Ontbrekende Rode Duivel: 'toekomstig winnaar' van de Gouden Bal

door
Ontbrekende Rode Duivel: 'toekomstig winnaar' van de Gouden Bal

Domenico Tedesco deed al de nodige vernieuwingen in de selectie. De bondscoach zal de komende maanden mogelijk nog heel wat spelers laten debuteren. Wij keken in het buitenland rond en welke Belgen kunnen daar dit seizoen mogelijk dromen van een selectie? De komende dagen zetten we 7 ‘ontbrekende Rode Duivels’ in de picture. Vandaag is het de beurt aan Julien Duranville.

LEES OOK: 'Duivels vrezen: meteen mokerslag in WK-groepsfase'

Dortmund investeerde stevig

In januari trok Julien Duranville voor 8,5 miljoen euro naar Borussia Dortmund. RSC Anderlecht ontving 8,5 miljoen euro, maar er zijn nog forse bonussen opgenomen en de spurtbom zal op termijn RSCA nog veel geld opleveren.Dat lijkt stilaan buiten kijf te staan.

Duranville is nog maar 17 jaar en maakte al indruk in Duitsland. Op de laatste speeldag van vorig seizoen speelde Duranville 30 minuten en iedereen was meteen weg van de dribbelaar. Duranville wordt dan ook aanzien als een topper in spe. Op de lange termijn heeft hij volgens Vincent Kompany zelfs het potentieel voor de Gouden Bal.

De flankaanvaller kende een sterke voorbereiding met Dortmund, maar viel dan geblesseerd uit. Het was een lichte blessure, maar er wordt geen risico genomen met hem. Duranville moet inzake lichamelijke ontwikkeling nog stappen zetten. Ondertussen is hij weer zo goed als fit.

Snel in het vizier van Tedesco?

De Bundesliga is een competitie die heel erg wordt gevolgd door Tedesco. Als een fitte Duranville de komende maanden weer flitsen kan laten zien van zijn enorme talent, dan is de vraag niet of maar wanneer hij wordt opgeroepen. Dat de ex-speler van Anderlecht een Rode Duivel wordt, dat lijkt een zekerheid te zijn.

Net als Benson heeft hij heel veel concurrentie op de flanken, maar een rastalent als Duranville zal Tedesco – wanneer hij speelt bij Dortmund – niet links kunnen laten liggen. 

CR

Lees ook:

Ontbrekende Rode Duivel: de nieuwe Dries Mertens?

Gaat Duranville dit seizoen debuteren voor de Rode Duivels?

Meest recent

Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

40
40
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

185
185
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

36
36
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

186
186
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

170
170
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

111
111
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

347
347
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

212
212
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

445
445
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

38
38
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

382
382
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

176
176
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

223
223
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

386
386
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

462
462
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

274
274
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

150
150
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

72
72
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

62
62
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

136
136
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

416
416
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

334
334
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

308
308
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

399
399

Meer sportnieuws