De Medina (ex-Anderlecht) versiert zeer opvallende transfer

door
De Medina (ex-Anderlecht) versiert zeer opvallende transfer

Voor een aantal Belgen zijn het nog spannende dagen. De transfermark is in een paar landen immers nog open en er zijn nog landgenoten die onderdak zoeken. Eén van hen heeft alvast een opmerkelijke, maar fraaie nieuwe uitdaging weten te vinden.

Nathan de Medina was al de hele zomer een vrije speler, nadat hij een einde zag komen aan zijn avontuur in Duitsland. De 25-jarige verdediger kreeg zijn jeugdopleiding bij Anderlecht en speelde er ook een handjevol wedstrijden in het eerste elftal, maar kon er niet helemaal doorbreken.

De Medina trekt naar Partizan

Na een uitleenbeurt aan OH Leuven maakte De Medina wel indruk bij Moeskroen, wat hem in 2020 een mooie transfer naar de Bundesliga opleverde. Hij was twee jaar aan de slag bij Arminia Bielefeld en maakte vorige zomer de overstap naar tweedeklasser Eintracht Braunschweig. Daar bleef zijn verblijf echter beperkt tot één seizoen, waarin hij achttien keer in actie kwam.

Nu versiert De Medina echter een mooie transfer. Hij werd donderdag immers officieel voorgesteld bij Partizan, toch een club met een roemrijke traditie. In Servië was de transfermarkt nog open en dus kon De Medina in Belgrado zijn handtekening zetten onder een contract voor twee seizoenen.

Geen Europees voetbal

De Medina zal zijn nieuwe ploeg moeten helpen in de titelstrijd tegen eeuwige rivaal Rode Ster en het verrassende TSC Backa Topola, dat vorig seizoen knap tweede werd en nu na zes speeldagen aan de leiding staat. Partizan staat momenteel derde op drie punten, maar wel met een wedstrijd minder gespeeld.

Europees voetbal zal De Medina de komende maanden echter niet meer spelen. Partizan slaagde er immers niet in om zich te plaatsen voor de groepsfase van de Conference League. In de play-offs sneuvelden ze tegen het Deense FC Nordsjaelland, dat met 6-0 over twee wedstrijden toch een stevige maat te groot bleek.

Mooie transfer voor hem?

Meest recent

Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

37
37
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt nieuwe wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

3
3
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

151
151
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

212
212
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

43
43
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

80
80
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

370
370
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

560
560
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

144
144
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

78
78
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

67
67
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

46
46
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

743
743
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

294
294
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

112
112
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

460
460
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

147
147
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

213
213
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

203
203
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

172
172
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

106
106
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

116
116
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

125
125
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

72
72
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

337
337

Meer sportnieuws