Transfer kapseist alsnog: reactie Raman spreekt boekdelen

927 stemmen
Transfer kapseist alsnog: reactie Raman spreekt boekdelen

RSC Anderlecht lijkt vlak voor het sluiten van de transfermarkt de komst van Thorgan Hazard af te ronden, het is enkel nog wachten op de officiële bevestiging. Daar tegenover blijft Benito Raman naar alle waarschijnlijkheid dan toch aan boord. En daar lijkt de aanvaller niet echt opgezet mee.

Op vraag van toenmalig trainer Vincent Kompany werd de inmiddels 28-jarige Raman tijdens de zomer van 2021 overgenomen van Schalke 04. Een vaste basisplek veroveren lukte hem uiteindelijk niet, maar als joker op de bank bewees de aanvaller meermaals zijn waarde bij Paars-Wit.

Onder het bewind van Brian Riemer werd de aanvaller vooral als depanneur gebruikt. Zo werd gretig gebruik gemaakt van het feit dat hij op verschillende posities inzetbaar is. In de voorbije weken acteerde hij bijvoorbeeld als flankaanvaller om de schorsing van Anders Dreyer op te vangen.

Maar de Deen keerde afgelopen weekend terug in de wedstrijdselectie. En dat had zware gevolgen voor Raman. Na een gesprek met Riemer werd hem immers duidelijk gemaakt dat er niet langer op hem gerekend wordt en dat hij dus zelfs geen plaats meer zou krijgen op de bank.

LEES OOK: STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Terugkeer naar Stayen

Bijgevolg gingen de betrokken partijen in extremis op zoek naar een oplossing voor het sluiten van de Belgische transfermarkt. Raman wou immers in eigen land blijven voetballen. KV Kortrijk en OH Leuven toonden naar verluidt interesse, zij kregen echter nul op het rekest.

Dat lot leek ook het eveneens geïnteresseerde STVV beschoren. Maar daar kwam dinsdagavond verandering in. Zo raakte bekend dat Raman dan toch openstond voor een terugkeer naar Stayen, waar hij in 2016 al op huurbasis speelde. En dus werd op alle niveaus volop onderhandeld.

Onderhandelingen lopen vast 

Maar naarmate de deadline steeds dichterbij kwam, liet een doorbraak op zich wachten. En naar alle waarschijnlijkheid zal dat er ook niet meer van komen. Zo meldt onder meer Het Laatste Nieuws dat de betrokken partijen er maar niet in slaagde om tot een akkoord te komen. Bijgevolg zouden de onderhandelingen stopgezet zijn.

Raman, die een contract heeft tot medio 2024, zal dus nog minstens een half seizoen in Brussel moeten blijven. Op veel speelminuten zal hij echter niet moeten rekenen, zeker niet na de komst van Hazard. En daar is de aanvaller niet bepaald tevreden mee. Op zijn Instagram-story postte hij immers een zwarte achtergrond met daarop vier emoji's die met cynisch met de ogen rollen ...

🚀

Dat Raman blijft is een goede zaak voor RSCA ...

Meest recent

Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

6
6
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

38
38
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

93
93
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

170
170
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

51
51
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

43
43
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

198
198
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

76
76
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

260
260
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

217
217
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

65
65
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

56
56
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

479
479
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

61
61
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

170
170
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

296
296
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

62
62
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

157
157
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

287
287
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

45
45
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

65
65
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

79
79
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

128
128
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

112
112
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

40
40

Meer sportnieuws