'Neymar nu al ongelukkig in Saudi-Arabië: ontslag geëist'

door
'Neymar nu al ongelukkig in Saudi-Arabië: ontslag geëist'

De topclubs uit Saudi-Arabië spendeerden tijdens de voorbije transferzomer gigantische bedragen om grote namen aan te trekken. Eén van de meest markante spelers die zich aan deze overgang waagden, is Neymar. Maar de superster zou er momenteel niet gelukkig zijn met de gang van zaken.

De Braziliaanse international speelde sinds de zomer van 2017 voor Paris Saint-Germain dat zo'n 222 miljoen euro ophoestte om hem over te nemen van FC Barcelona. Maar hoewel hij een aantal goede periodes kende, bleef Neymar uiteindelijk onder de verwachtingen. En dat terwijl de superster een riant salaris bleef opstrijken.

Het was dan ook een publiek geheim dat de club al een tijdje van de grootverdiener af wou. En nadat ook de supporters zich publiekelijk tegen hem keerden, besloot Neymar om mee te werken aan een vertrek. Er bleek echter geen enkele Europese topclub bereid om in zijn komst te investeren.

Tweede plaats

Uiteindelijk ging de aanvaller dan maar overstag voor de Saudische miljoenen. Zo trok hij voor zo'n 90 miljoen euro naar Al-Hilal, waar voor hem een royaal salaris klaarlag. Bovendien haalde de club eerder al grote namen als Kalidou Koulibaly, Ruben Neves, Sergej Milinkovic-Savic en zijn landgenoot Malcom in huis.

Die investeringen lijken ook te renderen, Al-Hilal staat momenteel tweede in de Saudische Pro League op slechts één puntje van leider/titelverdediger Al-Ittihad. Desondanks zouden er de nodige strubbelingen plaatsvinden achter de schermen. Volgens SPORT is Neymar immers niet tevreden met zijn trainer Jorge Jesus.

Heftige discussie

De voormalige prijzenpakker van onder meer SL Benfica en Flamengo zou Neymar behoorlijk dicht op de huid zit. Na het duel in de Aziatische Champions League tegen het Oezbeekse Navbahor Namangan (1-1) zou het zelfs tot een clash in de kleedkamer zijn gekomen. Jesus verweet de Braziliaan dat hij een slechte attitude heeft op het veld.

Naar verluidt hielden de twee protagonisten een pittige discussie en dat zou bij de aanvaller in het verkeerde keelgat zijn geschoten. Neymar zou bij de clubleiding zelfs om het ontslag van Jesus hebben gevraagd. Voorlopig is niet duidelijk of het bestuur ook zal meegaan in deze eisen.

UPDATE: Neymar haalt uit na opzienbarend gerucht

Neymar heeft te weinig uit zijn carrière gehaald ...

Meest recent

'Sunderland wil nieuwe miljoenenslag slaan bij Club Brugge'

Na negen speeldagen telt de Premier League de nodige verrassingen en daar is Sunderland ...

72
72
'Grote opluchting na nieuwe ontwikkeling DAZN-soap'

Het is de laatste weken bibberen voor de Pro League en de Belgische profclubs door de ontwikkelingen ...

113
113
Geweldige dag voor deze Standard-man: "Zo gelukkig"

Standard kreeg een week geleden nog een pandoering, maar kan intussen weer lachen. Het stootte ...

21
21
Standard lonkt naar top zes na zege in Waalse kraker

Standard kreeg vorige week nog een pandoering van AA Gent, maar heeft die vakkundig doorgespoeld. De ...

59
59
'Bakayoko sluit opmerkelijke transferdeal met Leipzig'

Onder Domenico Tedesco was hij een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar sinds de ...

34
34
Doelpuntenfestijn op Lisp, Lokeren baalt alweer

Op Halloweenavond werd er stevig gebibberd in de Challenger Pro League. In een zinderend ...

35
35
Antwerp nog in Play-Off I? Wils is duidelijk

Antwerp slaagde er deze week eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen door in de beker Eupen ...

47
47
Volgende Belgische topcoach? Martens pakt fraaie prijs

De voorbije jaren lijkt er een nieuwe generatie Belgische trainers op te staan. Vincent Kompany ...

31
31
Baro doet Gent-fans straffe belofte bij verjaardagsfeest

AA Gent vierde de voorbije dagen al uitgebreid zijn 125ste verjaardag en dat deed het ook in stijl. ...

95
95
Standard weer kampioen: François stelt deadline

Standard nam in de zomer een frisse start, met een nieuwe eigenaar en een nieuw organigram. CEO ...

145
145
'Vedette bezorgt Pocognoli enorme opdoffer'

Sébastien Pocognoli kende een moeizame start bij AS Monaco met gelijke spelen in zijn eerste ...

68
68
Nieuwe procedureslag: datum voor klacht Standard-Antwerp

Het is intussen twee weken geleden dat de partij tussen Standard en Antwerp ontaardde. De partij ...

103
103
Fans Westerlo zijn woedend en eisen reactie

KVC Westerlo verloor met 3-2 van Beerschot en is de enige eersteklasser die werd uitgeschakeld in de ...

49
49
Hasi komt met pijnlijke verklaring over zomeraanwinst

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Olivier Renard maakte daarin geen geweldige ...

192
192
VRT velt verrassend oordeel na veroordeling Ruben Van Gucht

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

257
257
Smaakmakers Anderlecht en Standard laten Duivels links liggen

Congo kijkt heel erg naar België voor het selecteren van spelers voor de nationale ploeg. Twee ...

205
205
DAZN voert druk op: donkere wolken boven Pro League

Het conflict tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen beroeren. De situatie dreigt stilaan ...

268
268
Extra troef voor Anderlecht: Hasi dumpt vaste titularis

De zenuwen staan strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar zaterdag KV Mechelen op bezoek komt. Nu ...

171
171
Emotionele stap Racing Genk gaat door merg en been

In de Cegeka Arena is niet elke muur bedoeld om te juichen. Er is er ook één die stil ...

110
110
Wat een transformatie: De Ketelaere laat Italië ontploffen

Bij Atalanta knettert het — coach Jurić tikt publiekslieveling Carnesecchi publiekelijk op de ...

457
457
Wils verschaft update uit bomvolle ziekenboeg Antwerp

Antwerp spoelde de schamele twee op 21 door met een deugddoende kwalificatie voor de achtste finale ...

57
57
Hayen glundert: gigantische opsteker voor Club Brugge

In de 1/16 finale van de Croky Cup deed Club Brugge wat het moest doen tegen derdenationaler ...

372
372
Croky Cup: speeldata achtste finales bekendgemaakt

De afgelopen dagen werden de 1/16 finale van de Croky Cup afgerond, waarna meteen ook de loting voor ...

88
88
Conflict met DAZN escaleert: Pro League in alle staten

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 13 op het programma. Voorlopig zijn de ...

327
327
Marc Coucke in complete shock: Keiharde uithaal zindert na

Marc Coucke, de kleurrijke ondernemer en eigenaar van RSC Anderlecht, beleeft momenteel een periode ...

235
235

Meer sportnieuws