United-saga escaleert: excuses pertinent geweigerd

168
United-saga escaleert: excuses pertinent geweigerd

Manchester United zal in de komende weken twee van zijn peperdure flankaanvallers moeten missen. Antony werd immers op non-actief geplaatst wegens zijn betrokkenheid in een onderzoek naar huiselijk geweld. En ook Jadon Sancho is voorlopig uit de A-kern gezet.

Nadat hij enkele seizoenen had uitgeblonken bij Borussia Dortmund, betaalde Manchester United in de zomer van 2021 ruim 80 miljoen euro om de Engelse sterspeler naar Old Trafford te halen. Daar zou hij één van de absolute smaakmakers moeten worden. Maar coach Erik ten Hag besliste daar anders over.

Zo ontstond er de voorbije maanden ruis op de relatie tussen de trainer en Sancho, die steeds minder minuten mocht maken. Vlak voor de interland-break bereikte de vete zijn kookpunt. Zo zat de aanvaller niet in de selectie voor de clash met Arsenal. Volgens Ten Hag omdat hij te weinig inzet vertoonde op training.

LEES OOK: Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Relletje op sociale media

Daarop reageerde Sancho met een bericht op zijn sociale media-kanalen waarin hij de uitspraken van zijn trainer als nonsens afdeed. "Ik zal niet toestaan ​​dat mensen volkomen onware dingen zeggen, ik heb me deze week heel goed gedragen op de training. Ik denk dat er nog andere redenen zijn waar ik niet op wil ingaan. Ik ben lange tijd een zondebok geweest en dat is niet eerlijk", klonk het onder meer.

Donderdag kreeg de hele soap dan weer een nieuw hoofdstuk. Zo lijkt de clubleiding de kant van de trainer te kiezen. In een officieel statement laat United immers weten dat Sancho voorlopig geen deel meer zal uitmaken van de A-kern en een tijdje een individueel programma zal volgen. "In afwachting van een oplossing voor een probleem met de teamdiscipline", klinkt het op de clubkanalen.

Sancho weigert excuses

Inmiddels raakte ook meer details bekend over de verbanning van Sancho. Volgens The Athletic vond inmiddels een onderhoud plaats tussen de betrokken partijen. Daarbij zou de club gevraagd hebben aan de speler om zijn excuses aan Ten Hag over te maken. Iets wat hij pertinent weigerde, waarop United geen andere beslissing zag om hem disciplinair te straffen.

Volgens Sky Sports zal Ten Hag hem ook enkel een nieuwe kans geven indien Sancho zich alsnog uitgebreid excuseert. Dat zit er vooralsnog niet in. De Engelsman heeft zelf immers bedenkingen bij het beleid van de Nederlander, die bepaalde ploegmaats zou bevoorrechten. Voorlopig is het einde van deze soap dus nog niet in zicht ...

United is dit seizoen een titelkandidaat ...

Meest recent

Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

16
16
KV Kortijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

7
7
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

122
122
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

52
52
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

16
16
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

23
23
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

13
13
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

23
23
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

84
84
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

67
67
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

50
50
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

22
22
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

22
22
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

29
29
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

115
115
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

39
39
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

231
231
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

105
105
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

207
207
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

76
76
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

67
67
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

243
243
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

60
60
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107

Meer sportnieuws