Ontbrekende Rode Duivel: in half jaar tijd 75 keer zoveel waard

182
Ontbrekende Rode Duivel: in half jaar tijd 75 keer zoveel waard

Domenico Tedesco deed al de nodige vernieuwingen in de selectie. De bondscoach zal de komende maanden mogelijk nog heel wat spelers laten debuteren. Wij keken in het buitenland rond en welke Belgen kunnen daar dit seizoen mogelijk dromen van een selectie? De komende dagen zetten we 7 ‘ontbrekende Rode Duivels’ in de picture. Deze keer is het de beurt aan Arne Engels.

LEES OOK: Mannaert en Mignolet lijken wéér mis te grijpen

Van 100.000 euro naar 7,5 miljoen euro

Club Brugge zal ongetwijfeld balen. Arne Engels werd in januari voor amper 100.000 euro verkocht aan FC Augsburg.

Vandaag is zijn marktwaarde volgens Transfermarkt 7,5 miljoen euro… Blauw-Zwart had niet het grote vertrouwen in hem en Engels bewijst het ongelijk.

Vanaf dag 1 kreeg hij wél het vertrouwen bij Augsburg. Hij speelde vorig seizoen na zijn transfer meteen 18 wedstrijden in de Bundesliga. Engels was meteen een vaste waarde en deelde 4 assists uit. Hij is een speler met een goede basistechniek, een oog voor ruimte en iemand met een groot loopvermogen.

Onderschat in eigen land

Dit seizoen gaat hij verder op zijn elan met 3 basisplaatsen en 1 assist. Engels is 19 jaar en het bewijs dat jonge Belgische talenten nog te vaak onderschat worden in eigen land. Ondertussen mogen we ons stilaan gaan afvragen wanneer hij bij de selectie zal komen.

Engels heeft echter heel veel concurrentie met jongens als Roméo Lavia, Orel Mangala en Amadou Onana. Maar spelers als Youri Tielemans en Leander Dendoncker spelen niet tot weinig en moeten dus opletten.

Engels is een speler die op de deur klopt en heeft een profiel dat Tedesco heel erg zal aanstaan…

CR

Lees ook: 

Gaat Engels dit seizoen zijn debuut maken voor België?

Meest recent

Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

13
13
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

19
19
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

80
80
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

68
68
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

174
174
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

170
170
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

56
56
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

359
359
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

335
335
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

167
167
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

124
124
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

113
113
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

190
190
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

185
185
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1611
1611
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

380
380
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

301
301
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

321
321
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

93
93
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

228
228
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

248
248
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

106
106

Meer sportnieuws