Grote buis bij Anderlecht: "Hij heeft echt geen meerwaarde"

door
Grote buis bij Anderlecht:

RSC Anderlecht heeft het eerste luik van het seizoen afgesloten met een puntendeling. Een 1-1-gelijkspel op het veld van vicekampioen KRC Genk was op zich ook geen slecht resultaat. Maar gezien het feit dat Paars-Wit bijna een hele match lang met een mannetje meer stond, zat er toch veel meer in.

Diep in de extra tijd kreeg Tolu Arokodare, eind januari nog op een zucht van een transfer naar RSCA, alle ruimte om de Genkse gelijkmaker binnen te knikken. En gezien het verloop van de match was die gelijkmaker ook dik verdiend.

Hoewel Racing een zware Europese verplaatsing in de benen had én na een kwartier met tien kwam te staan wegens rood voor Christopher Bonsu Baah, speelden de Limburgers een meer dan verdienstelijke match.

LEES OOK: Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

Onzichtbare eerste helft

Anderlecht daarentegen kwam voetballend gezien ondermaats voor de dag. Uiteindelijk was een zeldzame klasse-flits van invaller Francis Amuzu nodig om de ban te breken. Maar voorts kwam de paars-witte aanvalslinie erg bleekjes voor de dag. Kasper Dolberg werd nooit in stelling gebracht, Alexis Flips kwam er onvoldoende uit aan de zijlijn. Maar vooral Anders Dreyer, terug van de partij na een schorsing, liet een bijzonder matige indruk achter.

Daags nadien krijgt de Deen dan ook de volle laag in de kranten. "Vrijwel niets geproduceerd in de eerste helft. Na rust was hij iets meer levendig, maar zonder genialiteit. Al moeten we zeggen dat hij weinig gebruikt werd op zijn ideale positie", verklaart SudPresse zijn score van 4 op 10.

Ook bij de beoordelingen van La Dernière Heure wordt Dreyer gebuisd. "Hij heeft helemaal niet laten zien waarom hij beter zou zijn dan Benito Raman. Onzichtbaar en teveel gezeur."

Voorkeur op Raman

Bij de Deense sportieve leiding blijft het geloof in hun landgenoot desondanks groot. Zo krijgt Dreyer duidelijk de voorkeur op Raman, die zelfs naar de uitgang wordt begeleid. "Maar wat heeft hij meer dan pakweg Raman die wordt weggestuurd? Niets toch? Finesse hebben ze allebei niet. Veel lopen oké, maar Dreyer mist snelheid en diepgang. Echt geen meerwaarde", besluit men bij Het Nieuwsblad.

Dreyer moet uit de basiself verdwijnen ...

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

51
51
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

7
7
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

30
30
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

47
47
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

339
339
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

285
285
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

249
249
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

73
73
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

582
582
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

563
563
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

296
296
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

103
103
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

151
151
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

54
54
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

80
80
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

420
420
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

55
55
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

58
58
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

140
140
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

200
200
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

175
175
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

377
377
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws