Ontbrekende Rode Duivel: in half jaar tijd 75 keer zoveel waard

182
Ontbrekende Rode Duivel: in half jaar tijd 75 keer zoveel waard

Domenico Tedesco deed al de nodige vernieuwingen in de selectie. De bondscoach zal de komende maanden mogelijk nog heel wat spelers laten debuteren. Wij keken in het buitenland rond en welke Belgen kunnen daar dit seizoen mogelijk dromen van een selectie? De komende dagen zetten we 7 ‘ontbrekende Rode Duivels’ in de picture. Deze keer is het de beurt aan Arne Engels.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Van 100.000 euro naar 7,5 miljoen euro

Club Brugge zal ongetwijfeld balen. Arne Engels werd in januari voor amper 100.000 euro verkocht aan FC Augsburg.

Vandaag is zijn marktwaarde volgens Transfermarkt 7,5 miljoen euro… Blauw-Zwart had niet het grote vertrouwen in hem en Engels bewijst het ongelijk.

Vanaf dag 1 kreeg hij wél het vertrouwen bij Augsburg. Hij speelde vorig seizoen na zijn transfer meteen 18 wedstrijden in de Bundesliga. Engels was meteen een vaste waarde en deelde 4 assists uit. Hij is een speler met een goede basistechniek, een oog voor ruimte en iemand met een groot loopvermogen.

Onderschat in eigen land

Dit seizoen gaat hij verder op zijn elan met 3 basisplaatsen en 1 assist. Engels is 19 jaar en het bewijs dat jonge Belgische talenten nog te vaak onderschat worden in eigen land. Ondertussen mogen we ons stilaan gaan afvragen wanneer hij bij de selectie zal komen.

Engels heeft echter heel veel concurrentie met jongens als Roméo Lavia, Orel Mangala en Amadou Onana. Maar spelers als Youri Tielemans en Leander Dendoncker spelen niet tot weinig en moeten dus opletten.

Engels is een speler die op de deur klopt en heeft een profiel dat Tedesco heel erg zal aanstaan…

CR

Lees ook: 

Gaat Engels dit seizoen zijn debuut maken voor België?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

15
15
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

131
131
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

29
29
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

33
33
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

54
54
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

65
65
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

102
102
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

125
125
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

48
48
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

292
292
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

656
656
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

83
83
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

155
155
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

81
81
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

158
158
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

188
188
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

357
357
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

671
671
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

251
251
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

201
201
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

595
595
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

105
105

Meer sportnieuws