Mazzu en Bayat reageren hetzelfde na nieuwe domper Charleroi

door
Mazzu en Bayat reageren hetzelfde na nieuwe domper Charleroi

Na zes speeldagen zijn er vier teams die nog steeds wachten op hun eerste zege in de Jupiler Pro League: KV Kortrijk, Westerlo, Standard en Charleroi. Bij die laatste ploeg is dat toch verbazingwekkend, want de Carolo's spelen zeker niet dramatisch. Het geluk staat echter niet aan hun zijde.

LEES OOK: Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Weer een late gelijkmaker

Op de openingsspeeldag tegen OH Leuven lieten ze een zege door een late strafschop uit handen glippen en dat scenario herhaalde zich zondagavond tegen STVV. Charleroi had pech in de afwerking en trof onder meer het doelhout, kwam tien minuten voor tijd toch voor, maar slikte in de 89ste minuut nog de gelijkmaker vanop de stip.

Felice Mazzu is net niet de wanhoop nabij. "We zijn ontgoocheld. We zijn opnieuw gefrustreerd, want we krijgen weer een strafschop tegen. We hadden de kansen om meer dan één keer te scoren. Op dit moment wil het echter niet lukken", zuchtte de trainer bij Sporza. "De jongens werken er voor en brengen een hoge intensiteit. Die strafschop is jammer voor mijn spelers, want dat verdienden ze niet. We scoorden wel vandaag, maar we raakten ook nog eens de paal."

Bayat geeft een speech

De trainer en zijn spelers genieten ondanks de tegenvallende resultaten wel nog volop de steun van hun bestuur. Voorzitter Mehdi Bayat kwam na de wedstrijd zelfs het veld op om hen een hart onder de riem te steken. Hij verzamelde de spelers rond zich voor een speech.

"We hebben gewoon geen geluk, jongens. De bal valt niet goed voor ons, putain de merde" registreerden de camera's van DAZN daarbij. "We geven alles, we vechten ervoor. En we gaan er allemaal samen voor blijven gaan, dat is het enige wat we kunnen doen. Ik wil hier niet klagen. We zijn fier op wat jullie gedaan hebben vandaag. Het publiek was er ook weer vandaag, omdat ze weten dat jullie altijd alles geven. We missen gewoon dat tikkeltje geluk."

Zal het geluk van Charleroi snel keren?

Meest recent

Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

123
123
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

29
29
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

161
161
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

87
87
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

60
60
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

390
390
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

108
108
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

266
266
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

167
167
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

700
700
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

410
410
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

401
401
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

242
242
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

328
328
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

439
439
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

83
83
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

110
110
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

761
761
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

164
164
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

345
345
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

397
397
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

534
534
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

397
397
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

713
713

Meer sportnieuws