'Eisen AA Gent verpesten droomtransfer Gift Orban’

door
'Eisen AA Gent verpesten droomtransfer Gift Orban’

Tegen alle verwachtingen in heeft AA Gent deze zomer hun koningskoppel, Gift Orban en Hugo Cuypers, kunnen behouden. Nochtans was er veel interesse in de Nigeriaanse aanvaller van de Buffalo’s.

Het Laatste Nieuws weet dat Lille OSC het meest concreet was om Orban aan te trekken. De enige voorwaarde was wel dat Jonathan David eerst de Franse club moest verlaten, maar uiteindelijk bleef de Canadees deze zomer gewoon op post bij Lille.

LEES OOK: 'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Gent wijkt niet af van 30 miljoen

Pech voor Orban, die Lille naar verluidt als de ideale stap in zijn carrière zag. Ook zijn entourage stond direct in contact met de Franse topclub. Daarna was er nog interesse van andere clubs in Orban, zoals in Engeland van Fulham FC en Tottenham Hotspur.

De scouts van de Spurs waren overtuigd dat Orban een uitstekende investering voor de toekomst was, maar AA Gent hanteerde een te hoge vraagprijs. De Buffalo’s wilden namelijk een recordbedrag van meer dan dertig miljoen euro. En dat schrikte de Spurs af.

Bedankt Sam Baro

AA Gent kon Orban grotendeels behouden door de komst van de nieuwe eigenaar Sam Baro. Er is sindsdien voldoende reserve om de Nigeriaan én Hugo Cuypers te behouden bij de club, ondanks de grote interesse in beide spitsen.

“Of ze zonder Baro waren vertrokken? Ik weet niet of we ze allebei hadden verkocht, maar zeker één ja. Nu zit AA Gent in een totaal andere realiteit. Door de komst van Baro konden we het rustiger bekijken dan anders", zei Louwagie onlangs.

Past Orban bij Lille?

Meest recent

'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

36
36
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

96
96
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

29
29
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

84
84
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

37
37
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

218
218
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

292
292
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

108
108
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

135
135
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

51
51
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

70
70
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

117
117
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

68
68
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

228
228
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

21
21
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

151
151
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

203
203
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

136
136
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

85
85
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

67
67
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

121
121
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

87
87
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

352
352
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

424
424

Meer sportnieuws