'Riemer toont geen genade: Raman naar uitgang begeleid'

door
'Riemer toont geen genade: Raman naar uitgang begeleid'

RSC Anderlecht legde afgelopen weekend beslag op de leidersplaats in de Jupiler Pro League, maar er wacht zondag een zware klus om die met succes te verdedigen. Zo maakt Paars-Wit zich op voor een bezoek aan vicekampioen KRC Genk. Bij de Brusselaars zullen ze het wel doen zonder Benito Raman.

Door de schorsing van Anders Dreyer stond de 28-jarige aanvaller in de voorbije duels nochtans telkens in de basis. Raman slaagde er niet in om zijn statistieken verder op te krikken, maar werkte wel weer hard in functie van de ploeg en zorgde ook voor de nodige dreiging. Desondanks lijken zijn dagen in het Lotto Park nu toch weer definitief geteld.

LEES OOK: KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

Niet in wedstrijdkern

Door de terugkeer van Dreyer zou Raman zondag tegen Genk sowieso naast de basiself vallen. Zaterdag werd hij wel gewoon aangekondigd in de officiële wedstrijdselectie. Maar nu meldt Het Laatste Nieuws dat de aanvaller dan toch niet zal meereizen naar Limburg na een beslissing van coach Brian Riemer.

De Deense trainer zou aan Raman hebben laten weten dat hij in Genk naast de wedstrijdkern zou vallen en dus in de tribune moest plaatsnemen. Dat wou Riemer de aanvaller besparen, waarop hij gesommeerd werd in Brussel te blijven. Donderdag hadden de twee naar verluidt ook al een gesprek. Daarin zou Riemer hebben laten weten dat er niet meer op de aanvaller gerekend wordt en dat hij best naar een andere club op zoek kan.

Last-minute transfer

Raman wordt dus naar de uitgang begeleid door Anderlecht. Hij zou een behoorlijk hoog salaris opstrijken en daar wil de club zo snel mogelijk verlost van zijn. De vraag is echter of er nog nieuwe ploeg gevonden zal worden nu de transferperiode in een groot deel landen gesloten is. Een avontuur in het Midden-Oosten zou de speler zelf alvast niet zien zitten. Mogelijk biedt een andere Belgische club een oplossing, in ons land sluit de mercato aanstaande woensdag pas.

Anderlecht kan Raman beter behouden ...

Meest recent

"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

242
242
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

17
17
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

496
496
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

41
41
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

116
116
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

60
60
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

154
154
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

57
57
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

189
189
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

250
250
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

283
283
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

130
130
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

51
51
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

494
494
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

194
194
KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

547
547
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

308
308
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

301
301
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

159
159
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

271
271
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

265
265
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

135
135
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

446
446
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

427
427
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

241
241

Meer sportnieuws