Grote buis bij Anderlecht: "Hij heeft echt geen meerwaarde"

1230 stemmen
Grote buis bij Anderlecht:

RSC Anderlecht heeft het eerste luik van het seizoen afgesloten met een puntendeling. Een 1-1-gelijkspel op het veld van vicekampioen KRC Genk was op zich ook geen slecht resultaat. Maar gezien het feit dat Paars-Wit bijna een hele match lang met een mannetje meer stond, zat er toch veel meer in.

Diep in de extra tijd kreeg Tolu Arokodare, eind januari nog op een zucht van een transfer naar RSCA, alle ruimte om de Genkse gelijkmaker binnen te knikken. En gezien het verloop van de match was die gelijkmaker ook dik verdiend.

Hoewel Racing een zware Europese verplaatsing in de benen had én na een kwartier met tien kwam te staan wegens rood voor Christopher Bonsu Baah, speelden de Limburgers een meer dan verdienstelijke match.

LEES OOK: Opmerkelijke teaser Genk: Courtois brengt 'verrassing'

Onzichtbare eerste helft

Anderlecht daarentegen kwam voetballend gezien ondermaats voor de dag. Uiteindelijk was een zeldzame klasse-flits van invaller Francis Amuzu nodig om de ban te breken. Maar voorts kwam de paars-witte aanvalslinie erg bleekjes voor de dag. Kasper Dolberg werd nooit in stelling gebracht, Alexis Flips kwam er onvoldoende uit aan de zijlijn. Maar vooral Anders Dreyer, terug van de partij na een schorsing, liet een bijzonder matige indruk achter.

Daags nadien krijgt de Deen dan ook de volle laag in de kranten. "Vrijwel niets geproduceerd in de eerste helft. Na rust was hij iets meer levendig, maar zonder genialiteit. Al moeten we zeggen dat hij weinig gebruikt werd op zijn ideale positie", verklaart SudPresse zijn score van 4 op 10.

Ook bij de beoordelingen van La Dernière Heure wordt Dreyer gebuisd. "Hij heeft helemaal niet laten zien waarom hij beter zou zijn dan Benito Raman. Onzichtbaar en teveel gezeur."

Voorkeur op Raman

Bij de Deense sportieve leiding blijft het geloof in hun landgenoot desondanks groot. Zo krijgt Dreyer duidelijk de voorkeur op Raman, die zelfs naar de uitgang wordt begeleid. "Maar wat heeft hij meer dan pakweg Raman die wordt weggestuurd? Niets toch? Finesse hebben ze allebei niet. Veel lopen oké, maar Dreyer mist snelheid en diepgang. Echt geen meerwaarde", besluit men bij Het Nieuwsblad.

Dreyer moet uit de basiself verdwijnen ...

Meest recent

Spanje verbaast iedereen: "Ze doen het makkelijk lijken"

Spanje heeft zich dinsdagavond als eerste verzekerd van zijn finaleticket voor het WK. La Roja deed ...

40
40
Rode Duivels kunnen zich optrekken aan bijzondere statistiek

De Rode Duivels zijn intussen weer thuis nadat hun WK eindigde in de kwartfinale. Daarmee wisten ze ...

81
81
'Verrassende transfer Bakayoko: prijskaartje bekend'

Johan Bakayoko moest deze zomer het WK vanuit zijn zetel volgen en dat had enkele jaren geleden toch ...

69
69
Spanje is eerste finalist: bleek Frankrijk vlot voor de bijl

Spanje heeft zich als eerste verzekerd van de finale op het WK. De regerende Europese kampioen ...

55
55
Toekomst De Bruyne en Lukaku: Allegri maakt statement

Nu het WK voor de Rode Duivels voorbij is, komen de transferdossiers van heel wat spelers in gang. ...

235
235
'Standard tast in buidel: details miljoenentransfer bekend'

Bij Standard is het al een zeer actieve transferzomer geweest. Daarbij wisten de Rouches ook stevig ...

119
119
Opmerkelijke teaser Genk: Courtois brengt 'verrassing'

Het zijn drukke dagen bij KRC Genk, want de Limburgers zijn volop in de weer met het oog op volgend ...

238
238
'Club Brugge richt pijlen nu ook op Premier League'

De zomermercato van Club Brugge lijkt helemaal losgebarsten te zijn. Lange tijd was de ...

311
311
OH Leuven pakt uit met transfer bij Celtic

Bij OH Leuven willen ze straks beter doen na een ontgoochelend seizoen. Met Timmy Simons werd al een ...

44
44
Hoe het WK ons nog eens ouderwets liet genieten

Het WK gaat zijn laatste dagen in. Er zijn nog vier ploegen die strijden om de wereldtitel. Dit WK ...

44
44
‘Tresoldi-exit dreigt: Club Brugge heeft opvolger al beet’

Club Brugge houdt rekening met het vertrek van Nicolo Tresoldi, die bijzonder goed in de markt ligt. ...

205
205
Manchester United stelt Tielemans voor, RSCA profiteert

Youri Tielemans heeft zijn droomtransfer naar Manchester United beet. De Engelse club heeft zijn ...

371
371
KRC Genk strikt Thorup én is Engelse club te snel af

KRC Genk heeft zeer snel gehandeld na het vertrek van Nicky Hayen naar Burnley. De Limburgers ...

203
203
Obbi Oulare stunt met nieuwe Belgische club

Obbi Oulare leek ooit op weg naar een grote carrière, maar verkeerde keuzes en blessureleed ...

183
183
AA Gent rondt héél opvallende transfer officieel af

AA Gent heeft zopas een heel vreemde transfer afgerond. De Buffalo's hebben een van de grote ...

132
132
'Club Brugge tast diep in buidel: bod van 10 miljoen'

Club Brugge stelde met Cheveyo Tsawa en Yann Sommer ondertussen al twee nieuwkomers voor, terwijl er ...

397
397
'Arsenal all-in: Tzolis-deal in stroomversnelling'

Voorlopig vertrok enkel Aleksandar Stankovic, al lijkt dat louter stilte voor de storm. Tenslotte ...

333
333
Nieuws rond Karel Snoeckx beroert heel de voetbalwereld

Voor Karel Snoeckx en zijn familie waren het angstaanjagende weken na een zwaar geval van ...

264
264
'Witte rook in Genk: opvolger Hayen geeft jawoord'

Als een donderslag bij heldere hemel vertrok Nicky Hayen plots naar Burnley, waarop KRC Genk in ...

220
220
'Topclubs duwen door: Club Brugge verplettert record'

Terwijl het op inkomend vlak stilaan een versnelling hoger schakelt, draait de geruchtenmolen ook op ...

475
475
Peter Vandenbempt emotioneel diep geraakt door vrouw

Voor het grote publiek is Peter Vandenbempt de vertrouwde stem bij de grootste voetbalmomenten. Maar ...

242
242
Anderlecht pakt uit: Sibierski overtuigt goudhaantje

Op inkomend vlak staat zijn teller intussen al op drie nieuwkomers, maar naar eigen zeggen wil ...

473
473
'Club in nauwe schoentjes: Tresoldi flirt met transfer'

Dat onder meer Joel Ordonez en Christos Tzolis andere oorden zullen opzoeken is geen verrassing, ...

392
392
Scheidsrechter Bram Van Driessche in diepe rouw gedompeld

Bram Van Driessche beleeft bijzonder zware dagen. De Belgische topscheidsrechter deelde een ...

262
262
Club Brugge legt Belgische jeugdinternational vast

Club Brugge is volop bezig om de selectie op orde te krijgen. Met Yann Sommer werd er alvast een ...

186
186

Meer sportnieuws