Zondagavond won
Club Brugge met 1-2 van een verdienstelijk Waasland-Beveren. Na een vroeg doelpunt van Maxime Lestienne speelde Club Brugge de wedstrijd volwassen uit. “We scoren heel vlug waardoor we direct in een zetel zaten. In vergelijking met andere wedstrijden leunden we deze keer niet achteruit maar zetten we druk vooruit en bovendien was het combinatiespel beter dan de afgelopen weken", aldus verdediger Brandon Mechele.
"We hadden deze keer meer controle over de wedstrijd. Beveren zette zijn spel de tweede helft verder waar we het toch moeilijker mee hadden maar we scoorden op het gepaste moment waardoor we de wedstrijd gemakkelijker konden uitspelen. Op het einde kropen we iets te veel achteruit waardoor we in de problemen kwamen en zij met de lange bal enkele keren gevaarlijk konden worden.â€
Club Brugge staat momenteel samen met Zulte Waregem op plaats twee. "Ons begin van deze competitie was moeilijk, maar ondanks het mindere spel hebben we veel punten gepakt en we kunnen enkel maar vooruitgang boeken en verbeteren."
LEES OOK:
‘Leko gooit Club Brugge-speler per direct uit zijn elftal’