'Riemer toont geen genade: Raman naar uitgang begeleid'

door
'Riemer toont geen genade: Raman naar uitgang begeleid'

RSC Anderlecht legde afgelopen weekend beslag op de leidersplaats in de Jupiler Pro League, maar er wacht zondag een zware klus om die met succes te verdedigen. Zo maakt Paars-Wit zich op voor een bezoek aan vicekampioen KRC Genk. Bij de Brusselaars zullen ze het wel doen zonder Benito Raman.

Door de schorsing van Anders Dreyer stond de 28-jarige aanvaller in de voorbije duels nochtans telkens in de basis. Raman slaagde er niet in om zijn statistieken verder op te krikken, maar werkte wel weer hard in functie van de ploeg en zorgde ook voor de nodige dreiging. Desondanks lijken zijn dagen in het Lotto Park nu toch weer definitief geteld.

LEES OOK: 'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

Niet in wedstrijdkern

Door de terugkeer van Dreyer zou Raman zondag tegen Genk sowieso naast de basiself vallen. Zaterdag werd hij wel gewoon aangekondigd in de officiële wedstrijdselectie. Maar nu meldt Het Laatste Nieuws dat de aanvaller dan toch niet zal meereizen naar Limburg na een beslissing van coach Brian Riemer.

De Deense trainer zou aan Raman hebben laten weten dat hij in Genk naast de wedstrijdkern zou vallen en dus in de tribune moest plaatsnemen. Dat wou Riemer de aanvaller besparen, waarop hij gesommeerd werd in Brussel te blijven. Donderdag hadden de twee naar verluidt ook al een gesprek. Daarin zou Riemer hebben laten weten dat er niet meer op de aanvaller gerekend wordt en dat hij best naar een andere club op zoek kan.

Last-minute transfer

Raman wordt dus naar de uitgang begeleid door Anderlecht. Hij zou een behoorlijk hoog salaris opstrijken en daar wil de club zo snel mogelijk verlost van zijn. De vraag is echter of er nog nieuwe ploeg gevonden zal worden nu de transferperiode in een groot deel landen gesloten is. Een avontuur in het Midden-Oosten zou de speler zelf alvast niet zien zitten. Mogelijk biedt een andere Belgische club een oplossing, in ons land sluit de mercato aanstaande woensdag pas.

Anderlecht kan Raman beter behouden ...

Meest recent

Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

0
0
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

22
22
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

41
41
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

53
53
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

79
79
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

329
329
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

40
40
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

217
217
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

167
167
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

860
860
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

165
165
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

735
735
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

455
455
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

538
538
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

498
498
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

122
122
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

33
33
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

137
137
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

598
598
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

132
132
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

265
265
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

275
275
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

158
158
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

98
98
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

47
47

Meer sportnieuws