Heynen reageert op zomerse interesse van Fiorentina

192 stemmen
Heynen reageert op zomerse interesse van Fiorentina

KRC Genk beleefde zeker geen makkelijke Europese zomer, maar die kende uiteindelijk toch een goede afloop. Na snelle uitschakelingen in de Champions League en Europa League wisten ze zich immers wel te plaatsen voor de poules van de Conference League, al hadden ze daar tegen Adana Demirspor wel strafschoppen voor nodig.

Daardoor mag Genk zich de komende maanden opmaken voor enkele interessante affiches. Het Servische Cukaricki en het Hongaarse Ferencvaros zijn misschien geen ronkende namen, maar dat is Fiorentina wel. De Italiaanse traditieclub speelde vorig seizoen nog de finale van de Conference League.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Heynen gelinkt aan Fiorentina

Donderdag komt La Viola meteen op bezoek in de Cegeka Arena en dat zal een speciale wedstrijd worden voor Bryan Heynen. De aanvoerder van Genk werd in de zomer nog gelinkt aan een transfer naar Fiorentina, maar bleef uiteindelijk gewoon op post.

"Ik heb ook alleen maar gelezen wat jullie geschreven hebben", houdt hij zich bij Het Laatste Nieuws wel op de vlakte over de Italiaanse interesse. Wel gaf Heynen toe dat hij een zeer grote liefhebber is van de Italiaanse Serie A.

Liefhebber van Serie A

"Voor mij is het de meest interessante competitie ter wereld", stelt hij. "Omdat ik zoveel Italianen in mijn klas had zitten, ben ik het gaan volgen. Het is leuk om nu tegen een Italiaanse club uit te komen. Van Italiaanse ploegen wordt altijd gezegd dat ze Catenaccio spelen, maar dat is bij Fiorentina zeker niet het geval. Het is een heel erg aantrekkelijke ploeg om naar te kijken."

Voor Heynen wordt het een mooie kans om zich nog eens in de kijker te spelen, voor het geval hij ooit nog de stap naar het buitenland wil zetten. Op zijn 26ste lijkt het moment daarvoor stilaan aangebroken te zijn, al zullen ze in Genk hun kapitein absoluut niet kwijt willen.

Zou Heynen goed passen in de Serie A?

Meest recent

‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

133
133
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

40
40
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

66
66
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

17
17
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

56
56
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

41
41
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

302
302
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

190
190
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

448
448
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

145
145
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

92
92
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

122
122
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

150
150
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

181
181
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

159
159
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

140
140
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

486
486
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

571
571
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

871
871
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

258
258
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

209
209
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

552
552
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

188
188
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

319
319
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1065
1065

Meer sportnieuws