Transfer kapseist alsnog: reactie Raman spreekt boekdelen

927
Transfer kapseist alsnog: reactie Raman spreekt boekdelen

RSC Anderlecht lijkt vlak voor het sluiten van de transfermarkt de komst van Thorgan Hazard af te ronden, het is enkel nog wachten op de officiële bevestiging. Daar tegenover blijft Benito Raman naar alle waarschijnlijkheid dan toch aan boord. En daar lijkt de aanvaller niet echt opgezet mee.

Op vraag van toenmalig trainer Vincent Kompany werd de inmiddels 28-jarige Raman tijdens de zomer van 2021 overgenomen van Schalke 04. Een vaste basisplek veroveren lukte hem uiteindelijk niet, maar als joker op de bank bewees de aanvaller meermaals zijn waarde bij Paars-Wit.

Onder het bewind van Brian Riemer werd de aanvaller vooral als depanneur gebruikt. Zo werd gretig gebruik gemaakt van het feit dat hij op verschillende posities inzetbaar is. In de voorbije weken acteerde hij bijvoorbeeld als flankaanvaller om de schorsing van Anders Dreyer op te vangen.

Maar de Deen keerde afgelopen weekend terug in de wedstrijdselectie. En dat had zware gevolgen voor Raman. Na een gesprek met Riemer werd hem immers duidelijk gemaakt dat er niet langer op hem gerekend wordt en dat hij dus zelfs geen plaats meer zou krijgen op de bank.

LEES OOK: Standard klopt zwak Antwerp, STVV haalt fors uit

Terugkeer naar Stayen

Bijgevolg gingen de betrokken partijen in extremis op zoek naar een oplossing voor het sluiten van de Belgische transfermarkt. Raman wou immers in eigen land blijven voetballen. KV Kortrijk en OH Leuven toonden naar verluidt interesse, zij kregen echter nul op het rekest.

Dat lot leek ook het eveneens geïnteresseerde STVV beschoren. Maar daar kwam dinsdagavond verandering in. Zo raakte bekend dat Raman dan toch openstond voor een terugkeer naar Stayen, waar hij in 2016 al op huurbasis speelde. En dus werd op alle niveaus volop onderhandeld.

Onderhandelingen lopen vast 

Maar naarmate de deadline steeds dichterbij kwam, liet een doorbraak op zich wachten. En naar alle waarschijnlijkheid zal dat er ook niet meer van komen. Zo meldt onder meer Het Laatste Nieuws dat de betrokken partijen er maar niet in slaagde om tot een akkoord te komen. Bijgevolg zouden de onderhandelingen stopgezet zijn.

Raman, die een contract heeft tot medio 2024, zal dus nog minstens een half seizoen in Brussel moeten blijven. Op veel speelminuten zal hij echter niet moeten rekenen, zeker niet na de komst van Hazard. En daar is de aanvaller niet bepaald tevreden mee. Op zijn Instagram-story postte hij immers een zwarte achtergrond met daarop vier emoji's die met cynisch met de ogen rollen ...

Dat Raman blijft is een goede zaak voor RSCA ...

Meest recent

Compper verrast na matige match: "Dit is stap vooruit"

Antwerp begon het seizoen verrassend sterk met een zes op zes, maar daar blijft intussen weinig van ...

52
52
Standard maakt indruk: "Er broeit iets"

Het is na zaterdagavond drummen aan de top van het klassement in de Jupiler Pro League. Union nam de ...

70
70
Storm hinkt op twee gedachten na droomdebuut

Westerlo heeft zaterdagavond eindelijk zijn eerste overwinning van het seizoen kunnen pakken. Het ...

43
43
Standard klopt zwak Antwerp, STVV haalt fors uit

Er stonden zaterdagavond nog twee wedstrijden op het programma in de Jupiler Pro League. Standard ...

99
99
PSV maakt statement in gepeperde kraker tegen Ajax

In de Eredivisie had de vijfde speeldag zaterdagavond meteen een absolute kraker in petto. ...

