Transfer kapseist alsnog: reactie Raman spreekt boekdelen

927 stemmen
Transfer kapseist alsnog: reactie Raman spreekt boekdelen

RSC Anderlecht lijkt vlak voor het sluiten van de transfermarkt de komst van Thorgan Hazard af te ronden, het is enkel nog wachten op de officiële bevestiging. Daar tegenover blijft Benito Raman naar alle waarschijnlijkheid dan toch aan boord. En daar lijkt de aanvaller niet echt opgezet mee.

Op vraag van toenmalig trainer Vincent Kompany werd de inmiddels 28-jarige Raman tijdens de zomer van 2021 overgenomen van Schalke 04. Een vaste basisplek veroveren lukte hem uiteindelijk niet, maar als joker op de bank bewees de aanvaller meermaals zijn waarde bij Paars-Wit.

Onder het bewind van Brian Riemer werd de aanvaller vooral als depanneur gebruikt. Zo werd gretig gebruik gemaakt van het feit dat hij op verschillende posities inzetbaar is. In de voorbije weken acteerde hij bijvoorbeeld als flankaanvaller om de schorsing van Anders Dreyer op te vangen.

Maar de Deen keerde afgelopen weekend terug in de wedstrijdselectie. En dat had zware gevolgen voor Raman. Na een gesprek met Riemer werd hem immers duidelijk gemaakt dat er niet langer op hem gerekend wordt en dat hij dus zelfs geen plaats meer zou krijgen op de bank.

LEES OOK: Toekomst Raman: blijven of vertrekken bij KV Mechelen?

Terugkeer naar Stayen

Bijgevolg gingen de betrokken partijen in extremis op zoek naar een oplossing voor het sluiten van de Belgische transfermarkt. Raman wou immers in eigen land blijven voetballen. KV Kortrijk en OH Leuven toonden naar verluidt interesse, zij kregen echter nul op het rekest.

Dat lot leek ook het eveneens geïnteresseerde STVV beschoren. Maar daar kwam dinsdagavond verandering in. Zo raakte bekend dat Raman dan toch openstond voor een terugkeer naar Stayen, waar hij in 2016 al op huurbasis speelde. En dus werd op alle niveaus volop onderhandeld.

Onderhandelingen lopen vast 

Maar naarmate de deadline steeds dichterbij kwam, liet een doorbraak op zich wachten. En naar alle waarschijnlijkheid zal dat er ook niet meer van komen. Zo meldt onder meer Het Laatste Nieuws dat de betrokken partijen er maar niet in slaagde om tot een akkoord te komen. Bijgevolg zouden de onderhandelingen stopgezet zijn.

Raman, die een contract heeft tot medio 2024, zal dus nog minstens een half seizoen in Brussel moeten blijven. Op veel speelminuten zal hij echter niet moeten rekenen, zeker niet na de komst van Hazard. En daar is de aanvaller niet bepaald tevreden mee. Op zijn Instagram-story postte hij immers een zwarte achtergrond met daarop vier emoji's die met cynisch met de ogen rollen ...

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

STVV hield interesse af: "Er waren aanbiedingen"
STVV hield interesse af: "Er waren aanbiedingen"
24

Dat Raman blijft is een goede zaak voor RSCA ...

Meest recent

'Union heeft doelmannenknoop doorgehakt'

Union anticipeerde deze zomer uitstekend op het mogelijke vertrek van verschillende smaakmakers en ...

2
2
De Mil zet AA Gent op scherp voor belangrijke partij

AA Gent heeft geen excuses. Tegen Cherkasy is het van moeten: de kwalificatie moét gehaald ...

4
4
Anderlecht strikt Antman: experts vellen oordeel over winger

RSC Anderlecht haalde Oliver Antman voor ongeveer 5 miljoen euro weg bij Rangers FC. Een stevige som ...

13
13
'Standard heeft beet: zevende aanwinst strijkt neer'

Standard greep vorig seizoen op de valreep naast een mogelijk Europees ticket, nadat het op de ...

