Ontbrekende Rode Duivel: in half jaar tijd 75 keer zoveel waard

door
Ontbrekende Rode Duivel: in half jaar tijd 75 keer zoveel waard

Domenico Tedesco deed al de nodige vernieuwingen in de selectie. De bondscoach zal de komende maanden mogelijk nog heel wat spelers laten debuteren. Wij keken in het buitenland rond en welke Belgen kunnen daar dit seizoen mogelijk dromen van een selectie? De komende dagen zetten we 7 ‘ontbrekende Rode Duivels’ in de picture. Deze keer is het de beurt aan Arne Engels.

LEES OOK: Herman Brusselmans kijkt angst in ogen bij gruwelijk gevecht

Van 100.000 euro naar 7,5 miljoen euro

Club Brugge zal ongetwijfeld balen. Arne Engels werd in januari voor amper 100.000 euro verkocht aan FC Augsburg.

Vandaag is zijn marktwaarde volgens Transfermarkt 7,5 miljoen euro… Blauw-Zwart had niet het grote vertrouwen in hem en Engels bewijst het ongelijk.

Vanaf dag 1 kreeg hij wél het vertrouwen bij Augsburg. Hij speelde vorig seizoen na zijn transfer meteen 18 wedstrijden in de Bundesliga. Engels was meteen een vaste waarde en deelde 4 assists uit. Hij is een speler met een goede basistechniek, een oog voor ruimte en iemand met een groot loopvermogen.

Onderschat in eigen land

Dit seizoen gaat hij verder op zijn elan met 3 basisplaatsen en 1 assist. Engels is 19 jaar en het bewijs dat jonge Belgische talenten nog te vaak onderschat worden in eigen land. Ondertussen mogen we ons stilaan gaan afvragen wanneer hij bij de selectie zal komen.

Engels heeft echter heel veel concurrentie met jongens als Roméo Lavia, Orel Mangala en Amadou Onana. Maar spelers als Youri Tielemans en Leander Dendoncker spelen niet tot weinig en moeten dus opletten.

Engels is een speler die op de deur klopt en heeft een profiel dat Tedesco heel erg zal aanstaan…

CR

Lees ook: 

Gaat Engels dit seizoen zijn debuut maken voor België?

Meest recent

Tielemans bejubelt mede-Duivel: "Hij was héél goed"

Youri Tielemans werd begin deze week aangeduid als de nieuwe vaste aanvoerder van de Rode Duivels. ...

61
61
Fofana doet straffe onthulling na Duivelse glansprestatie

De Rode Duivels zijn een potentiële smaakmaker rijker. Malick Fofana startte donderdag in ...

59
59
Kranten vernietigend: één grandioze buis na zege Duivels

De Rode Duivels hebben donderdagavond gedaan wat moest op het veld van Liechtenstein. Zoals verwacht ...

249
249
WK-kwali's: afgang voor Duitsland, Oranje maakt dure slipper

Niet alleen de Rode Duivels kwamen donderdagavond in actie, ook elders in Europa stonden ...

217
217
Geen genade: Tielemans regisseert België naar monsterzege

In hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hebben de Rode Duivels donderdagavond brandhout gemaakt ...

163
163
D-Day Anderlecht: Renard na nog geen jaar op straat?

RSC Anderlecht staat vrijdag voor een D-Day. Op de Raad van Bestuur zal onder meer het ontslag van ...

693
693
'Trainersbom in Nederland: Van Bommel grote kandidaat'

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen en dat leidt traditiegetrouw ook tot de eerste ...

237
237
Afval bij Rode Duivels: één speler genadeloos afgemaakt

In hun queeste om een ticket voor het WK 2026 te veroveren, hielden de Rode Duivels donderdagavond ...

281
281
Mitrovic stinkend rijk na last-minute transferschok

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

384
384
'Club en Gent akkoord: transferprijs Skoras bekend'

Terwijl het transfergeweld in de grote Europese voetballanden inmiddels is gaan liggen, kunnen de ...

1249
1249
Onbegrip voor keuze Garcia: "Wat moet hij nog meer doen?!"

Donderdagavond nemen de Rode Duivels het op tegen Liechtenstein in de kwalificatiecampagne voor het ...

401
401
'Lammens krijgt meteen groot transfernieuws bij United'

Vlak voor het sluiten van de zomerse mercato in Engeland, wist Senne Lammens zijn droomtransfer naar ...

476
476
Joos en Hein ly-risch over Duivel: "Hij wordt dé ster"

In de kwalificatiecampagne voor het WK 2026 nemen de Rode Duivels het donderdagavond op tegen ...

352
352
Opstelling Duivels: één verrassing en spectaculaire voorlinie

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. Op het veld van ...

414
414
Vandenhaute stevig afgerekend: "Het was een ramp"

Waar een groot deel van de aanhang van RSC Anderlecht al ruime tijd om vroeg, hebben ze maandag ook ...

1013
1013
Penalty-debacle bezorgt Jonge Duivels ijskoude douche

De Belgische beloften zijn met een dure slipper aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2027 ...

248
248
'Genk vloekt luidop: Standard trekt stekker uit transfer'

De zomermercato is in België nog eventjes geopend, verschillende clubs proberen dan ook nog een ...

529
529
Kapiteinsdebat bij Duivels: "Verbazend dat hij het niet is"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

358
358
Courtois velt Lammens-oordeel: waarschuwing komt hard aan

Senne Lammens heeft zijn droomtransfer beet. De doelman maakte afgelopen seizoen veel indruk bij ...

450
450
Fabio Silva maakt zich onsterfelijk belachelijk

Fabio Silva heeft een verleden bij RSC Anderlecht. Deze zomertransferperiode maakte de Portugese ...

148
148
'Transferbom bij AA Gent: miljoenendeal bij Club Brugge'

Gaat AA Gent nog een opvallende transfer afronden? Die kans is bestaande, want ze zouden nog een ...

1684
1684
Sensatiedeal: KRC Genk haalt “monster” in huis

KRC Genk zag met Tolu Arokodare de aanvalsleider van vorig seizoen vertrekken en bijna moest het ook ...

650
650
Aanwinst STVV: "Of de interesse van Anderlecht klopte?"

RSC Anderlecht heeft nog werk op de transfermarkt. Voorlopig komt er weinig beweging in. Olivier ...

235
235
Trésor en Delcroix weldra terug in de Jupiler Pro League?

Bij Burnley willen ze nog af van een aantal spelers. De ploegen uit de Jupiler Pro League kunnen ...

411
411
Kroes doet boekje open over komst van Dolberg

Ajax dompelde de fans van RSC Anderlecht in grote rouw. Kasper Dolberg verliet Brussel en trok naar ...

177
177

Meer sportnieuws