'Neymar nu al ongelukkig in Saudi-Arabië: ontslag geëist'

door
'Neymar nu al ongelukkig in Saudi-Arabië: ontslag geëist'

De topclubs uit Saudi-Arabië spendeerden tijdens de voorbije transferzomer gigantische bedragen om grote namen aan te trekken. Eén van de meest markante spelers die zich aan deze overgang waagden, is Neymar. Maar de superster zou er momenteel niet gelukkig zijn met de gang van zaken.

De Braziliaanse international speelde sinds de zomer van 2017 voor Paris Saint-Germain dat zo'n 222 miljoen euro ophoestte om hem over te nemen van FC Barcelona. Maar hoewel hij een aantal goede periodes kende, bleef Neymar uiteindelijk onder de verwachtingen. En dat terwijl de superster een riant salaris bleef opstrijken.

Het was dan ook een publiek geheim dat de club al een tijdje van de grootverdiener af wou. En nadat ook de supporters zich publiekelijk tegen hem keerden, besloot Neymar om mee te werken aan een vertrek. Er bleek echter geen enkele Europese topclub bereid om in zijn komst te investeren.

Tweede plaats

Uiteindelijk ging de aanvaller dan maar overstag voor de Saudische miljoenen. Zo trok hij voor zo'n 90 miljoen euro naar Al-Hilal, waar voor hem een royaal salaris klaarlag. Bovendien haalde de club eerder al grote namen als Kalidou Koulibaly, Ruben Neves, Sergej Milinkovic-Savic en zijn landgenoot Malcom in huis.

Die investeringen lijken ook te renderen, Al-Hilal staat momenteel tweede in de Saudische Pro League op slechts één puntje van leider/titelverdediger Al-Ittihad. Desondanks zouden er de nodige strubbelingen plaatsvinden achter de schermen. Volgens SPORT is Neymar immers niet tevreden met zijn trainer Jorge Jesus.

Heftige discussie

De voormalige prijzenpakker van onder meer SL Benfica en Flamengo zou Neymar behoorlijk dicht op de huid zit. Na het duel in de Aziatische Champions League tegen het Oezbeekse Navbahor Namangan (1-1) zou het zelfs tot een clash in de kleedkamer zijn gekomen. Jesus verweet de Braziliaan dat hij een slechte attitude heeft op het veld.

Naar verluidt hielden de twee protagonisten een pittige discussie en dat zou bij de aanvaller in het verkeerde keelgat zijn geschoten. Neymar zou bij de clubleiding zelfs om het ontslag van Jesus hebben gevraagd. Voorlopig is niet duidelijk of het bestuur ook zal meegaan in deze eisen.

UPDATE: Neymar haalt uit na opzienbarend gerucht

POLL: Neymar heeft te weinig uit zijn carrière gehaald ...

Meest recent

Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

15
15
Fans Club Brugge kunnen ogen niet geloven: "Wij zijn het beu!"

Club Brugge neemt het in het Jan Breydelstadion op tegen KAA Gent namens de Champions Play-Offs. ...

88
88
Jan Vertonghen laat supporters watertanden voor bekerfinale

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

44
44
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

158
158
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wel met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

70
70
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

90
90
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

188
188
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

95
95
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

260
260
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

187
187
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

140
140
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

222
222
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

231
231
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

172
172
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

92
92
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

140
140
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

125
125
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

171
171
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

222
222

Meer sportnieuws