Kompany en Burnley ook tegen Man Utd strijdend ten onder

door
Kompany en Burnley ook tegen Man Utd strijdend ten onder

Ook zijn vijfde wedstrijd in de Premier League heeft Vincent Kompany niet kunnen winnen. Zijn Burnley kreeg daarin wel een zware dobber gepresenteerd met Manchester United en dat bleek een te moeilijke horde om te nemen. De Clarets knokten voor wat ze waard waren, maar gingen uiteindelijk met 0-1 ten onder.

Met Ameen Al-Dakhil bracht Kompany slechts één Belg aan de aftrap tegen United, al maakte ook Mike Trésor snel zijn opwachting. De Profvoetballer van het Jaar mocht al na 20 minuten invallen door een blessure bij Gudmundsson. Burnley was dan al de betere ploeg in het veldspel en was al zeer dicht bij een doelpunt gekomen.

LEES OOK: 'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Paal houdt Burnley van een goal

Enkele minuten voor de invalbeurt van Trésor was Amdouni alleen voor doel gekomen, maar de paal hield de Zwitserse spits van de openingstreffer. Enkele minuten later viel er aan de overkant wel een goal toen Evans de bal binnenkopte. De VAR keurde de goal echter af omdat een speler in buitenspelpositie doelman Trafford gehinderd had.

Het was echter slechts uitstel, want vlak voor rust viel de onverdiende goal alsnog. Evans dropte de bal heerlijk in de rug van de Burnley-defensie en daar volleerde Bruno Fernandes zo mogelijk nog mooier de 0-1 tegen de netten.

United wint na 3 nederlagen op rij

Dat was toch een klap voor Burnley, dat er na rust niet meer echt in slaagde om United nog te bedreigen. Balbezit hadden ze wel nog meer dan voldoende, maar de kansen bleven uit. De 0-1 bleef daardoor tot het laatste fluitsignaal staan.

Daardoor blijft Burnley achter met een één op vijftien en blijft het onderin het klassement bengelen. Voor Manchester United zal de overwinning dan weer zeer veel deugd doen, want zij maken een einde aan hun reeks van drie nederlagen op een rij in hun laatste matchen.

Zal Kompany snel zijn eerste zege pakken?

Meest recent

Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

39
39
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

5
5
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

51
51
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

123
123
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

11
11
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

29
29
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

12
12
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

266
266
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

134
134
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

176
176
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

55
55
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

192
192
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

215
215
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

99
99
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

96
96
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

118
118
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

353
353
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

459
459
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

271
271
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

72
72
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

215
215
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

487
487
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

582
582

Meer sportnieuws