Deila komt met update over Zinckernagel, Nusa en Jutgla

door
Deila komt met update over Zinckernagel, Nusa en Jutgla

Club Brugge bleef donderdagavond ontgoocheld achter na het gelijkspel tegen Besiktas. Dat was op zich geen dramatisch resultaat, maar Blauw-Zwart had meer dan voldoende kansen om een ruime voorsprong uit te bouwen. Die werden gemist en in de slotminuten slikten ze nog een domme gelijkmaker.

Offensief was Club dus onmondig, al kon Ronny Deila daarvoor toch één klein excuus inroepen. De aanval van Club stond immers zeker niet op zijn sterkst. Zo kwam Michal Skoras zowaar nog eens aan de aftrap doordat Zinckernagel en Nusa op het laatste moment hadden moeten afhaken.

LEES OOK: Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Zinckernagel en Nusa snel terug

Deila hoopt zondag wel weer op hen te kunnen rekenen voor de kraker tegen Anderlecht. "Philip was ziek vandaag, dus we hopen hem zeker te recupereren voor de match van zondag en dat geldt ook voor Nusa. We moeten het dag per dag bekijken", vertelde hij daarover op de website van Club.

Nusa was de voorbije dagen op de sukkel met de rug en raakte uiteindelijk niet speelklaar. Club zal hopen dat het goudhaantje met enkele dagen extra rust er weer kan staan. Dat lijkt voor Zinckernagel zeker geen probleem te mogen worden.

Jutgla nog niet klaar

Daarnaast zal Deila op Anderlecht ook in de spits een knoop moeten doorhakken. Igor Thiago kon tegen Besiktas niet overtuigen en Gert Verheyen opperde bij Sporza na de match dat zondag misschien Ferran Jutgla moet starten. De Spanjaard is nog maar pas terug na lang blessureleed en vierde tegen Besiktas zijn derde invalbeurt.

Deila lijkt echter niet van plan het advies van Verheyen te volgen. "Het is mogelijk dat Ferran al kan starten zondag, maar ik denk persoonlijk dat het misschien nog iets te vroeg is", klinkt het immers. "Hij verbetert dag na dag, dus we zien wel wanneer hij volledig klaar is om te starten."

Moet Jutgla tegen Anderlecht in de basiself?

Meest recent

Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

0
0
Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

14
14
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

21
21
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

32
32
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

55
55
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

33
33
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

29
29
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

79
79
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

57
57
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

286
286
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

258
258
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

228
228
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

21
21
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

89
89
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

204
204
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

91
91
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

65
65
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

227
227
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

354
354
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

83
83
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

277
277
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

280
280
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

320
320
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

288
288
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

54
54

Meer sportnieuws