Ontbrekende Rode Duivel: 'toekomstig winnaar' van de Gouden Bal

door
Ontbrekende Rode Duivel: 'toekomstig winnaar' van de Gouden Bal

Domenico Tedesco deed al de nodige vernieuwingen in de selectie. De bondscoach zal de komende maanden mogelijk nog heel wat spelers laten debuteren. Wij keken in het buitenland rond en welke Belgen kunnen daar dit seizoen mogelijk dromen van een selectie? De komende dagen zetten we 7 ‘ontbrekende Rode Duivels’ in de picture. Vandaag is het de beurt aan Julien Duranville.

LEES OOK: Albert hekelt bepaalde media: "Verliezen alle objectiviteit"

Dortmund investeerde stevig

In januari trok Julien Duranville voor 8,5 miljoen euro naar Borussia Dortmund. RSC Anderlecht ontving 8,5 miljoen euro, maar er zijn nog forse bonussen opgenomen en de spurtbom zal op termijn RSCA nog veel geld opleveren.Dat lijkt stilaan buiten kijf te staan.

Duranville is nog maar 17 jaar en maakte al indruk in Duitsland. Op de laatste speeldag van vorig seizoen speelde Duranville 30 minuten en iedereen was meteen weg van de dribbelaar. Duranville wordt dan ook aanzien als een topper in spe. Op de lange termijn heeft hij volgens Vincent Kompany zelfs het potentieel voor de Gouden Bal.

De flankaanvaller kende een sterke voorbereiding met Dortmund, maar viel dan geblesseerd uit. Het was een lichte blessure, maar er wordt geen risico genomen met hem. Duranville moet inzake lichamelijke ontwikkeling nog stappen zetten. Ondertussen is hij weer zo goed als fit.

Snel in het vizier van Tedesco?

De Bundesliga is een competitie die heel erg wordt gevolgd door Tedesco. Als een fitte Duranville de komende maanden weer flitsen kan laten zien van zijn enorme talent, dan is de vraag niet of maar wanneer hij wordt opgeroepen. Dat de ex-speler van Anderlecht een Rode Duivel wordt, dat lijkt een zekerheid te zijn.

Net als Benson heeft hij heel veel concurrentie op de flanken, maar een rastalent als Duranville zal Tedesco – wanneer hij speelt bij Dortmund – niet links kunnen laten liggen. 

CR

Lees ook:

Ontbrekende Rode Duivel: de nieuwe Dries Mertens?

Gaat Duranville dit seizoen debuteren voor de Rode Duivels?

Meest recent

'Geen Anderlecht, FC Barcelona slaat wel hard toe'

RSC Anderlecht wordt jaarlijks met tientallen spelers in verband gebracht. Het ene dossier is al ...

57
57
Benzema sluit deze sensationale transfer niét uit

Rondom Karim Benzema is het al een tijdje stil. Hij speelt niet meer in Europa en bolt rustig uit in ...

22
22
JPL-smaakmaker 'vergeten': "Zou meedraaien bij Rode Duivels"

Elke interlandperiode worden een aantal namen genoemd die toch bij de selectie horen. Ook deze keer. ...

77
77
Bizarre keuze Garcia roept vragen op: "Waarom?"

Rudi Garcia heeft zijn basisploeg voor de partij tegen Liechtenstein meegedeeld. Daar vielen toch ...

330
330
Garcia verrast stevig met 11 namen tegen Liechtenstein

De Rode Duivels zullen vanavond het WK veiligstellen tegen Liechtenstein. Iedereen verwacht een zeer ...

355
355
KRC Genk pakt uit met gigantisch mooi project

KRC Genk is een club die niet alleen is met het voetbalaspect. De club denkt ook heel erg aan zijn ...

46
46
Albert hekelt bepaalde media: "Verliezen alle objectiviteit"

De Rode Duivels zullen zich vanavond wellicht plaatsen voor het WK van komende zomer in Canada, ...

63
63
Kritiek op Garcia terecht? Twee ex-Rode Duivels oordelen

Rudi Garcia krijgt de volle laag van bepaalde media. De Fransman gaat vanavond wellicht zijn tweede ...

85
85
'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Na die zinderende Barça-avond kijkt heel Europa anders naar Nicolò Tresoldi. Niet ...

732
732
'Ajax pakt uit en wil gigantisch grote naam strikken'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

99
99
Beelden uit amateur ontploffen online: "Gij hebt niks..."

Opmerkelijke taferelen dit weekend in ons amateurvoetbal. Daar moest de ongeslagen leider Londerzeel ...

94
94
Buffel ziet opvolger Lukaku: "Hij is de grootste killer"

De Rode Duivels hebben een aanvallend probleem. Romelu Lukaku wordt enorm gemist. Maar wie staat ...

355
355
Terechte kritiek? Deze cijfers zeggen alles over Duivels

Rudi Garcia krijgt bijzonder veel kritiek. Peter Vandenbempt spreekt zelfs van de slechtste ...

83
83
Club Brugge krijgt fameuze opsteker in stadiondossier

Al sinds mensenheugenis hoopt Club Brugge te verhuizen naar een nieuwe thuishaven, maar telkens dook ...

1015
1015
Wils in de wolken: sterkhouder Antwerp viert comeback

Dankzij de deugddoende zege tegen La Louvière kon Stef Wils met een gerust gemoed de ...

309
309
'Garcia verrast vriend & vijand met opstelling Rode Duivels'

Behoudens een blamage verzekeren de Rode Duivels zich straks tegen Liechtenstein van een WK-ticket. ...

389
389
Kompany greep naast deze zeer opmerkelijke aanwinst

Vincent Kompany maakt dit seizoen zeer grote indruk met Bayern München. De eerste zestien ...

49
49
'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke winter te staan. Niet dat het veel versterking nodig heeft, ...

164
164
'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

251
251
'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

77
77
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

124
124
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

597
597
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

101
101
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

41
41
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

230
230

Meer sportnieuws