KRC Genk pleziert fans met opvallende nieuwe shirts

door
KRC Genk pleziert fans met opvallende nieuwe shirts

KRC Genk tankte zaterdag vertrouwen voor de Europese kraker tegen ACF Fiorentina. De Limburgers speelden geen grootse match, maar pakten wel de volle buit op het veld van Union SG. En daags na die 0-2-zege werden de supporters nog wat meer in de watten gelegd.

De vicekampioen beleefde een wisselvallige start van het seizoen. De Limburgers sneuvelden in de voorrondes van de Champions en Europa League, in de competitie werden dan weer heel wat punten te grabbel gegooid. Maar zaterdag volgde dus een gepaste reactie.

De ploeg van coach Wouter Vrancken had het wel lastig in het Dudenpark en ontsnapte meermaals aan een tegendoelpunt. Maar Racing was dit keer wel efficiënt. Via goals van Andi Zeqiri en Matias Galarza werd het uiteindelijk 0-2, waarmee een inhaalbeweging werd ingezet.

LEES OOK: DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Zwart met grijze afwerking

De zege tegen Union kwam alvast op een perfect moment. Aanstaande donderdag wacht immers de Europese clash met Fiorentina. En zondag stond dan weer de jaarlijkse fandag op het programma bij de Limburgers. In de marge daarvan maakte Genk overigens zijn nieuwste shirt bekend.

Zo zal Racing dit seizoen een deel van zijn wedstrijden afwerken in zwarte tenues, met asgrijze afwerking. Dat heeft niets met de clubkleuren blauw en wit te maken, maar is wel een bewuste keuze. Met dit derde shirt wil men het 'mijnverleden' van de club immers in de verf zetten.

Roots van de club

Op de clubwebstek kwam Sem Franssen (directeur business development) alvast met een woordje uitleg bij deze nieuwe truitjes. "Voor het design van dit shirt zijn we de mosterd letterlijk gaan halen onder de grond, waar de roots van onze club lopen. Het labyrint van mijngangen en -schachten waar ‘de vieze mannen’ vroeger in ploeterden, vinden de supporters vandaag ook terug op dit unieke shirt", klonk het.

Geslaagd model?

Meest recent

Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

5
5
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

28
28
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

166
166
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

176
176
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

91
91
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

189
189
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

215
215
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

74
74
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

20
20
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

77
77
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

67
67
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

106
106
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

157
157
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

156
156
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

156
156
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

85
85
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

108
108
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

399
399
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

105
105
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

64
64
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

213
213
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

240
240
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

331
331
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

169
169

Meer sportnieuws