Transfer kapseist alsnog: reactie Raman spreekt boekdelen

927
Transfer kapseist alsnog: reactie Raman spreekt boekdelen

RSC Anderlecht lijkt vlak voor het sluiten van de transfermarkt de komst van Thorgan Hazard af te ronden, het is enkel nog wachten op de officiële bevestiging. Daar tegenover blijft Benito Raman naar alle waarschijnlijkheid dan toch aan boord. En daar lijkt de aanvaller niet echt opgezet mee.

Op vraag van toenmalig trainer Vincent Kompany werd de inmiddels 28-jarige Raman tijdens de zomer van 2021 overgenomen van Schalke 04. Een vaste basisplek veroveren lukte hem uiteindelijk niet, maar als joker op de bank bewees de aanvaller meermaals zijn waarde bij Paars-Wit.

Onder het bewind van Brian Riemer werd de aanvaller vooral als depanneur gebruikt. Zo werd gretig gebruik gemaakt van het feit dat hij op verschillende posities inzetbaar is. In de voorbije weken acteerde hij bijvoorbeeld als flankaanvaller om de schorsing van Anders Dreyer op te vangen.

Maar de Deen keerde afgelopen weekend terug in de wedstrijdselectie. En dat had zware gevolgen voor Raman. Na een gesprek met Riemer werd hem immers duidelijk gemaakt dat er niet langer op hem gerekend wordt en dat hij dus zelfs geen plaats meer zou krijgen op de bank.

LEES OOK: Boma, Xavier of Marc? Belgische profs leggen alles op tafel

Terugkeer naar Stayen

Bijgevolg gingen de betrokken partijen in extremis op zoek naar een oplossing voor het sluiten van de Belgische transfermarkt. Raman wou immers in eigen land blijven voetballen. KV Kortrijk en OH Leuven toonden naar verluidt interesse, zij kregen echter nul op het rekest.

Dat lot leek ook het eveneens geïnteresseerde STVV beschoren. Maar daar kwam dinsdagavond verandering in. Zo raakte bekend dat Raman dan toch openstond voor een terugkeer naar Stayen, waar hij in 2016 al op huurbasis speelde. En dus werd op alle niveaus volop onderhandeld.

Onderhandelingen lopen vast 

Maar naarmate de deadline steeds dichterbij kwam, liet een doorbraak op zich wachten. En naar alle waarschijnlijkheid zal dat er ook niet meer van komen. Zo meldt onder meer Het Laatste Nieuws dat de betrokken partijen er maar niet in slaagde om tot een akkoord te komen. Bijgevolg zouden de onderhandelingen stopgezet zijn.

Raman, die een contract heeft tot medio 2024, zal dus nog minstens een half seizoen in Brussel moeten blijven. Op veel speelminuten zal hij echter niet moeten rekenen, zeker niet na de komst van Hazard. En daar is de aanvaller niet bepaald tevreden mee. Op zijn Instagram-story postte hij immers een zwarte achtergrond met daarop vier emoji's die met cynisch met de ogen rollen ...

Dat Raman blijft is een goede zaak voor RSCA ...

Meest recent

Stankovic op zijspoor in Milaan: Club ontvangt cruciale update

Aleksandar Stankovic ruilde Club Brugge afgelopen zomer opnieuw in voor Internazionale. Voorlopig is ...

8
8
Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

11
11
'Olise naar Real Madrid? Bayern onderneemt actie'

Michael Olise toonde zich tijdens de voorbije interlandperiode tot twee keer toe de kwelgeest van de ...

30
30
Kortrijk stelt nieuwe T1 aan: bijzonder detail bekend

De Jupiler Pro League hervat komend weekend met één gloednieuw gezicht voor de ...

20
20
Tresoldi-case: Klopp aangemaand tot actie met Club-spits

Club Brugge staat voor een bijzonder druk programma in de komende weken. Om dat tot een goed einde ...

56
56
Anderlecht mag dromen: recordtransfer van 30 miljoen

RSC Anderlecht wist zijn boekhouding de voorbije jaren weer ietwat in evenwicht te krijgen, maar ...

126
126
Van Gucht ziet kijkers weglopen: grote verrassing op komst

Ruben Van Gucht krijgt voorlopig maar weinig reden om op zijn lauweren te rusten. Zijn talkshow ...

34
34
Druk op Thorup neemt gevoelig toe: cruciaal vijfluik Genk

KRC Genk heeft een behoorlijk tegenvallend eerste luik van het seizoen achter de rug. De resultaten ...

125
125
'Arsenal doet Premier League daveren: supertransfer in 2027'

Met 12 op 15 is Arsenal FC meer dan behoorlijk begonnen aan de queeste om zijn Engelse titel te ...

39
39
Gouden transfermove Club: Barça volgt situatie van dichtbij

Club Brugge haalde afgelopen zomer heel wat verse krachten in huis. Een aantal daarvan maakte de ...

258
258
De Bruyne doet Parijs ontploffen met onverwachte stunt

Kevin De Bruyne schitterde de afgelopen weken nog eens als vanouds bij de Rode Duivels. Vooral zijn ...

52
52
"One-season wonder" - twijfels bij miljoenenaanwinst Anderlecht

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een elftal nieuwe krachten in huis. Een aantal daarvan liet ...

227
227
Van Bommel uitgespuwd in Wallonië: Mannaert springt in de bres

Naar aanleiding van zijn benoeming als CEO van de KBVB, heeft Vincent Mannaert een uitgebreid ...

166
166
Moordend! Club krijgt waanzinnig programma voorgeschoteld

De extra lange interland-periode zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid losbarsten. ...

427
427
Marc Coucke zorgt voor groot mysterie aan Belgische kust

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de nieuwsgierigheid moet prikkelen. De eigenaar van ...

23
23
City in diepe problemen: 'eerste grote sanctie' al gelekt

Het clubvoetbal staat weer in de startblokken, maar in Engeland blijft de situatie rond Manchester ...

303
303
Van Bommel stelt groot doel na ondergang in Parijs

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

390
390
Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Vier matchen in elf dagen onder Mark van Bommel, en de Rode Duivels hebben hun eerste grote ...

330
330
De Mil slikt bittere pil: abrupte exit bij AA Gent

Na zeven speeldagen staat AA Gent mee op kop. Rik De Mil duimt dan ook dat zijn troepen de lijn ...

412
412
'Club Brugge ruikt jackpot: toptransfer Seys in januari?'

Club Brugge heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin onder meer Christos Tzolis en ...

207
207
Anderlecht keert kar: laatste kans voor verguisd duo

Na het late transferoffensief van Antoine Sibierski bleef RSC Anderlecht achter met een bijzonder ...

376
376
Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

De eerste interlandbreak van het seizoen is achter de rug. Tijd dus om de aandacht opnieuw naar de ...

392
392
'De Condé op hete kolen: code rood voor KRC Genk'

De befaamde jeugdacademie leverde KRC Genk afgelopen zomer alweer grof geld op, want Konstantinos ...

380
380
Bruno terug naar tekentafel: extreme make-over bij RSCA

Na de lange interlandbreak begint RSC Anderlecht zaterdag aan een heuse marathon, met maar liefst ...

224
224
'Klok tikt bij Club Brugge: Belgisch trio kan beschikken'

Het seizoen is nog lang, maar in de bestuurskamer van Club Brugge wordt er ongetwijfeld al ...

697
697

Meer sportnieuws