Cruijff Arena alvast zijn naam. Na bijna tien succesvolle jaren aan het roer werd Overmars er wegens grensoverschrijdend gedrag anderhalf jaar geleden aan de deur gezet.

LEES OOK: 'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Rampscenario Antwerp

Kort daarna ging hij bij Antwerp aan de slag, dat afgelopen seizoen prompt de dubbel pakte. Ondanks de heisa bij zijn vertrek ziet de Amsterdamse aanhang dan ook heil in zijn terugkeer, wat op de Bosuil natuurlijk een rampscenario zou betekenen.

Daarom nam Gazet van Antwerpen al contact op met hun Nederlandse collega's van De Telegraaf, die echter veronderstellen dat Paul Gheysens op zijn beide oren mag slapen. "Ze zijn er een beetje bang voor, maar dat hoeft wellicht niet", klinkt het.

Terugkeer van tafel

"De harde kern riep daarom, maar die heeft geen recht van spreken meer. Na wat hem met zijn hart is overkomen valt het ook moeilijk voor te stellen dat Overmars nog eens dat wespennest instapt. Daar staat zijn familie ook niet om te springen."

Omwille van zijn verleden en de manier waarop de breuk werd afgehandeld lijkt een comeback nog volgens de krant ook voor Ajax zelf trouwens geen goed idee. Tenslotte zijn de vrouwen die destijds werden belaagd vandaag steeds in dienst.

Wat met Van Bommel?

Samen met Mark van Bommel werd Overmars recent ook al aan Saudi-Arabië gelinkt. Wie weet kan Ajax, waar Maurice Steijn zijn stoel eveneens wankelt, straks tevens een trainer gebruiken. Of hoe Gheysens nog niet helemaal gerust mag zijn.

Wie zal het snelst vertrekken bij Antwerp?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

27
27
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

62
62
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

95
95
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

79
79
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

170
170
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

187
187
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

143
143
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

128
128
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

484
484
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

703
703
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

410
410
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

213
213
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

125
125
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

81
81
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

418
418
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

191
191
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

304
304
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

280
280
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

433
433
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

442
442
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

48
48

Meer sportnieuws