Ontbrekende Rode Duivel: in half jaar tijd 75 keer zoveel waard

door
Ontbrekende Rode Duivel: in half jaar tijd 75 keer zoveel waard

Domenico Tedesco deed al de nodige vernieuwingen in de selectie. De bondscoach zal de komende maanden mogelijk nog heel wat spelers laten debuteren. Wij keken in het buitenland rond en welke Belgen kunnen daar dit seizoen mogelijk dromen van een selectie? De komende dagen zetten we 7 ‘ontbrekende Rode Duivels’ in de picture. Deze keer is het de beurt aan Arne Engels.

LEES OOK: Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

Van 100.000 euro naar 7,5 miljoen euro

Club Brugge zal ongetwijfeld balen. Arne Engels werd in januari voor amper 100.000 euro verkocht aan FC Augsburg.

Vandaag is zijn marktwaarde volgens Transfermarkt 7,5 miljoen euro… Blauw-Zwart had niet het grote vertrouwen in hem en Engels bewijst het ongelijk.

Vanaf dag 1 kreeg hij wél het vertrouwen bij Augsburg. Hij speelde vorig seizoen na zijn transfer meteen 18 wedstrijden in de Bundesliga. Engels was meteen een vaste waarde en deelde 4 assists uit. Hij is een speler met een goede basistechniek, een oog voor ruimte en iemand met een groot loopvermogen.

Onderschat in eigen land

Dit seizoen gaat hij verder op zijn elan met 3 basisplaatsen en 1 assist. Engels is 19 jaar en het bewijs dat jonge Belgische talenten nog te vaak onderschat worden in eigen land. Ondertussen mogen we ons stilaan gaan afvragen wanneer hij bij de selectie zal komen.

Engels heeft echter heel veel concurrentie met jongens als Roméo Lavia, Orel Mangala en Amadou Onana. Maar spelers als Youri Tielemans en Leander Dendoncker spelen niet tot weinig en moeten dus opletten.

Engels is een speler die op de deur klopt en heeft een profiel dat Tedesco heel erg zal aanstaan…

CR

Lees ook: 

Gaat Engels dit seizoen zijn debuut maken voor België?

Meest recent

'Engels grof wild: interesse neemt enorm toe'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

4
4
Anderlecht moet beslissen: twee talenten terug weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

68
68
Italiaanse krant doet gesprek Conte/Lukaku uit de doeken

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

59
59
'Neemt KRC Genk afscheid? Drie spelers ontevreden'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

122
122
Engelse pers zet bepalende Trossard in de bloemetjes

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

61
61
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

159
159
Kompany verovert het voetbal: "Ooit FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

36
36
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

204
204
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

329
329
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

429
429
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

107
107
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

183
183
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

23
23
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

323
323
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

288
288
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

285
285
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

214
214
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

383
383
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

85
85
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

121
121
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

121
121
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

65
65
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

122
122
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

100
100
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

311
311

Meer sportnieuws