Kompany en Burnley ook tegen Man Utd strijdend ten onder

106 stemmen
Kompany en Burnley ook tegen Man Utd strijdend ten onder

Ook zijn vijfde wedstrijd in de Premier League heeft Vincent Kompany niet kunnen winnen. Zijn Burnley kreeg daarin wel een zware dobber gepresenteerd met Manchester United en dat bleek een te moeilijke horde om te nemen. De Clarets knokten voor wat ze waard waren, maar gingen uiteindelijk met 0-1 ten onder.

Met Ameen Al-Dakhil bracht Kompany slechts één Belg aan de aftrap tegen United, al maakte ook Mike Trésor snel zijn opwachting. De Profvoetballer van het Jaar mocht al na 20 minuten invallen door een blessure bij Gudmundsson. Burnley was dan al de betere ploeg in het veldspel en was al zeer dicht bij een doelpunt gekomen.

LEES OOK: Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Paal houdt Burnley van een goal

Enkele minuten voor de invalbeurt van Trésor was Amdouni alleen voor doel gekomen, maar de paal hield de Zwitserse spits van de openingstreffer. Enkele minuten later viel er aan de overkant wel een goal toen Evans de bal binnenkopte. De VAR keurde de goal echter af omdat een speler in buitenspelpositie doelman Trafford gehinderd had.

Het was echter slechts uitstel, want vlak voor rust viel de onverdiende goal alsnog. Evans dropte de bal heerlijk in de rug van de Burnley-defensie en daar volleerde Bruno Fernandes zo mogelijk nog mooier de 0-1 tegen de netten.

United wint na 3 nederlagen op rij

Dat was toch een klap voor Burnley, dat er na rust niet meer echt in slaagde om United nog te bedreigen. Balbezit hadden ze wel nog meer dan voldoende, maar de kansen bleven uit. De 0-1 bleef daardoor tot het laatste fluitsignaal staan.

Daardoor blijft Burnley achter met een één op vijftien en blijft het onderin het klassement bengelen. Voor Manchester United zal de overwinning dan weer zeer veel deugd doen, want zij maken een einde aan hun reeks van drie nederlagen op een rij in hun laatste matchen.

Zal Kompany snel zijn eerste zege pakken?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

15
15
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

19
19
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

48
48
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

88
88
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

60
60
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

90
90
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

371
371
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

211
211
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

63
63
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

46
46
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

368
368
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

124
124
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

759
759
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

114
114
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

108
108
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

86
86
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

206
206
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

382
382
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

351
351
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

578
578
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

152
152
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1017
1017
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws