Kompany en Burnley ook tegen Man Utd strijdend ten onder

door
Kompany en Burnley ook tegen Man Utd strijdend ten onder

Ook zijn vijfde wedstrijd in de Premier League heeft Vincent Kompany niet kunnen winnen. Zijn Burnley kreeg daarin wel een zware dobber gepresenteerd met Manchester United en dat bleek een te moeilijke horde om te nemen. De Clarets knokten voor wat ze waard waren, maar gingen uiteindelijk met 0-1 ten onder.

Met Ameen Al-Dakhil bracht Kompany slechts één Belg aan de aftrap tegen United, al maakte ook Mike Trésor snel zijn opwachting. De Profvoetballer van het Jaar mocht al na 20 minuten invallen door een blessure bij Gudmundsson. Burnley was dan al de betere ploeg in het veldspel en was al zeer dicht bij een doelpunt gekomen.

LEES OOK: ‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Paal houdt Burnley van een goal

Enkele minuten voor de invalbeurt van Trésor was Amdouni alleen voor doel gekomen, maar de paal hield de Zwitserse spits van de openingstreffer. Enkele minuten later viel er aan de overkant wel een goal toen Evans de bal binnenkopte. De VAR keurde de goal echter af omdat een speler in buitenspelpositie doelman Trafford gehinderd had.

Het was echter slechts uitstel, want vlak voor rust viel de onverdiende goal alsnog. Evans dropte de bal heerlijk in de rug van de Burnley-defensie en daar volleerde Bruno Fernandes zo mogelijk nog mooier de 0-1 tegen de netten.

United wint na 3 nederlagen op rij

Dat was toch een klap voor Burnley, dat er na rust niet meer echt in slaagde om United nog te bedreigen. Balbezit hadden ze wel nog meer dan voldoende, maar de kansen bleven uit. De 0-1 bleef daardoor tot het laatste fluitsignaal staan.

Daardoor blijft Burnley achter met een één op vijftien en blijft het onderin het klassement bengelen. Voor Manchester United zal de overwinning dan weer zeer veel deugd doen, want zij maken een einde aan hun reeks van drie nederlagen op een rij in hun laatste matchen.

Zal Kompany snel zijn eerste zege pakken?

Meest recent

Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

43
43
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

18
18
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

115
115
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

62
62
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

17
17
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

95
95
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

68
68
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

270
270
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

195
195
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

281
281
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

271
271
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

396
396
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

202
202
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

63
63
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

337
337
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

64
64
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

248
248
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

185
185
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

98
98
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

269
269
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

201
201
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

129
129
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

153
153
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

360
360

Meer sportnieuws