Hairemans doet veelbelovende vaststelling bij KV Mechelen

door
Hairemans doet veelbelovende vaststelling bij KV Mechelen

Vorig weekend werd KV Mechelen weer met de voetjes op de grond gezet door STVV. Het ging immers met 2-0 onderuit op Stayen en zag zo een einde komen aan een knappe reeks van drie zeges op rij. Met een 10 op 21 staat Malinwa ondanks een moeilijke start wel netjes in de linkerkolom.

Daarmee lijkt er toch beterschap merkbaar te zijn na een wisselvallig jaar. Vorig seizoen haalde KVM wel knap de bekerfinale, waarin Antwerp uiteindelijk te sterk was, maar in de competitie draaide het een zeer grijs seizoen. Ze konden nooit aanspraak maken op een plek in de play-offs.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Kwaliteitsinjectie

Maar in de zomer lijkt de kern van trainer Steven Defour een kwaliteitsinjectie gekregen te hebben. Met Daam Foulon en Elias Cobbaut werden enkele directe versterkingen gehaald met een stevige Mechelse link, terwijl ook de Duitsers Lauberbach en Pflücke al een meerwaarde bleken. Met Norman Bassette kwam er ook nog een Belgische jeugdinternational.

Dat maakt dat Defour wel keuze te over heeft en bijvoorbeeld Geoffry Hairemans al eens op de bank plaats moet nemen. De 31-jarige kende een moeilijke voorbereiding doordat hij sukkelde met de amandelen, maar maalt niet om de extra concurrentie.

Concurrentie was nodig

"Die concurrentie was ook wel nodig - je merkt dat het niveau op training ook de hoogte ingaat", stelt hij vast in Het Laatste Nieuws. "De posities zijn nu dubbel bezet. En het is aan de coach om de keuzes te maken. Als je kwaliteit toont op het veld, blijf je ook staan."

Het wordt uitkijken of KV Mechelen zijn niveau de komende weken zal blijven aanhouden. Volgend weekend staat er alweer een interessante affiche op het programma tegen OH Leuven. Een week later volgt dan weer een hoogdag voor Hairemans, want dan komt zijn geliefde Antwerp op bezoek Achter de Kazerne.

Kan KV Mechelen in de top zes eindigen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

49
49
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

23
23
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

69
69
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

31
31
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

185
185
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

155
155
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

307
307
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

92
92
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

256
256
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

45
45
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

300
300
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

439
439
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

551
551
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

122
122
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

223
223
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

23
23
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

364
364
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

317
317
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

319
319
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

227
227
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

393
393
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

89
89
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

129
129
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

128
128
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

65
65

Meer sportnieuws