Grote buis bij Anderlecht: "Hij heeft echt geen meerwaarde"

1230 stemmen
Grote buis bij Anderlecht:

RSC Anderlecht heeft het eerste luik van het seizoen afgesloten met een puntendeling. Een 1-1-gelijkspel op het veld van vicekampioen KRC Genk was op zich ook geen slecht resultaat. Maar gezien het feit dat Paars-Wit bijna een hele match lang met een mannetje meer stond, zat er toch veel meer in.

Diep in de extra tijd kreeg Tolu Arokodare, eind januari nog op een zucht van een transfer naar RSCA, alle ruimte om de Genkse gelijkmaker binnen te knikken. En gezien het verloop van de match was die gelijkmaker ook dik verdiend.

Hoewel Racing een zware Europese verplaatsing in de benen had én na een kwartier met tien kwam te staan wegens rood voor Christopher Bonsu Baah, speelden de Limburgers een meer dan verdienstelijke match.

LEES OOK: 'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

Onzichtbare eerste helft

Anderlecht daarentegen kwam voetballend gezien ondermaats voor de dag. Uiteindelijk was een zeldzame klasse-flits van invaller Francis Amuzu nodig om de ban te breken. Maar voorts kwam de paars-witte aanvalslinie erg bleekjes voor de dag. Kasper Dolberg werd nooit in stelling gebracht, Alexis Flips kwam er onvoldoende uit aan de zijlijn. Maar vooral Anders Dreyer, terug van de partij na een schorsing, liet een bijzonder matige indruk achter.

Daags nadien krijgt de Deen dan ook de volle laag in de kranten. "Vrijwel niets geproduceerd in de eerste helft. Na rust was hij iets meer levendig, maar zonder genialiteit. Al moeten we zeggen dat hij weinig gebruikt werd op zijn ideale positie", verklaart SudPresse zijn score van 4 op 10.

Ook bij de beoordelingen van La Dernière Heure wordt Dreyer gebuisd. "Hij heeft helemaal niet laten zien waarom hij beter zou zijn dan Benito Raman. Onzichtbaar en teveel gezeur."

Voorkeur op Raman

Bij de Deense sportieve leiding blijft het geloof in hun landgenoot desondanks groot. Zo krijgt Dreyer duidelijk de voorkeur op Raman, die zelfs naar de uitgang wordt begeleid. "Maar wat heeft hij meer dan pakweg Raman die wordt weggestuurd? Niets toch? Finesse hebben ze allebei niet. Veel lopen oké, maar Dreyer mist snelheid en diepgang. Echt geen meerwaarde", besluit men bij Het Nieuwsblad.

Dreyer moet uit de basiself verdwijnen ...

Meest recent

Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

10
10
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

98
98
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

19
19
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

250
250
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

51
51
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

161
161
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

305
305
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

42
42
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

166
166
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

85
85
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

304
304
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

450
450
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

396
396
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

150
150
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

84
84
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

401
401
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

206
206
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

492
492
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

138
138
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

336
336
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

588
588
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

330
330
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

1033
1033
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

481
481

Meer sportnieuws