United-saga escaleert: excuses pertinent geweigerd

door
United-saga escaleert: excuses pertinent geweigerd

Manchester United zal in de komende weken twee van zijn peperdure flankaanvallers moeten missen. Antony werd immers op non-actief geplaatst wegens zijn betrokkenheid in een onderzoek naar huiselijk geweld. En ook Jadon Sancho is voorlopig uit de A-kern gezet.

Nadat hij enkele seizoenen had uitgeblonken bij Borussia Dortmund, betaalde Manchester United in de zomer van 2021 ruim 80 miljoen euro om de Engelse sterspeler naar Old Trafford te halen. Daar zou hij één van de absolute smaakmakers moeten worden. Maar coach Erik ten Hag besliste daar anders over.

Zo ontstond er de voorbije maanden ruis op de relatie tussen de trainer en Sancho, die steeds minder minuten mocht maken. Vlak voor de interland-break bereikte de vete zijn kookpunt. Zo zat de aanvaller niet in de selectie voor de clash met Arsenal. Volgens Ten Hag omdat hij te weinig inzet vertoonde op training.

LEES OOK: Amorim slechtste in 54 jaar, Mourinho de beste na Ferguson

Relletje op sociale media

Daarop reageerde Sancho met een bericht op zijn sociale media-kanalen waarin hij de uitspraken van zijn trainer als nonsens afdeed. "Ik zal niet toestaan ​​dat mensen volkomen onware dingen zeggen, ik heb me deze week heel goed gedragen op de training. Ik denk dat er nog andere redenen zijn waar ik niet op wil ingaan. Ik ben lange tijd een zondebok geweest en dat is niet eerlijk", klonk het onder meer.

Donderdag kreeg de hele soap dan weer een nieuw hoofdstuk. Zo lijkt de clubleiding de kant van de trainer te kiezen. In een officieel statement laat United immers weten dat Sancho voorlopig geen deel meer zal uitmaken van de A-kern en een tijdje een individueel programma zal volgen. "In afwachting van een oplossing voor een probleem met de teamdiscipline", klinkt het op de clubkanalen.

Sancho weigert excuses

Inmiddels raakte ook meer details bekend over de verbanning van Sancho. Volgens The Athletic vond inmiddels een onderhoud plaats tussen de betrokken partijen. Daarbij zou de club gevraagd hebben aan de speler om zijn excuses aan Ten Hag over te maken. Iets wat hij pertinent weigerde, waarop United geen andere beslissing zag om hem disciplinair te straffen.

Volgens Sky Sports zal Ten Hag hem ook enkel een nieuwe kans geven indien Sancho zich alsnog uitgebreid excuseert. Dat zit er vooralsnog niet in. De Engelsman heeft zelf immers bedenkingen bij het beleid van de Nederlander, die bepaalde ploegmaats zou bevoorrechten. Voorlopig is het einde van deze soap dus nog niet in zicht ...

United is dit seizoen een titelkandidaat ...

Meest recent

Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

3
3
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

67
67
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

30
30
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

48
48
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

771
771
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

43
43
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

56
56
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

321
321
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

173
173
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

103
103
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

118
118
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

115
115
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

921
921
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

114
114
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

55
55
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

337
337
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

780
780
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

120
120
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

80
80
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

406
406
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

617
617
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

267
267
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

703
703
Stijnen zet puntjes op de i omtrent Nainggolan-soap

Er was de afgelopen dagen heel veel te doen over Radja Nainggolan. Patro Eisden wil hem dolgraag ...

100
100

Meer sportnieuws