Heynen reageert op zomerse interesse van Fiorentina

192 stemmen
Heynen reageert op zomerse interesse van Fiorentina

KRC Genk beleefde zeker geen makkelijke Europese zomer, maar die kende uiteindelijk toch een goede afloop. Na snelle uitschakelingen in de Champions League en Europa League wisten ze zich immers wel te plaatsen voor de poules van de Conference League, al hadden ze daar tegen Adana Demirspor wel strafschoppen voor nodig.

Daardoor mag Genk zich de komende maanden opmaken voor enkele interessante affiches. Het Servische Cukaricki en het Hongaarse Ferencvaros zijn misschien geen ronkende namen, maar dat is Fiorentina wel. De Italiaanse traditieclub speelde vorig seizoen nog de finale van de Conference League.

LEES OOK: KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Heynen gelinkt aan Fiorentina

Donderdag komt La Viola meteen op bezoek in de Cegeka Arena en dat zal een speciale wedstrijd worden voor Bryan Heynen. De aanvoerder van Genk werd in de zomer nog gelinkt aan een transfer naar Fiorentina, maar bleef uiteindelijk gewoon op post.

"Ik heb ook alleen maar gelezen wat jullie geschreven hebben", houdt hij zich bij Het Laatste Nieuws wel op de vlakte over de Italiaanse interesse. Wel gaf Heynen toe dat hij een zeer grote liefhebber is van de Italiaanse Serie A.

Liefhebber van Serie A

"Voor mij is het de meest interessante competitie ter wereld", stelt hij. "Omdat ik zoveel Italianen in mijn klas had zitten, ben ik het gaan volgen. Het is leuk om nu tegen een Italiaanse club uit te komen. Van Italiaanse ploegen wordt altijd gezegd dat ze Catenaccio spelen, maar dat is bij Fiorentina zeker niet het geval. Het is een heel erg aantrekkelijke ploeg om naar te kijken."

Voor Heynen wordt het een mooie kans om zich nog eens in de kijker te spelen, voor het geval hij ooit nog de stap naar het buitenland wil zetten. Op zijn 26ste lijkt het moment daarvoor stilaan aangebroken te zijn, al zullen ze in Genk hun kapitein absoluut niet kwijt willen.

🚀

Zou Heynen goed passen in de Serie A?

Meest recent

'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

15
15
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

127
127
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

15
15
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

299
299
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

213
213
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

201
201
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

98
98
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

51
51
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

91
91
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

76
76
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

41
41
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

186
186
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

220
220
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

122
122
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

74
74
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

690
690
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

485
485
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

253
253
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

293
293
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

100
100
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

76
76
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

75
75
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

343
343
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

828
828
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

182
182

Meer sportnieuws