United-saga escaleert: excuses pertinent geweigerd

168
United-saga escaleert: excuses pertinent geweigerd

Manchester United zal in de komende weken twee van zijn peperdure flankaanvallers moeten missen. Antony werd immers op non-actief geplaatst wegens zijn betrokkenheid in een onderzoek naar huiselijk geweld. En ook Jadon Sancho is voorlopig uit de A-kern gezet.

Nadat hij enkele seizoenen had uitgeblonken bij Borussia Dortmund, betaalde Manchester United in de zomer van 2021 ruim 80 miljoen euro om de Engelse sterspeler naar Old Trafford te halen. Daar zou hij één van de absolute smaakmakers moeten worden. Maar coach Erik ten Hag besliste daar anders over.

Zo ontstond er de voorbije maanden ruis op de relatie tussen de trainer en Sancho, die steeds minder minuten mocht maken. Vlak voor de interland-break bereikte de vete zijn kookpunt. Zo zat de aanvaller niet in de selectie voor de clash met Arsenal. Volgens Ten Hag omdat hij te weinig inzet vertoonde op training.

LEES OOK: 'Zeer opmerkelijke transferwending rond Jadon Sancho'

Relletje op sociale media

Daarop reageerde Sancho met een bericht op zijn sociale media-kanalen waarin hij de uitspraken van zijn trainer als nonsens afdeed. "Ik zal niet toestaan ​​dat mensen volkomen onware dingen zeggen, ik heb me deze week heel goed gedragen op de training. Ik denk dat er nog andere redenen zijn waar ik niet op wil ingaan. Ik ben lange tijd een zondebok geweest en dat is niet eerlijk", klonk het onder meer.

Donderdag kreeg de hele soap dan weer een nieuw hoofdstuk. Zo lijkt de clubleiding de kant van de trainer te kiezen. In een officieel statement laat United immers weten dat Sancho voorlopig geen deel meer zal uitmaken van de A-kern en een tijdje een individueel programma zal volgen. "In afwachting van een oplossing voor een probleem met de teamdiscipline", klinkt het op de clubkanalen.

Sancho weigert excuses

Inmiddels raakte ook meer details bekend over de verbanning van Sancho. Volgens The Athletic vond inmiddels een onderhoud plaats tussen de betrokken partijen. Daarbij zou de club gevraagd hebben aan de speler om zijn excuses aan Ten Hag over te maken. Iets wat hij pertinent weigerde, waarop United geen andere beslissing zag om hem disciplinair te straffen.

Volgens Sky Sports zal Ten Hag hem ook enkel een nieuwe kans geven indien Sancho zich alsnog uitgebreid excuseert. Dat zit er vooralsnog niet in. De Engelsman heeft zelf immers bedenkingen bij het beleid van de Nederlander, die bepaalde ploegmaats zou bevoorrechten. Voorlopig is het einde van deze soap dus nog niet in zicht ...

United is dit seizoen een titelkandidaat ...

Meest recent

Balans Van Bommel: gemiste kans versus nieuwe schwung

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel ligt achter de rug. Het werd er eentje met ups en ...

58
58
STVV maakt zich klaar voor historische avond

Het aftellen is begonnen. Volgende week donderdag om 21 uur maakt STVV zich op voor een historische ...

10
10
David Silva keert op 40-jarige leeftijd plots terug

David Silva (40) keert terug op de voetbalvelden. Drie jaar na zijn noodgedwongen afscheid heeft de ...

8
8
'Tegenstander België zet coach op straat'

Vincenzo Montella is niet langer bondscoach van Turkije. De Turkse voetbalbond (TFF) heeft volgens ...

27
27
Icoon van FC Barcelona stopt op 39-jarige leeftijd

Op 39-jarige leeftijd is het definitief voorbij voor Pedro Rodríguez. De Spaanse aanvaller ...

32
32
Bellingham: "Hij is de beste Engelse speler ooit"

Engeland heeft al héél wat wereldtoppers gehad in zijn geschiedenis. Eén van de ...

34
34
'Essevee wil in januari toeslaan met buitenlands talent'

De extra lange interlandbreak gaf de clubs uit de Jupiler Pro League de tijd om al een eerste ...

33
33
Jorge Jesus reageert kurkdroog op statement Ronaldo

Portugal was de voorbije dagen in de ban van de rel rond Cristiano Ronaldo. De 41-jarige vedette ...

87
87
Ex-Rode Duivel miste droomtransfer: "Bayern en Ajax..."

Dezer dagen spelen heel wat Rode Duivels bij de allergrootste clubs van Europa, maar rond de ...

27
27
'Nieuw FIFA-schandaal rond WK-deelname van Congo'

De laatste maanden liggen de FIFA en voorzitter Gianni Infantino zwaar onder vuur. Alles begon met ...

115
115
KV Kortrijk heeft nieuwe trainer helemaal beet

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een aanzienlijke pauze weer op gang. Dat zal ...

40
40
De Ketelaere incasseert slecht nieuws bij Atalanta

In Frankrijk verscheen Romelu Lukaku nog eens aan de aftrap als diepe spits van de Rode Duivels, ...

221
221
Coucke krijgt heel emotionele smeekbede: "Help me..."

Marc Coucke blijft iemand die het leven duidelijk ten volle wil beleven. De ondernemer is ...

33
33
De Mil doet straf verhaal: "Zonder hen nooit profcoach"

De voorbije jaren manifesteerden enkele verrassende namen zich aan het Belgische trainersfirmament. ...

68
68
Jonge Duivels naar EK: Swerts ziet grote verandering

Het was bibberen tot het bittere einde, maar de Jonge Duivels zijn er dinsdagavond wel in geslaagd ...

31
31
JPL-aanvoerder gaat plots aan de slag in Litouwen

De transfermarkt mag momenteel dan wel gesloten zijn, toch zien we regelmatig nog deals voorbij ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Cercle slaat fraaie slag, grote kuis Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

270
270
Vrancken geeft Vanderbiest gouden KV Mechelen-raad

Wouter Vrancken is nu actief bij het Schotse Hearts, maar de oefenmeester boekte eerder succes bij ...

129
129
Kompany krijgt “zwaarbeveiligde gevangenis” bij Bayern

Vincent Kompany werd afgelopen seizoen kampioen met Bayern München en ook dit seizoen maakt de ...

63
63
Vanden Borre praat over toekomst: opvallend plan

Anthony Vanden Borre speelde in het verleden onder meer bij RSC Anderlecht en KRC Genk en was ook ...

87
87
Vanhaezebrouck over Rode Duivel: "Gouden Bal-niveau"

Hein Vanhaezebrouck heeft weinig twijfels over de kwaliteiten van Roméo Lavia. De analist is ...

231
231
Scaloni waarschuwt héél Argentinië na afhaken van Messi

Lionel Messi heeft afgelopen nacht afscheid genomen van de Argentijnse nationale ploeg. De 39-jarige ...

75
75
PSV legt zeer knappe financiële cijfers voor

PSV is al vele jaren de nummer één in Nederland en de club wil dat ook blijven. Er ...

41
41
"Anderlecht deed ons een officieel transfervoorstel"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars deden ook heel wat ...

212
212
Verrassende data: België slechtste leerling tegen Frankrijk

Mark van Bommel sprak over het verbreken van records met bepaalde data. Sprintmeters, high intensity ...

122
122

Meer sportnieuws