'Anderlecht moet alsnog verrassende vertrekker vrezen'

door
'Anderlecht moet alsnog verrassende vertrekker vrezen'

Nu de transfermarkt in België helemaal gesloten is, kan stilaan de balans opgemaakt worden. Anderlecht lijkt één van de clubs die het sterkst uit de mercato gekomen is. Er streken maar liefst twaalf nieuwe spelers neer in het Lotto Park, waaronder de voorbije dagen nog grote namen als Kasper Schmeichel en Thorgan Hazard.

Het stevige transferoffensief van Paars-Wit zorgt echter wel ook voor enkele verliezers. Benito Raman bijvoorbeeld, die vorig weekend plots te horen kreeg dat hij nog weg moest maar dan een transfer naar STVV door de neus geboord zal worden. Hij is niet de enige die zijn speelkansen drastisch ziet slinken. Ook voor Francis Amuzu ziet het er niet al te best uit.

LEES OOK: ‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Amuzu wil weg

De flankaanvaller moest de laatste wedstrijden al vrede nemen met invalbeurten, ook al was hij tegen Charleroi en Genk telkens beslissend. Door de komst van Hazard lijkt een rol als supersub de komende maanden ook het hoogst haalbare. La Dernière Heure weet dat Amuzu alsmaar minder verbergt dat hij wil vertrekken en dat liefst zo snel mogelijk. Wie weet zelfs in de komende dagen.

De entourage van Amuzu zou zelfs een overgang naar Saudi-Arabië overwogen hebben, maar daar verstreek de transferdeadline donderdagavond ook. Enkel in Griekenland en Turkije is de markt nog open. Onlangs was er al interesse van Olympiakos, maar dat kon met een bod van 6,5 miljoen euro Anderlecht niet overtuigen.

Anderlecht zal niet willen meewerken

Paars-Wit wou toen 8 à 9 miljoen en zal nu wellicht ook geen vrede nemen met minder. Het dreigt zo wel achter te blijven met een ontevreden speler, wiens waarde alleen maar zal dalen als hij de komende maanden minder speelt.

Had Anderlecht Amuzu moeten laten vertrekken?

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

36
36
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

26
26
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

36
36
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

47
47
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

43
43
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

14
14
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

34
34
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

311
311
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

135
135
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

89
89
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

416
416
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

181
181
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

31
31
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

72
72
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

377
377
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

361
361
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

296
296
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

364
364
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

504
504
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

381
381
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

129
129
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

50
50
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

738
738

Meer sportnieuws