KRC Genk pleziert fans met opvallende nieuwe shirts

259 stemmen
KRC Genk pleziert fans met opvallende nieuwe shirts

KRC Genk tankte zaterdag vertrouwen voor de Europese kraker tegen ACF Fiorentina. De Limburgers speelden geen grootse match, maar pakten wel de volle buit op het veld van Union SG. En daags na die 0-2-zege werden de supporters nog wat meer in de watten gelegd.

De vicekampioen beleefde een wisselvallige start van het seizoen. De Limburgers sneuvelden in de voorrondes van de Champions en Europa League, in de competitie werden dan weer heel wat punten te grabbel gegooid. Maar zaterdag volgde dus een gepaste reactie.

De ploeg van coach Wouter Vrancken had het wel lastig in het Dudenpark en ontsnapte meermaals aan een tegendoelpunt. Maar Racing was dit keer wel efficiënt. Via goals van Andi Zeqiri en Matias Galarza werd het uiteindelijk 0-2, waarmee een inhaalbeweging werd ingezet.

LEES OOK: Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

Zwart met grijze afwerking

De zege tegen Union kwam alvast op een perfect moment. Aanstaande donderdag wacht immers de Europese clash met Fiorentina. En zondag stond dan weer de jaarlijkse fandag op het programma bij de Limburgers. In de marge daarvan maakte Genk overigens zijn nieuwste shirt bekend.

Zo zal Racing dit seizoen een deel van zijn wedstrijden afwerken in zwarte tenues, met asgrijze afwerking. Dat heeft niets met de clubkleuren blauw en wit te maken, maar is wel een bewuste keuze. Met dit derde shirt wil men het 'mijnverleden' van de club immers in de verf zetten.

Roots van de club

Op de clubwebstek kwam Sem Franssen (directeur business development) alvast met een woordje uitleg bij deze nieuwe truitjes. "Voor het design van dit shirt zijn we de mosterd letterlijk gaan halen onder de grond, waar de roots van onze club lopen. Het labyrint van mijngangen en -schachten waar ‘de vieze mannen’ vroeger in ploeterden, vinden de supporters vandaag ook terug op dit unieke shirt", klonk het.

Geslaagd model?

Meest recent

Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

0
0
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

55
55
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

59
59
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

214
214
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

266
266
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

205
205
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

57
57
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

80
80
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

139
139
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

75
75
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

76
76
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

166
166
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

149
149
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

117
117
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

238
238
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

454
454
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

295
295
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

153
153
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

32
32
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

138
138
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

38
38
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

169
169
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

170
170
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

826
826

Meer sportnieuws