Teklak duidt 2 zondebokken aan voor tegengoal Anderlecht

door
Teklak duidt 2 zondebokken aan voor tegengoal Anderlecht

Bij Anderlecht hadden ze hoge verwachtingen voor de topper tegen Club Brugge, want Brian Riemer kon eindelijk op een volledige kern rekenen. De trainer was ook zeer tevreden over wat hij zag, ondanks dat de meeste analisten het er over eens waren dat de vertoning in het Lotto Park toch eerder slaapverwekkend was.

Daarin was Anderlecht in de eerste helft wel de betere ploeg en kwam het via Dolberg ook op voorsprong. Club nam na rust echter wel het commando over, onder meer door het uitvallen van Dolberg en Delaney bij Paars-Wit. Uiteindelijk viel er ook nog een gelijkmaker via Skov Olsen, al had die misschien toch vermeden kunnen worden.

LEES OOK: Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

Sardella in de fout

Analist Alexandre Teklak zag dat twee spelers toch in de fout gingen bij dat doelpunt. "Sardella zal met de vinger gewezen worden", stelt hij vast in La Dernière Heure. "Hij krijgt de slechtst mogelijke pass van Debast. Het stond in de sterren geschreven dat hij zijn controle zou missen. Sardella had sluwer moeten zijn en die bal gewoon wegtrappen."

Na het balverlies van Sardella kon Club snel uitbreken. Zinckernagel stak zowat het halve veld over en legde de bal uiteindelijk klaar voor Skov Olsen, die Schmeichel in de verste hoek kon kloppen. Maar zover had het volgens Teklak niet moeten komen. Hij wijst erop dat er wel heel veel ruimte lag voor Zinckernagel.

Ook Diawara verantwoordelijk

"Net op dat moment infiltreert Diawara, terwijl een goede verdedigende middenvelder juist moet anticiperen", vindt Teklak. "Hij had eerst aan zijn defensieve positionering moeten denken. Wanneer Zinckernagel de bal recupereert, staat er niemand op de zes. Diawara is mede verantwoordelijk. Met zijn métier had Delaney die fout nooit gemaakt."

Het mag dus duidelijk zijn dat er ondanks de kwaliteitsinjectie van de voorbije maanden nog werk is voor Brian Riemer om ook een elftal te smeden dat voor de prijzen kan spelen. De komende maanden zal blijken of de Deen daar ook in zal slagen.

Ben je het eens met hem?

Meest recent

'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

51
51
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

6
6
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

38
38
Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

97
97
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

104
104
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

99
99
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

60
60
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

48
48
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

99
99
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

67
67
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

323
323
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

330
330
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

284
284
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

23
23
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

101
101
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

223
223
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

106
106
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

74
74
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

252
252
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

374
374
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

90
90
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

328
328
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

304
304
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

354
354

Meer sportnieuws