'Geviseerde Nielsen beslist over Club Brugge-vertrek'

door
'Geviseerde Nielsen beslist over Club Brugge-vertrek'

Club Brugge verspeelde afgelopen donderdag twee dure Europese punten tegen Besiktas JK. Achteraf werd vooral Casper Nielsen geviseerd, de middenvelder lag met een dramatische pass aan de basis van de gelijkmaker. Toch blijkt hij allerminst van plan om de handdoek te werpen bij Blauw-Zwart.

Ondanks een enorm overwicht in de tweede helft, liep het in de slotminuten nog mis voor Club tegen Besiktas. De ingevallen Nielsen leverde de bal op pijnlijke wijze in op het middenveld, waarna Cenk Tosun de bezoekers alsnog een onverdiend punt bezorgde.

Voor de Deen werd het dus opnieuw een tegenvallend optreden. Enkele dagen eerder was hij ook al bijzonder matig ingevallen tegen Sporting Charleroi, met wederom meermaals balverlies tot gevolg. En dat terwijl de concurrentie op het Brugse middenveld al vrij groot is.

LEES OOK: Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Blessures en verloren basisplek

De carrière van Nielsen bij Club Brugge lijkt dus in een dip te zitten. Nochtans was Blauw-Zwart erg tevreden toen het de sterkhouder van Union SG in de zomer van 2022 uit de handen van verschillende concurrenten kon houden. En zijn eerste maanden in Brugse loondienst waren ook behoorlijk goed.

Maar naarmate het seizoen vorderde zakte zijn niveau. Bovendien kreeg Nielsen ook nog eens af te rekenen met blessurleed, waardoor hij nagenoeg de volledige voorbereiding op de huidige jaargang miste. Ondertussen verloor de Deen ook zijn basisplaats én een groot deel van zijn krediet bij de achterban.

Vertrouwen binnen de club

Desondanks lijkt een vertrek bij Blauw-Zwart op korte termijn niet aan de orde. Volgens Het Laatste Nieuws blijft hij intern het nodige vertrouwen genieten. Dat heeft onder meer te maken met zijn voorbeeldige mentaliteit. Bovendien zou Nielsen één van de leiders in de kleedkamer zijn, niet voor niets schopte hij het inmiddels tot derde aanvoerder.

En ook zijn zaakwaarnemer Zouhair Essikal bevestigt dat de middenvelder zijn situatie wil omkeren. "Club ziet in hem, ondanks de moeilijke start, nog steeds een belangrijke schakel. Casper zei na de match meteen dat hij dit snel wil rechtzetten. Dat hij de komende tijd matchwinnaar zal worden", klinkt het veelbelovend. Afwachten nu of hij die goede intenties ook in de praktijk kan omzetten op het veld ...

LEES OOK: Nielsen straks op de transferlijst bij Club Brugge?

Nielsen vormt nog steeds een meerwaarde voor Club ...

Meest recent

Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

4
4
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

30
30
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

10
10
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

348
348
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

132
132
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

124
124
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

60
60
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

71
71
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

41
41
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

68
68
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

492
492
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

113
113
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

269
269
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

39
39
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

535
535
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

250
250
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

69
69
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

134
134
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

72
72
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

383
383
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

341
341
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

113
113
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

217
217
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

275
275
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

233
233

Meer sportnieuws