Ontbrekende Rode Duivel: 'toekomstig winnaar' van de Gouden Bal

door
Ontbrekende Rode Duivel: 'toekomstig winnaar' van de Gouden Bal

Domenico Tedesco deed al de nodige vernieuwingen in de selectie. De bondscoach zal de komende maanden mogelijk nog heel wat spelers laten debuteren. Wij keken in het buitenland rond en welke Belgen kunnen daar dit seizoen mogelijk dromen van een selectie? De komende dagen zetten we 7 ‘ontbrekende Rode Duivels’ in de picture. Vandaag is het de beurt aan Julien Duranville.

Dortmund investeerde stevig

In januari trok Julien Duranville voor 8,5 miljoen euro naar Borussia Dortmund. RSC Anderlecht ontving 8,5 miljoen euro, maar er zijn nog forse bonussen opgenomen en de spurtbom zal op termijn RSCA nog veel geld opleveren.Dat lijkt stilaan buiten kijf te staan.

Duranville is nog maar 17 jaar en maakte al indruk in Duitsland. Op de laatste speeldag van vorig seizoen speelde Duranville 30 minuten en iedereen was meteen weg van de dribbelaar. Duranville wordt dan ook aanzien als een topper in spe. Op de lange termijn heeft hij volgens Vincent Kompany zelfs het potentieel voor de Gouden Bal.

De flankaanvaller kende een sterke voorbereiding met Dortmund, maar viel dan geblesseerd uit. Het was een lichte blessure, maar er wordt geen risico genomen met hem. Duranville moet inzake lichamelijke ontwikkeling nog stappen zetten. Ondertussen is hij weer zo goed als fit.

Snel in het vizier van Tedesco?

De Bundesliga is een competitie die heel erg wordt gevolgd door Tedesco. Als een fitte Duranville de komende maanden weer flitsen kan laten zien van zijn enorme talent, dan is de vraag niet of maar wanneer hij wordt opgeroepen. Dat de ex-speler van Anderlecht een Rode Duivel wordt, dat lijkt een zekerheid te zijn.

Net als Benson heeft hij heel veel concurrentie op de flanken, maar een rastalent als Duranville zal Tedesco – wanneer hij speelt bij Dortmund – niet links kunnen laten liggen. 

CR

Lees ook:

Ontbrekende Rode Duivel: de nieuwe Dries Mertens?

Gaat Duranville dit seizoen debuteren voor de Rode Duivels?

Meest recent

Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

13
13
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

86
86
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

105
105
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

306
306
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

77
77
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

346
346
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

224
224
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

446
446
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

178
178
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

120
120
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

508
508
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

91
91
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

319
319
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

271
271
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

558
558
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

835
835
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

942
942
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

363
363
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

47
47
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

315
315
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

707
707
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

364
364
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

387
387
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

179
179
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

263
263

Meer sportnieuws