Kompany en Burnley ook tegen Man Utd strijdend ten onder

106
Kompany en Burnley ook tegen Man Utd strijdend ten onder

Ook zijn vijfde wedstrijd in de Premier League heeft Vincent Kompany niet kunnen winnen. Zijn Burnley kreeg daarin wel een zware dobber gepresenteerd met Manchester United en dat bleek een te moeilijke horde om te nemen. De Clarets knokten voor wat ze waard waren, maar gingen uiteindelijk met 0-1 ten onder.

Met Ameen Al-Dakhil bracht Kompany slechts één Belg aan de aftrap tegen United, al maakte ook Mike Trésor snel zijn opwachting. De Profvoetballer van het Jaar mocht al na 20 minuten invallen door een blessure bij Gudmundsson. Burnley was dan al de betere ploeg in het veldspel en was al zeer dicht bij een doelpunt gekomen.

LEES OOK: Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Paal houdt Burnley van een goal

Enkele minuten voor de invalbeurt van Trésor was Amdouni alleen voor doel gekomen, maar de paal hield de Zwitserse spits van de openingstreffer. Enkele minuten later viel er aan de overkant wel een goal toen Evans de bal binnenkopte. De VAR keurde de goal echter af omdat een speler in buitenspelpositie doelman Trafford gehinderd had.

Het was echter slechts uitstel, want vlak voor rust viel de onverdiende goal alsnog. Evans dropte de bal heerlijk in de rug van de Burnley-defensie en daar volleerde Bruno Fernandes zo mogelijk nog mooier de 0-1 tegen de netten.

United wint na 3 nederlagen op rij

Dat was toch een klap voor Burnley, dat er na rust niet meer echt in slaagde om United nog te bedreigen. Balbezit hadden ze wel nog meer dan voldoende, maar de kansen bleven uit. De 0-1 bleef daardoor tot het laatste fluitsignaal staan.

Daardoor blijft Burnley achter met een één op vijftien en blijft het onderin het klassement bengelen. Voor Manchester United zal de overwinning dan weer zeer veel deugd doen, want zij maken een einde aan hun reeks van drie nederlagen op een rij in hun laatste matchen.

Zal Kompany snel zijn eerste zege pakken?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

6
6
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

26
26
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

53
53
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

48
48
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

110
110
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

163
163
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

60
60
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

83
83
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

60
60
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

109
109
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

14
14
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

17
17
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

74
74
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

196
196
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

113
113
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

95
95
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

879
879
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

151
151
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

100
100
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

39
39
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

386
386
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

426
426
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

404
404

Meer sportnieuws