'Riemer toont geen genade: Raman naar uitgang begeleid'

604 stemmen
'Riemer toont geen genade: Raman naar uitgang begeleid'

RSC Anderlecht legde afgelopen weekend beslag op de leidersplaats in de Jupiler Pro League, maar er wacht zondag een zware klus om die met succes te verdedigen. Zo maakt Paars-Wit zich op voor een bezoek aan vicekampioen KRC Genk. Bij de Brusselaars zullen ze het wel doen zonder Benito Raman.

Door de schorsing van Anders Dreyer stond de 28-jarige aanvaller in de voorbije duels nochtans telkens in de basis. Raman slaagde er niet in om zijn statistieken verder op te krikken, maar werkte wel weer hard in functie van de ploeg en zorgde ook voor de nodige dreiging. Desondanks lijken zijn dagen in het Lotto Park nu toch weer definitief geteld.

LEES OOK: 'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Niet in wedstrijdkern

Door de terugkeer van Dreyer zou Raman zondag tegen Genk sowieso naast de basiself vallen. Zaterdag werd hij wel gewoon aangekondigd in de officiële wedstrijdselectie. Maar nu meldt Het Laatste Nieuws dat de aanvaller dan toch niet zal meereizen naar Limburg na een beslissing van coach Brian Riemer.

De Deense trainer zou aan Raman hebben laten weten dat hij in Genk naast de wedstrijdkern zou vallen en dus in de tribune moest plaatsnemen. Dat wou Riemer de aanvaller besparen, waarop hij gesommeerd werd in Brussel te blijven. Donderdag hadden de twee naar verluidt ook al een gesprek. Daarin zou Riemer hebben laten weten dat er niet meer op de aanvaller gerekend wordt en dat hij best naar een andere club op zoek kan.

Last-minute transfer

Raman wordt dus naar de uitgang begeleid door Anderlecht. Hij zou een behoorlijk hoog salaris opstrijken en daar wil de club zo snel mogelijk verlost van zijn. De vraag is echter of er nog nieuwe ploeg gevonden zal worden nu de transferperiode in een groot deel landen gesloten is. Een avontuur in het Midden-Oosten zou de speler zelf alvast niet zien zitten. Mogelijk biedt een andere Belgische club een oplossing, in ons land sluit de mercato aanstaande woensdag pas.

Anderlecht kan Raman beter behouden ...

Meest recent

De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

8
8
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

15
15
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

36
36
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

82
82
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

71
71
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

168
168
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

105
105
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

92
92
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

321
321
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

87
87
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

268
268
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

115
115
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

244
244
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

214
214
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

283
283
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

116
116
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

228
228
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1127
1127
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

507
507
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

252
252
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

262
262
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

441
441
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

344
344
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

79
79
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

290
290

Meer sportnieuws