Xavi onthult wat Van Bommel hem in de match toefluisterde

door
Xavi onthult wat Van Bommel hem in de match toefluisterde

Antwerp FC had zich zijn eerste match in de groepsfase van de Champions League wellicht anders voorgesteld. Zo werd de Belgische kampioen meteen op een pandoering getrakteerd. Op het veld van het grote FC Barcelona werd dinsdagavond immers met 5-0 verloren.

De voortekenen zagen er al niet gunstig uit voor de Great Old. Na twee tegenvallende edities is Barça er immers op gebrand om dit seizoen een goede campagne neer te zetten in het Kampioenenbal. En afgelopen weekend toonden de Catalanen zich al in vorm door in de Spaanse competitie met 5-0 te winnen van Real Betis.

Na een degelijke openingsfase van Antwerp, moest de ploeg van coach Mark van Bommel dan ook al snel zijn meerdere erkennen in Barcelona. Joao Félix opende de score na een klasse-aanval en vervolgens ging het snel. Uiteindelijk mochten de bezoekers zelfs nog van geluk spreken dat de thuisploeg het in de tweede helft welletjes vond en vrede nam met 5-0.

LEES OOK: 'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Opvallend onderonsje

Geen glorieuze rentree dus voor Van Bommel bij de club waar hij één van de meest succesvolle jaren uit zijn spelersloopbaan beleefde. Al was dit voor zijn trainerscarrière natuurlijk een erg leerrijke ervaring. Wel zorgde de Nederlander voor een opmerkelijk momentje. Na de tweede treffer registreerden de camera's immers een opvallend onderonsje.

Zo sloeg Van Bommel nog tijdens de partij een schijnbaar amicaal praatje met Barcelona-coach Xavi Hernandez, een voormalig ploegmaat. Na de partij ging de Spanjaard dieper in op die conversatie. "Achteraf bekeken een briljante match van ons. Wat Van Bommel me zei na die 2-0? Dat we wel heel goed bezig waren. Ik kon dat alleen maar beamen", verklaarde Xavi voor de camera's van VTM 2.

Fantastische Frenkie

Ook Van Bommel werd nog eens gepolst naar het bewuste moment met Xavi, wat hem overigens op kritiek kwam te staan bij analist Jan Mulder. "Ik zei hem gewoon dat wat een fantastische bal van Frenkie de Jong dat was. En dat hij een fantastische ploeg heeft? Ja, maar dat zei ik hem voor de wedstrijd ook al", besloot de Nederlandse trainer met een grijns.

Van Bommel schopt het op termijn tot de Europese top ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

16
16
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

52
52
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

130
130
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

24
24
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

140
140
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

32
32
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

87
87
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

191
191
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

158
158
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

126
126
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

168
168
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

326
326
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

21
21
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

493
493
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

773
773
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

166
166
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

27
27
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

123
123
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

107
107
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

129
129
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

518
518
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

319
319
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

151
151
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

126
126
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

482
482

Meer sportnieuws