Xavi onthult wat Van Bommel hem in de match toefluisterde

1152
Xavi onthult wat Van Bommel hem in de match toefluisterde

Antwerp FC had zich zijn eerste match in de groepsfase van de Champions League wellicht anders voorgesteld. Zo werd de Belgische kampioen meteen op een pandoering getrakteerd. Op het veld van het grote FC Barcelona werd dinsdagavond immers met 5-0 verloren.

De voortekenen zagen er al niet gunstig uit voor de Great Old. Na twee tegenvallende edities is Barça er immers op gebrand om dit seizoen een goede campagne neer te zetten in het Kampioenenbal. En afgelopen weekend toonden de Catalanen zich al in vorm door in de Spaanse competitie met 5-0 te winnen van Real Betis.

Na een degelijke openingsfase van Antwerp, moest de ploeg van coach Mark van Bommel dan ook al snel zijn meerdere erkennen in Barcelona. Joao Félix opende de score na een klasse-aanval en vervolgens ging het snel. Uiteindelijk mochten de bezoekers zelfs nog van geluk spreken dat de thuisploeg het in de tweede helft welletjes vond en vrede nam met 5-0.

LEES OOK: Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Opvallend onderonsje

Geen glorieuze rentree dus voor Van Bommel bij de club waar hij één van de meest succesvolle jaren uit zijn spelersloopbaan beleefde. Al was dit voor zijn trainerscarrière natuurlijk een erg leerrijke ervaring. Wel zorgde de Nederlander voor een opmerkelijk momentje. Na de tweede treffer registreerden de camera's immers een opvallend onderonsje.

Zo sloeg Van Bommel nog tijdens de partij een schijnbaar amicaal praatje met Barcelona-coach Xavi Hernandez, een voormalig ploegmaat. Na de partij ging de Spanjaard dieper in op die conversatie. "Achteraf bekeken een briljante match van ons. Wat Van Bommel me zei na die 2-0? Dat we wel heel goed bezig waren. Ik kon dat alleen maar beamen", verklaarde Xavi voor de camera's van VTM 2.

Fantastische Frenkie

Ook Van Bommel werd nog eens gepolst naar het bewuste moment met Xavi, wat hem overigens op kritiek kwam te staan bij analist Jan Mulder. "Ik zei hem gewoon dat wat een fantastische bal van Frenkie de Jong dat was. En dat hij een fantastische ploeg heeft? Ja, maar dat zei ik hem voor de wedstrijd ook al", besloot de Nederlandse trainer met een grijns.

Van Bommel schopt het op termijn tot de Europese top ...

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

11
11
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

26
26
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

27
27
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

19
19
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

89
89
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

72
72
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

39
39
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

48
48
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

22
22
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

14
14
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

205
205
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

64
64
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

116
116
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

103
103
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

92
92
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

321
321
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

63
63
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

66
66
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

339
339
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

299
299
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

234
234
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

191
191
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

117
117
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws