Grote buis bij Anderlecht: "Hij heeft echt geen meerwaarde"

door
Grote buis bij Anderlecht:

RSC Anderlecht heeft het eerste luik van het seizoen afgesloten met een puntendeling. Een 1-1-gelijkspel op het veld van vicekampioen KRC Genk was op zich ook geen slecht resultaat. Maar gezien het feit dat Paars-Wit bijna een hele match lang met een mannetje meer stond, zat er toch veel meer in.

Diep in de extra tijd kreeg Tolu Arokodare, eind januari nog op een zucht van een transfer naar RSCA, alle ruimte om de Genkse gelijkmaker binnen te knikken. En gezien het verloop van de match was die gelijkmaker ook dik verdiend.

Hoewel Racing een zware Europese verplaatsing in de benen had én na een kwartier met tien kwam te staan wegens rood voor Christopher Bonsu Baah, speelden de Limburgers een meer dan verdienstelijke match.

LEES OOK: Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

Onzichtbare eerste helft

Anderlecht daarentegen kwam voetballend gezien ondermaats voor de dag. Uiteindelijk was een zeldzame klasse-flits van invaller Francis Amuzu nodig om de ban te breken. Maar voorts kwam de paars-witte aanvalslinie erg bleekjes voor de dag. Kasper Dolberg werd nooit in stelling gebracht, Alexis Flips kwam er onvoldoende uit aan de zijlijn. Maar vooral Anders Dreyer, terug van de partij na een schorsing, liet een bijzonder matige indruk achter.

Daags nadien krijgt de Deen dan ook de volle laag in de kranten. "Vrijwel niets geproduceerd in de eerste helft. Na rust was hij iets meer levendig, maar zonder genialiteit. Al moeten we zeggen dat hij weinig gebruikt werd op zijn ideale positie", verklaart SudPresse zijn score van 4 op 10.

Ook bij de beoordelingen van La Dernière Heure wordt Dreyer gebuisd. "Hij heeft helemaal niet laten zien waarom hij beter zou zijn dan Benito Raman. Onzichtbaar en teveel gezeur."

Voorkeur op Raman

Bij de Deense sportieve leiding blijft het geloof in hun landgenoot desondanks groot. Zo krijgt Dreyer duidelijk de voorkeur op Raman, die zelfs naar de uitgang wordt begeleid. "Maar wat heeft hij meer dan pakweg Raman die wordt weggestuurd? Niets toch? Finesse hebben ze allebei niet. Veel lopen oké, maar Dreyer mist snelheid en diepgang. Echt geen meerwaarde", besluit men bij Het Nieuwsblad.

Dreyer moet uit de basiself verdwijnen ...

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

25
25
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

51
51
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

39
39
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

16
16
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

219
219
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

131
131
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

341
341
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

330
330
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

213
213
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

320
320
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

126
126
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

209
209
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

126
126
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

166
166
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

177
177
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

661
661
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

690
690
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

320
320
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

197
197
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

168
168
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

54
54
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

293
293

Meer sportnieuws