60
60
Jong Genk geeft de Spor pak voor de broek in derty

Sporting Hasselt begon zeer knap aan het seizoen in de Challenger Pro League met een zes op zes, ...

143
143
Hayen moet al ontslag vrezen: "Heel teleurstellend"

Nicky Hayen maakte deze zomer middenin de voorbereiding plots de overstap van KRC Genk naar Burnley. ...

180
180
AA Gent krijgt fikse opsteker na 252 dagen afwezigheid

Voor AA Gent is het nieuwe seizoen tot dusver uitstekend begonnen. De Buffalo's wisten drie ...

59
59
Hubert ziet nog één werkpunt voor straffe matchwinnaar

Union prijkt al zeker tot zondagmiddag aan de leiding in de Jupiler Pro League. De Brusselaars ...

22
22
Kompany én De Bruyne beleven baalavonden

Zaterdagavond waren in het buitenland Kevin De Bruyne en Vincent Kompany aan zet. Zij beleefden ...

107
107
Westerlo vernedert KV Mechelen en pakt eerste zege

Met KV Mechelen en Westerlo stonden zaterdag twee teams tegenover elkaar die ontgoochelend aan het ...

137
137
‘Vanaken-bom barst al vóór debuut Van Bommel'

Hans Vanaken ziet de komst van Mark van Bommel helemaal zitten. Toch krijgt de nieuwe bondscoach net ...

370
370
Leko looft sterkhouder: "Speelde alweer sterk"

Club Brugge won zonder enige glans met 0-1 van Lommel SK. Blauw-Zwart verdiende de zege, maar ...

369
369
Aanwinst RSCA overtuigt nog niet: "Moet nog stappen zetten"

RSC Anderlecht boekte een broodnodige zege tegen KV Kotrijk. Het won oververdiend met 1-0, maar ...

276
276
Vanderbiest vreest: "In januari wel weg bij KV Mechelen?"

KV Mechelen kende een lucratieve zomermercato. De Maneblussers hebben winst gemaakt op de ...

225
225
Beerschot rondt plots twee uitgaande transfers af

Beerschot heeft daags na de mooie 4-2-zege tegen Patro Eisden nog transfernieuws meegedeeld. De ...

61
61
Filip Joos deelt hartverscheurend verhaal: "Tot op het bot"

Filip Joos is doorgaans niet iemand die snel om een straffe anekdote verlegen zit, maar tijdens zijn ...

35
35
De Meyer over kritiek: "Begrijp dat fans dat niet fijn vinden"

Bij STVV kreeg trainer Frédéric De Meyer de nodige kritiek nadat hij tegen Union SG ...

28
28
Haaland flikt het weer bij Man City, Fofana debuteert

In de Premier League gingen er om 16u vijf wedstrijden van start. Het was vooral uitkijken naar ...

51
51
Union SG pakt gevleide zege in spektakelstuk

Om 16u stond in het zwarte land de topper tussen Sporting Charleroi en Union SG op het programma. ...

101
101
Dortmund na geweldige comeback voorbij Hoffenheim

In de Bundesliga begonnen om 15u30 vijf matchen. Onder meer Hoffenheim-Borussia Dortmund was een ...

40
40
Ruud Vormer maakt meteen indruk met héél straf verhaal

Ruud Vormer lijkt het trainersvak sneller onder de knie te hebben dan velen hadden verwacht. De ...

172
172
Dzeko spreekt héél mooie taal over Kompany

Bayern München speelt om 18u30 op het veld van Schalke 04. Dat is geen topper, maar wel een ...

104
104
'Feyenoord en Lyon snuffelden aan sterkhouder STVV'

STVV is wisselvallig aan het seizoen begonnen. De Kanaries zien wel dat een aantal jongens een ...

112
112
Sternal bezorgt RSCA Futures in extra tijd alsnog punt

Om 13u30 gaven Jong AA Gent en RSCA Futures elkaar partij in de Challenger Pro League. Vooral de ...

199
199

Meer sportnieuws