Heynen reageert op zomerse interesse van Fiorentina

door
Heynen reageert op zomerse interesse van Fiorentina

KRC Genk beleefde zeker geen makkelijke Europese zomer, maar die kende uiteindelijk toch een goede afloop. Na snelle uitschakelingen in de Champions League en Europa League wisten ze zich immers wel te plaatsen voor de poules van de Conference League, al hadden ze daar tegen Adana Demirspor wel strafschoppen voor nodig.

Daardoor mag Genk zich de komende maanden opmaken voor enkele interessante affiches. Het Servische Cukaricki en het Hongaarse Ferencvaros zijn misschien geen ronkende namen, maar dat is Fiorentina wel. De Italiaanse traditieclub speelde vorig seizoen nog de finale van de Conference League.

LEES OOK: 'Fredberg strikt ex-sterkhouder van Anderlecht'

Heynen gelinkt aan Fiorentina

Donderdag komt La Viola meteen op bezoek in de Cegeka Arena en dat zal een speciale wedstrijd worden voor Bryan Heynen. De aanvoerder van Genk werd in de zomer nog gelinkt aan een transfer naar Fiorentina, maar bleef uiteindelijk gewoon op post.

"Ik heb ook alleen maar gelezen wat jullie geschreven hebben", houdt hij zich bij Het Laatste Nieuws wel op de vlakte over de Italiaanse interesse. Wel gaf Heynen toe dat hij een zeer grote liefhebber is van de Italiaanse Serie A.

Liefhebber van Serie A

"Voor mij is het de meest interessante competitie ter wereld", stelt hij. "Omdat ik zoveel Italianen in mijn klas had zitten, ben ik het gaan volgen. Het is leuk om nu tegen een Italiaanse club uit te komen. Van Italiaanse ploegen wordt altijd gezegd dat ze Catenaccio spelen, maar dat is bij Fiorentina zeker niet het geval. Het is een heel erg aantrekkelijke ploeg om naar te kijken."

Voor Heynen wordt het een mooie kans om zich nog eens in de kijker te spelen, voor het geval hij ooit nog de stap naar het buitenland wil zetten. Op zijn 26ste lijkt het moment daarvoor stilaan aangebroken te zijn, al zullen ze in Genk hun kapitein absoluut niet kwijt willen.

Zou Heynen goed passen in de Serie A?

Meest recent

Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

4
4
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

35
35
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

113
113
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

347
347
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

373
373
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

176
176
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

152
152
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

309
309
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

156
156
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

304
304
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

205
205
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

189
189
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

342
342
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

249
249
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

416
416
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

196
196
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

179
179
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

613
613
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

209
209
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

174
174
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

673
673
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

208
208
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

492
492
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

365
365

Meer sportnieuws