'Riemer toont geen genade: Raman naar uitgang begeleid'

604 stemmen
'Riemer toont geen genade: Raman naar uitgang begeleid'

RSC Anderlecht legde afgelopen weekend beslag op de leidersplaats in de Jupiler Pro League, maar er wacht zondag een zware klus om die met succes te verdedigen. Zo maakt Paars-Wit zich op voor een bezoek aan vicekampioen KRC Genk. Bij de Brusselaars zullen ze het wel doen zonder Benito Raman.

Door de schorsing van Anders Dreyer stond de 28-jarige aanvaller in de voorbije duels nochtans telkens in de basis. Raman slaagde er niet in om zijn statistieken verder op te krikken, maar werkte wel weer hard in functie van de ploeg en zorgde ook voor de nodige dreiging. Desondanks lijken zijn dagen in het Lotto Park nu toch weer definitief geteld.

LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Niet in wedstrijdkern

Door de terugkeer van Dreyer zou Raman zondag tegen Genk sowieso naast de basiself vallen. Zaterdag werd hij wel gewoon aangekondigd in de officiële wedstrijdselectie. Maar nu meldt Het Laatste Nieuws dat de aanvaller dan toch niet zal meereizen naar Limburg na een beslissing van coach Brian Riemer.

De Deense trainer zou aan Raman hebben laten weten dat hij in Genk naast de wedstrijdkern zou vallen en dus in de tribune moest plaatsnemen. Dat wou Riemer de aanvaller besparen, waarop hij gesommeerd werd in Brussel te blijven. Donderdag hadden de twee naar verluidt ook al een gesprek. Daarin zou Riemer hebben laten weten dat er niet meer op de aanvaller gerekend wordt en dat hij best naar een andere club op zoek kan.

Last-minute transfer

Raman wordt dus naar de uitgang begeleid door Anderlecht. Hij zou een behoorlijk hoog salaris opstrijken en daar wil de club zo snel mogelijk verlost van zijn. De vraag is echter of er nog nieuwe ploeg gevonden zal worden nu de transferperiode in een groot deel landen gesloten is. Een avontuur in het Midden-Oosten zou de speler zelf alvast niet zien zitten. Mogelijk biedt een andere Belgische club een oplossing, in ons land sluit de mercato aanstaande woensdag pas.

Anderlecht kan Raman beter behouden ...

Meest recent

'Turkse topclub wil shoppen in Genk en Anderlecht'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

61
61
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

158
158
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

67
67
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

971
971
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

103
103
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

158
158
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

153
153
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

50
50
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

284
284
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

299
299
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

126
126
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

145
145
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

160
160
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

46
46
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

384
384
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

45
45
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

364
364
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

125
125
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

354
354
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

141
141
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

269
269
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

207
207
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

139
139
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

47
47

Meer sportnieuws