Hoefkens haalt uit naar Standard-bestuur: "Absoluut onmogelijk"

door
Hoefkens haalt uit naar Standard-bestuur:

Ook na zes speeldagen blijft Standard wachten op zijn eerste overwinning van het seizoen. RWDM bleek een te taaie noot om kraken voor de Rouches, die op het eigen Sclessin niet verder raakten dan een 1-1. Daarmee blijven ze in de kelder van het klassement hangen.

Carl Hoefkens wacht nog steeds op versterking en zag bovendien ook nog eens met Dönnum zijn aanvoerder vertrekken. De 18-jarige Canak moest hem vervangen, terwijl de supporters op de tribunes met enkele spandoeken duidelijk hun mening lieten blijken over het beleid van 777 Partners. "Mercato low-cost", was de duidelijke conclusie.

“Met deze kern kunnen wij nooit mee strijden voor play-off 1, wat de ambities was voor het seizoen. Dat is absoluut onmogelijk”, sneert de coach van Standard naar het clubbestuur op de persconferentie na de match tegen RWDM. “De volgende stappen gaan we bekijken. Ik ben niet tevreden op dit moment.

"Ik vind het de max dat de supporters reageren zoals na de match tegen KV Kortrijk en RWDM. Dat wil zeggen dat we één blok zijn, dat we één geheel zijn. Maar voor mij blijft dit wel nog altijd Standard. Het is wel de ambitie en de bedoeling dat Standard een topclub is, of gaat worden op relatief korte termijn.”

LEES OOK: Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Transferoffensief op komst

“Ik wacht het einde van de mercato af en dan gaan we conclusies trekken. Op dit moment doe ik het met de spelers die er zijn.” Ondertussen lijkt het erop dat Standard nog een stevig transferoffensief zal inzetten in de komende dagen. Zo zou de club volop werk maken van de komst van Isaac Hayden (Newcastle United) én een terugkeer van voormalig smaakmaker Moussa Djenepo (Southampton).

Daar zal het bovendien niet bij blijven, want volgens Sudpresse zit er ook nog een derde aanwinst in de pijplijn. De naam van de desbetreffende speler is nog niet bekend, maar het zou gaan om een offensieve speler van Genoa, één van de andere clubs uit het netwerk van 777.

Haalt Hoefkens het einde van dit seizoen als Standard-coach?

Meest recent

Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

21
21
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

178
178
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

103
103
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

48
48
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

111
111
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

42
42
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

265
265
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

346
346
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

114
114
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

164
164
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

59
59
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

75
75
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

131
131
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

75
75
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

245
245
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

155
155
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

214
214
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

141
141
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

88
88
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

72
72
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

123
123
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

92
92
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

358
358

Meer sportnieuws