13
13
Vanaken staat perplex: Verrassing treft recht in het hart

Hans Vanaken kende andermaal een prachtig seizoen. Als één van de sterkhouders van ...

150
150
STVV hield interesse af: "Er waren aanbiedingen"

STVV staat dit seizoen voor een zeer stevige uitdaging. Het speelt immers al minstens tot Nieuwjaar ...

24
24
'Lens wil wéér uitpakken met JPL-smaakmaker'

RC Lens beleefde een sensationeel seizoen, waarin het pas op de voorlaatste speeldag de duimen moest ...

32
32
'KV Mechelen heeft transferplannetje met Lenaerts'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren zwaar in op jonge Belgen. Daarvoor gaan ze regelmatig ...

58
58
'Club Brugge grijpt naast Australische WK-sensatie'

Bij Club Brugge lijken ze met verdediger Han-beom Lee snel hun vierde zomeraanwinst te kunnen ...

164
164
'Standard loost eindelijk flop, lachwekkend bod geweigerd'

Bij Standard is het al een drukke zomer geweest, maar er valt nog steeds het nodige nieuws te rapen ...

138
138
'Zorgwekkende trend: Club rekent op deze talenten'

Club Brugge kreeg de voorbije jaren al heel wat lof voor zijn jeugdopleiding en zette die afgelopen ...

276
276
'Union verrast compleet met WK-ganger als nieuwe doelman'

Bij Union kregen ze deze week te maken met hetzelfde scenario als een jaar geleden, want opnieuw ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat voot dubbelslag, vierde aanwinst Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

270
270
‘Anderlecht laat toptarget plots uit de vingers glippen’

RSC Anderlecht is druk in de weer om de selectie voor volgend seizoen te versterken. Paars-Wit wil ...

426
426
Code rood: Infantino compleet afgemaakt na FIFA-bom

Gianni Infantino wil aandelen van het WK voetbal te verkopen. Dat nieuws kwam als een bom binnen in ...

214
214
‘KV Mechelen gaat vol voor stunt en praat met Chelsea’

KV Mechelen wil ferm uitpakken op de zomermercato. Malinwa hoopt komend seizoen weer hoge ogen te ...

196
196
'Geen kans bij Anderlecht, nu op weg naar Chelsea of City'

Anderlecht probeert het deze zomer nog maar eens over een nieuwe boeg te gooien met sportief ...

476
476
Antwerp heeft oude bekende helemaal beet

Bij Antwerp moesten ze deze zomer veel geduld tonen door de onzekere situatie op bestuursniveau. Met ...

267
267
'Club Brugge heeft volgende Braziliaanse parel op het oog'

Bij Club Brugge staat de teller tot dusver op drie nieuwe spelers deze zomer, al lijkt er met ...

315
315
'PSG heeft eerste topaanwinst van de zomer beet'

Afgelopen seizoen wist Paris Saint-Germain voor de tweede keer op rij de Champions League in de ...

56
56
Ronald Koeman brengt boodschap die iedereen diep raakt

Ronald Koeman heeft op Instagram een opvallend en emotioneel bericht gedeeld dat veel verder gaat ...

123
123
'Cercle krijgt toptalent ter beschikking van Monaco'

Een dikke week voor de start van de competitie is Cercle Brugge nog zeer druk in de weer op de ...

223
223
'Leegloop bij Union SG: vier sterkhouders vertrekken'

Union SG nam al afscheid van Christian Burgess en Kjell Scherpen, maar daar zal het niet stoppen. ...

276
276
'Sibierski rondt zeer bizarre transfer af'

Antoine Sibierski lijkt eindelijk een tandje bij te zetten op de transfermarkt. Oliver Antman werd ...

351
351
'Club Brugge haalt slag thuis: topclub haakt af na geweigerd bod'

Bij Club Brugge vertrekt er een halve basisploeg, waardoor de andere jongens wellicht geen transfer ...

461
461

Meer sportnieuws