Heynen reageert op zomerse interesse van Fiorentina

door
Heynen reageert op zomerse interesse van Fiorentina

KRC Genk beleefde zeker geen makkelijke Europese zomer, maar die kende uiteindelijk toch een goede afloop. Na snelle uitschakelingen in de Champions League en Europa League wisten ze zich immers wel te plaatsen voor de poules van de Conference League, al hadden ze daar tegen Adana Demirspor wel strafschoppen voor nodig.

Daardoor mag Genk zich de komende maanden opmaken voor enkele interessante affiches. Het Servische Cukaricki en het Hongaarse Ferencvaros zijn misschien geen ronkende namen, maar dat is Fiorentina wel. De Italiaanse traditieclub speelde vorig seizoen nog de finale van de Conference League.

LEES OOK: 'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

Heynen gelinkt aan Fiorentina

Donderdag komt La Viola meteen op bezoek in de Cegeka Arena en dat zal een speciale wedstrijd worden voor Bryan Heynen. De aanvoerder van Genk werd in de zomer nog gelinkt aan een transfer naar Fiorentina, maar bleef uiteindelijk gewoon op post.

"Ik heb ook alleen maar gelezen wat jullie geschreven hebben", houdt hij zich bij Het Laatste Nieuws wel op de vlakte over de Italiaanse interesse. Wel gaf Heynen toe dat hij een zeer grote liefhebber is van de Italiaanse Serie A.

Liefhebber van Serie A

"Voor mij is het de meest interessante competitie ter wereld", stelt hij. "Omdat ik zoveel Italianen in mijn klas had zitten, ben ik het gaan volgen. Het is leuk om nu tegen een Italiaanse club uit te komen. Van Italiaanse ploegen wordt altijd gezegd dat ze Catenaccio spelen, maar dat is bij Fiorentina zeker niet het geval. Het is een heel erg aantrekkelijke ploeg om naar te kijken."

Voor Heynen wordt het een mooie kans om zich nog eens in de kijker te spelen, voor het geval hij ooit nog de stap naar het buitenland wil zetten. Op zijn 26ste lijkt het moment daarvoor stilaan aangebroken te zijn, al zullen ze in Genk hun kapitein absoluut niet kwijt willen.

Zou Heynen goed passen in de Serie A?

Meest recent

Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

4
4
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

16
16
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

64
64
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

189
189
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

49
49
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

26
26
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

19
19
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

125
125
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

219
219
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

382
382
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

169
169
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

147
147
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

141
141
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

80
80
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

68
68
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

347
347
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

55
55
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

83
83
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

58
58
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

58
58
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

103
103
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

47
47
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

207
207

Meer sportnieuws