'United neemt drastisch besluit over opstandige Sancho'

198
'United neemt drastisch besluit over opstandige Sancho'

Manchester United is erg tegenvallend aan het seizoen begonnen. In de Premier League staat de grootmacht momenteel slechts 13de, dinsdag werd ook in de Champions League verloren van Bayern München. Daarnaast heeft de club af te rekenen met een aantal extra-sportieve complicaties.

Terwijl de verkoop van United blijft aanslepen, kampen enkele spelers momenteel met individuele problemen. Zo kan coach Erik ten Hag momenteel geen beroep doen op Antony, die hij in 2022 voor een gigantisch bedrag had meegenomen vanuit Ajax. De Braziliaanse aanvaller is momenteen is verwikkeld in een zaak rond huiselijk geweld.

Antony wordt door zijn ex-partner Gabriela Cavallin beschuldigd van fysiek en verbaal geweld. In zijn vaderland werd inmiddels een officieel onderzoek ingelast. In afwachting daarvan zal de flankaanvaller voorlopig niet meer aansluiten bij de selectie. En ook Jadon Sancho werd inmiddels uit de A-kern gezet.

LEES OOK: 4 op 12 voor United: optreden Tielemans verdeelt Engelse pers

Attitude-problemen

Nadat hij enkele seizoenen had uitgeblonken bij Borussia Dortmund, betaalde Manchester United in de zomer van 2021 ruim 80 miljoen euro om de Engelse sterspeler naar Old Trafford te halen. Daar zou hij één van de absolute smaakmakers moeten worden. Maar Ten Hag besliste daar anders over.

Zo ontstond er de voorbije maanden ruis op de relatie tussen de trainer en Sancho, die steeds minder minuten mocht maken. Vlak voor de interland-break bereikte de vete zijn kookpunt. Zo zat de aanvaller niet in de selectie voor de clash met Arsenal. Volgens Ten Hag omdat hij te weinig inzet vertoonde op training.

Verlies dreigt in januari

Daarop reageerde Sancho met een bericht op zijn sociale media-kanalen waarin hij de uitspraken van zijn trainer als nonsens afdeed. En de aanvaller is vooralsnog niet bereid om zijn excuses aan te bieden. Voorlopig blijft hij dan ook op 'non-actief' staan, zeker vermits hij weiger zijn excuses aan te bieden aan Ten Hag.

Indien er geen oplossing wordt gevonden, zou United wel eens kunnen overgaan tot actie. Volgens The Daily Mirror is de club immers bereid om Sancho in de wintermercato te verkopen aan de hoogste bieder. Ook al betekent dit dat er flink verlies op hem gemaakt zou worden. Enkel als de Engelsman alsnog door het stof gaat, zou hij een toekomst hebben op Old Trafford.

Ten Hag is te streng voor zijn spelers ...

Meest recent

‘Leko stunt met onmogelijke comeback bij Club Brugge’

Bij Club Brugge ligt plots een comeback op tafel die vijf weken geleden nog compleet ondenkbaar ...

38
38
'Bruno hakt knopen door: drie wissels bij Anderlecht'

Na de zuinige zege tegen KV Mechelen richt RSC Anderlecht de blik op Europa League, waar het ...

1
1
Leko moet puzzelen: debutant aan aftrap bij Club Brugge?

Club Brugge won zondag met 3-1 van Antwerp, maar net zoals enkele dagen eerder tegen Aston Villa ...

74
74
Coucke ziet nieuwe storm losbarsten aan Belgische kust

Het zomerse plaatje aan de Belgische kust krijgt een opvallend staartje. Wat voor heel wat ...

8
8
AA Gent strikt goudhaantje: contract tot medio 2030

Na het 1-1 gelijkspel in Genk is AA Gent zijn perfect rapport kwijt, maar met een 16 op 18 zijn de ...

55
55
'Club Brugge dumpt Sommer: vervanger al in wachtkamer'

Club Brugge boekte zondag een 3-1 zege tegen Antwerp, maar dat leek achteraf slechts bijzaak. ...

335
335
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

79
79
Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

478
478
Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

126
126
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

689
689
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

66
66
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

77
77
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

964
964
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

55
55
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

66
66
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

226
226
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

153
153
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

381
381
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

184
184
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

88
88
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

134
134
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

263
263
'Union met handen in haar voor EL na blessure Mac Allister'

Union nestelde zich afgelopen weekend aan de leiding in de Jupiler Pro League met een klinkende zege ...

111
111
'Nieuwe coach bij Kortrijk: eerste kandidaat bekend'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een pijnlijke ...

598
598
Bruno hard voor topaankoop: RSCA slaat zich voor het hoofd

Anderlecht slaagde er vrijdag in om een belangrijke zege te pakken op het veld van KV Mechelen, want ...

612
612

Meer sportnieuws