Ontbrekende Rode Duivel: 'toekomstig winnaar' van de Gouden Bal

door
Ontbrekende Rode Duivel: 'toekomstig winnaar' van de Gouden Bal

Domenico Tedesco deed al de nodige vernieuwingen in de selectie. De bondscoach zal de komende maanden mogelijk nog heel wat spelers laten debuteren. Wij keken in het buitenland rond en welke Belgen kunnen daar dit seizoen mogelijk dromen van een selectie? De komende dagen zetten we 7 ‘ontbrekende Rode Duivels’ in de picture. Vandaag is het de beurt aan Julien Duranville.

LEES OOK: Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Dortmund investeerde stevig

In januari trok Julien Duranville voor 8,5 miljoen euro naar Borussia Dortmund. RSC Anderlecht ontving 8,5 miljoen euro, maar er zijn nog forse bonussen opgenomen en de spurtbom zal op termijn RSCA nog veel geld opleveren.Dat lijkt stilaan buiten kijf te staan.

Duranville is nog maar 17 jaar en maakte al indruk in Duitsland. Op de laatste speeldag van vorig seizoen speelde Duranville 30 minuten en iedereen was meteen weg van de dribbelaar. Duranville wordt dan ook aanzien als een topper in spe. Op de lange termijn heeft hij volgens Vincent Kompany zelfs het potentieel voor de Gouden Bal.

De flankaanvaller kende een sterke voorbereiding met Dortmund, maar viel dan geblesseerd uit. Het was een lichte blessure, maar er wordt geen risico genomen met hem. Duranville moet inzake lichamelijke ontwikkeling nog stappen zetten. Ondertussen is hij weer zo goed als fit.

Snel in het vizier van Tedesco?

De Bundesliga is een competitie die heel erg wordt gevolgd door Tedesco. Als een fitte Duranville de komende maanden weer flitsen kan laten zien van zijn enorme talent, dan is de vraag niet of maar wanneer hij wordt opgeroepen. Dat de ex-speler van Anderlecht een Rode Duivel wordt, dat lijkt een zekerheid te zijn.

Net als Benson heeft hij heel veel concurrentie op de flanken, maar een rastalent als Duranville zal Tedesco – wanneer hij speelt bij Dortmund – niet links kunnen laten liggen. 

CR

Lees ook:

Ontbrekende Rode Duivel: de nieuwe Dries Mertens?

Gaat Duranville dit seizoen debuteren voor de Rode Duivels?

Meest recent

'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

54
54
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

116
116
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

81
81
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

196
196
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

99
99
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

328
328
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

208
208
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

75
75
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

278
278
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

298
298
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

119
119
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

230
230
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

187
187
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

240
240
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

130
130
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

430
430
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

170
170
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

152
152
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

71
71
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

72
72
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

171
171
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

274
274
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

77
77
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

436
436

Meer sportnieuws